Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 153 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי מה שקראתי לפחות, זה לא סתם מוד, הם נותנים להוריד את כל אובליביון, רק שבמקום הטקסטורות והמפות והמודלים של אובליביון יש את אלה של מורווינד או משהו כזה...

אבל אני לא בטוח עד כמה זה נכון, לא טרחתי לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יצא לנסות את המוד הזה ?

כי לפי התמונות והסרטון החפצים והבניינים נראים די דומים למקוריים ממורוווינד כאילו רק העתיקו אותם ויש שיפור רק בצמחייה/מים (וגם האנשים נראים טוב למדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד, ננסה בקרוב...

אבל מוזר לי שהוא שוקל כל כך קצת (34 מגה), אם הם מתיימרים לייבא את מורווינד לאובליביון אני מניח שצריך כמ מאות מגה בייטים רק למודלים השונים, שלא לדבר על קבצי הסאונד לאנשים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של MORROWIND ? אם כן אז ברור שהיא תספיק.

אתה צריך את קבצי המשחק ולא שהוא יהיה ברג'יסטרי.

מעניין אותי לקרוא רשמים של מישהו שניסה את המוד (אין לי את מורווינד אז אני לא יכול לנסות כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא ניסיתי את המוד, אבל לא נראה לי שהוא שווה עכשיו יותר מידי...

זה סתם מוסיף את מורווינד כאזור נוסף במפה... בלי קווסטים, בלי שום דבר לעשות, לאנשים אין מה להגיד וכו'...

As I said above, Morroblivion is currently in beta and quests and dialogue do not work yet. As of now, you can't do much more than explore the land and cities, and kill creatures and stuff.

אבל אולי ננסה אותו, לראות איך זה עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי מידע על הכותר הבא בסדרת Elder Scrolls ואיכשהו הגעתי לזה:

http://www.gamesindustry.biz/articles/bethesda-pencils-in-new-elder-scrolls-title-for-2010

קשה לקחת את הדברים האלה ברצינות, אבל מי יודע? אולי הפרק החמישי יגיע אלינו בשנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הגיוני, אם זה למשל לקראת סוף השנה הבאה אז יש להם עוד די הרבה זמן.

יהיה נחמד אם יכניסו את מערכת הקרבות של DARK MESSIAH ל - TES 5 לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,אני די בטוח שהיו כמה וכמה מודים ששאפו לעשות את מורווינד בגראפיקה של אובליביון..אבל בערך כמו שזה נשמע,נראה לי שזה בגדר שאיפה בלבד..צריך פה צוות מתכנתים פשוט עצום בשביל להוציא פרויקט כזה לאור..

ולגבי TES5,אני משום מה חושש שאם הם באמת מתכננים להוציא אותו ב2010(אפילו שזה בערך מרווח הזמן שעבר בין מורווינד לאובליביון כך שזה הגיוני),הם יעשו אותו עם אותו המנוע של אובליביון,ואם כן,אני אתבאס מאוד כי אחרי FALLOUT הסגנון הגראפי שלו כבר יצא לי מכל החורים..אני לא אומר שהוא לא יפה או משהו,אבל כל דבר שנוצר בו מרגיש כמו מוד של אובליביון ולא כמו משחק בפני עצמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...