Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 152 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב התקנתי שוב את המשחק... וישר הלך לי כל המקום בדיסק :lol:

הפעם ננסה משהו קצת שונה, במקום mage כמו שאני תמיד, אני יהיה יותר assassin-mage :smile1:

ובקשה קטנה למוד, מישהו מכיר מוד שכשאני over exuberant במקום שאני לא יוכל לזוז לגמרי, אני יוכל לזוז קצת? לאט, אבל לפחות שאני לא יהיה תקוע כמו טמבל :lol:

ולמי שלא אכפת ממש לרמות, יש חדר עם כל הנשקים/חפצים/מגנים וכו' במרחק פקודה אחת בקונסול :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זכרוני איננו מטעני, יש שני גורמים עיקריים לAtrributes שאתה יכול להעלות:

1. הבחירה שלך בתחילת המשחק באילו תחומים להתמקד

2. השימוש שלך בסקילים הקשורים לAttribute.

הסבר קצר על 2 - אם למשל השתמשת ועלית הרבה דרגות בBlunt Weapons, אז הAtrribute שתוכל להעלות בהכי הרבה הוא הGoverning Attribute של הסקיל שעלית בו - במקרה הזה, Strength או Endurance(לא זוכר כבר).

בשביל לעלות בIntelligence, אתה צריך לבדוק באילו סקילים האטריביוט הזה שולט, ולהשתמש בהם בשביל לעלות רמות.

נדמה לי שזה כל הקסמים.

תבדוק בUESP.

זה עובד ככה:

על כל 2 נקודות שעלית ב- skill מסויים במהלך הדרגה, אתה מקבל אפשרות להעלות את ה attribute של אותה skill בנקודה (מינימום 1, מקסימום 5)

הבונוס הוא cummulative כלומר - אם עליתי 2 נקודות בחרב (blade) ו 4 נקודות בגרזן (blunt) אז אני אוכל להעלות strength ב- 3 נקודות (6/2 = 3)

אין קשר להאם ה skill שבו העלית הוא major או לא. כך שיותר "משתלם" בעצם לעלות כמה שיותר ב skill שלא מקדם את הדרגה שלך, ולקחת את ה +5.

שים לב שברגע שעלית דרגה הבונוס לא ממשיך להיספר בדרגה הנוכחית כך שיש תועלת ב "לעכב" את הדרגה עד שתצבור מספיק בונוסים בשביל לקבל +5 בשלושה attributes נפרדים.

יש תיאוריות שלמות של איך לפתח דמות ואני טוען שבאובליוויון כדאי למצות את המקסימום מכל דרגה כיוון שהאויבים שאתה פוגש מתחזקים ככל שהדרגה שלך עולה.

לעומת morrowind ששם היית יכול לעלות דרגות בלי חשבון.

מצד שני זה לא קריטי כי רוב הדמויות מהר מאוד נהיות כל כך חזקות ששום דבר כמעט לא מזיז להן. אלא אם בנית דמות ממש גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שמישהו מעלה לי את התיקיה Oblivion\Data\sound\fx\wpn?

שמתי מוד שהחליף לי את כל הקבצים האלו ועכשיו כל החרבות נשמעות כמו חרב אור :silly:

עריכה, קלטתי שאני יכול למחוק את התיקיה בלב שקט... אם אין תיקיה כזאת, המשחק ישתמש בצלילים המקוריים שבקובץ Oblivion - Sounds.bsa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך אני משכפל חפצים? יש לי כמה חצים שהוספתי מאיזה מוד ואני לא יודע מאיפה להשיג עוד מהם...

הפקודה בקונסול player.additem לא מקבלת את הID של החצים האלו (כנראה שבגלל שזה ממוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי שעות של Tweaking, הצלחתי לקבל FPS סביר ב Indoors ו Outdoors! :)

יש איזשהוא Guide טוב לבניית שחקן?

בעיקרון אני רוצה להיות לוחם Light Armor עם כישורי Sneaking, Speechcraft, Acrobatics, Athletics, Destruction, Personality, Security..

מה הדרך הכי טובה? (גזע, קלאס וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש שם DOWNLOAD PAGE עם אפשרות להורדה של תוכן מסויים...זה התוכן המלא?

אגב צריך שם חלקים מ MORROWIND הישן מותקן על המחשב.

"You must also have Morrowind, Tribunal, and Bloodmoon installed for Morroblivion to work"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...