Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 105 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אחרי שלושה ימים של טחינה של המשחק הזה הגעתי למסקנה שהוא לא בשבילי, איטי מידי וממש מעצבן לטעמי, באמת שניסיתי לאהוב אותו אבל לעשות משימות בסיגנון:"תביא את הצמח הקדוש לגילדת הקוסמים תוך כדי שאתה לא הורג אף אחד" זה ממש לא בשבילי - אני חוזר להרג הבלתי מרוסן של BF2!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמכשפים חפץ מה משפיע על חוזק הקסם? אני יודע שהגודל של הsoul gem שמשתמשים בה משפיע אבל יש עוד משהו שמשפיע כי כשאני מכשף חפצים זה עושה קסם ממש חלש

^^^, לא נכון, היא דווקא נורא בינונית.

שריון DEDRA הוא ההכי חזק במשחק, אבל זה לא משנה- העיקר שרמת ההגנה שלך תהיה 82, אין יותר.

לא נכון המקסימום זה 85

אבל הקסדה הכי טובה היא דווקא זו שאתה מקבל מגילדת הלוחמים כשאתה מסיים אותה. קסדה כזאת שהיא גולגולת....

לקסדה דדרית יש אותה הגנה והקסדה שאתה מקבל בגילדת הלוחמים מכוערת =\ עדיף את הדדרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שלושה ימים של טחינה של המשחק הזה הגעתי למסקנה שהוא לא בשבילי, איטי מידי וממש מעצבן לטעמי, באמת שניסיתי לאהוב אותו אבל לעשות משימות בסיגנון:"תביא את הצמח הקדוש לגילדת הקוסמים תוך כדי שאתה לא הורג אף אחד" זה ממש לא בשבילי - אני חוזר להרג הבלתי מרוסן של BF2!

אולי בגלל שאתה עושה משימות של גילדת הקוסמים?

להרוג זה arena, dark brotherhood ו fighters guild

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני לא איזה מדען טילים או משהו

סתם עוד אחד שיודע רק לקחת ולהרביץ לכל מה שזז

אבל זה הכל עיניין של קליטה של הטכניקה

תראה

יש את הפינים במנעול נכון? ואתה מזיז את הלוקפיק למעלה? אז כשאתה רואה שזה עולה ממש לאט, אתה לוחץ ואז זה ינעל

אם תרים כמה פעמים כל פין ותראה שהפין פתאום עולה לאט ותלחץ, המנעול יפתח

קלטתי את זה כפעם אחת בדיוק כמוך ממש נכנסתי לעצבים אז הלכתי למנעול והתחלתי להזיז את הפינים שפתאום אני קולט שיש מהירויות שונות שזה עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא בדיוק קלטתי איך פותחים את המנעולים האלה

אני כל הזמן עושה על אוטומטי

מישהו יכול להסביר לי? כי לא ממש הבנתי

יש שני מרכיבים לשיטה, ראיה ושמיעה:

לכל פין יש שתי צורות לעלות כאשר אחת מהן היא עליה וירידה מהירה עם צליל מהיר והשנייה היא עליה, השהייה קצרה למעלה, וירידה עם צליל כפול כזה.

תקפיץ את הפינים כמה פעמים ותקשיב. צריך לתפוש כל פין במצב השני (להקפיץ עם העכבר לשמוע את הצליל הנכון ואז ללחוץ על כפתור שמאלי).

ככל שתשפר את הכשרון פחות פינים יפלו חזרה כאשר אתה טועה, ברמה גבוהה אתה לא שובר פיקים.

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...