עזרה- -שאלות: התקנת אובונטו+שימוש שוטף A-Z - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה- -שאלות: התקנת אובונטו+שימוש שוטף A-Z

ex_

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מהאתר של מקרומדיה בנוגע להתקנה של ...

לא הבנתי איפה הcommand line כי בטרמינל זה לא עובד...

1. Click the "Download Now" button. A dialog box will appear asking you where to save the Installer.

2. Save the Installer to your desktop and wait for the file to download completely.

3. Unpackage the file. A directory called install_flash_player_7_linux will be created.

4. Navigate to this directory and from the command line type ./flashplayer-installer to run the installer (Note: this can only be run from the command line). The installer will instruct you to shut down your browser(s).

5. Once the installation is complete, the plug-in will be installed in your Mozilla browser. To verify, launch Mozilla and choose Help > About Plug-ins from the browser menu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה בטח הולך להישמע לכם מפגר אבל אני לא מבין איך ההתקנה הזאת עובדת:

במדריך כתוב שחלק ממהתקנה היא ע"י הורדה מהאינטרנט(תקנו אותי אם אני טועה). עכשיו, איך הוא מוצא את החיבור לאינטרנט הראה אתה אמור להגדיר אותו אחרי שמערכת ההפעלה כבר עלתה (אחרי ההתקנה).

אני כרגע מתקין את המערכת דרך VMware וראיתי שהוא באמת לא מזהה את החיבור לבד אלה רק אחרי שאני מחבר אותו. מישהו בבקשה יכול להסביר לי איך זה עובד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה באתר של מיקרומדיה?!?!? הבאתי לך דרך להתקין , למה לסבך הכל? אתם סתם עושים שטויות ואז רצים לספר לכולם שלינוקס זה חרא ואין ואין כלום >:(

זה לא עובד ככה! ניסיתי את מה שכתבתה ניסיתי את כל הקודים ניסיתי easy ניסיתי דרך "התקן הסר" ניסיתי להכנס לאתר עם וללחוץ על האייקון של הפלאג--הכל טוב ויפה ונראה כאילו זה הולך להתקין ואז לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

אני מקווה שהכוונה היתה להתקין מתוך ה synaptic

התקנתי עכשיו אין הודעה שחסר פלאג אבל הבאנרים באתרים לא רצים הם פשוט לבנים בלי תוכן

????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^^^

טוב בנתיים עד שיהיה ........

שאלות נוספות

1. תמונת המסך של computer זה אמור להראות ככה כל הכוננים נראים של פלופי??

(אובונטו היא מערכת שניה יש גם על המחשב ובו כוננים c/d/e/f/a)

2. תמונת מסך שניה-כשאני לוחץ על התוכנת ביט טורנט קופץ חלון בו אני צריך לחפש איזה file מה זאת אומרת??

3.יש אתר עם מאגרי תוכנות ? משהו בסגנון download.com??

תודה רבה על כל העזרה :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תביא את הפלט של

/etc/fstab

2) אתה צריך לבחור קובץ שהוא .bitornt (נו, מה שאתה מוריד מהאינטרנט)

3) יש לך את ATP ואת

----------

בקשר לפלאש, תכנס ל

.mozilla

ואז תיהיה לך תיקייה בשם plugins תמחק את כל מה שיש שם ותנסה שוב ללחוץ על איזה באתר (על הירוק ההוא) ואז תסגור ותפתח

ומצטער שאני לא הייתי פה ביומיים - 3 האחרונים, התקנתי ג'נטו וטיפה הסתבכתי אבל עכשיו טפו טפו הכל עובד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...