Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 147 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף אני מתחיל קצת לפנצ'ר לאיובים את הצורה, עם ההקסמות של הSOUL GEMS...

אבל....

וומפריזם-חליתי שקניתי את האחוזה של בריינס משהו הזה ב ANVIL..אז גיליתי מה עושים והכל והשגתי 5 GRAND SOUL GEMS ריקות, אבל הבעיה שאני ערפד ואני לא יכול לצאת מהבית של המכשפה שאמרה לי להביא לה דברים כי אני נשרף באור יום תוך כמה שניות...

ועוד שאלה, אמרו בתמונות הטענה של המשחק שאפשר להטעין מחדש את החפצים הקסומים עם אבני בלקווין כאלה הירוקות? השגתי איזה 13 כאלה אבל לא מצאתי איך מטעינים מחדש...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להטעין חפצים מכושפים מחדש בעזרת Soul Gems.

אך קודם כל- יש צורך למלא את ה-Soul Gems: כשאתה בקרב ואתה עומד לחסל את האויב תטיל עליו את הקסם Soul Trap.

דרכים קלות יותר הן לקנות Soul Gems מלאים בחנויות או פשוט לשלם על טעינה מחדש בחנויות קסמים (יש לחלק מהמוכרים אייקון כזה למטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להטעין חפצים מכושפים מחדש בעזרת Soul Gems.

אך קודם כל- יש צורך למלא את ה-Soul Gems: כשאתה בקרב ואתה עומד לחסל את האויב תטיל עליו את הקסם Soul Trap.

דרכים קלות יותר הן לקנות Soul Gems מלאים בחנויות או פשוט לשלם על טעינה מחדש בחנויות קסמים (יש לחלק מהמוכרים אייקון כזה למטה).

חשבתי שזה מה שה BELKYN STONES הירוקות הזוהרות האלה עושות...(נראות כמו קריפטוניט?)

לא ידעתי שאפשר להטעין גם עם SOUL GEM, לא אמרת איך מטעינים את הנשק ברגע שיש לך את הSOUL GEM מלאה?

אני בניתי נשקים פשוט עם ה SOUL GEM שמצאתי..אבל הם לא מי יודע מה חזקים ונגמרים ממש ממש מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מישהו ניסה להשתמש במודים של FRANCESSCO?

מאז שהתקנתי אותם שמתי לב שחלו לי הבעיות...

התקנתי את המוד של חיזוק אוייבים ונשקים חדשים...

עדיף להוריד אותו ולשחק עם SHIVERING ISLES והתוספות המקוריות בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על הSOUL GEM ויפתח לך תפריט שאיתו אתה בוחר לטעון.

נ.ב. נהיה לי משעמם במשחק, סיימתי משימה ראשית, רוצחים,גנבים, ארנה. לוחמים\קוסמים זה מעניין? (אני אססיאן\גנב).

גדול! תודה רבה, התבלבתי אמרתי BELKYN STONE ןזה WELKYIN STONES שמוצאים ב AEIYLID SHRINES והם ממלאים את המאנה למקסימום.

עכשיו אני יכול לקנות טונות של SOUL GEMS ולמלא כל פעם את הנשק שלי.

עוד שאלה, שמעתי שאפשר ליצור עם האבן שמוצאים בשער אובליוויון?אבל זה לא נותן אופציה ביצירת ב ARCANE UNIV...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...