Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 100 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

נראה לי שטויות הקטע של ייחודי לכל דמות אפשרי רק על הPS 3... עובדה שבאוליביון היה ייחודי לכל דמות הבעיה היא שהוא השפיע יותר מדי על השחקן עצמו, אבל זה עבד.

לגבי המוזיקה - אתה כ"כ צודק, המוזיקה באוליביון לא רעה בכלל אבל המוזיקה במורווינד הייתה פשוט מדהימה... הקטע האהוב עליי הוא הקטע בהתחלה של מורווינד, פשוט ללקק את האצבעות.

מי היה מאמין שמדובר באותו מלחין... הייתי בטוח שמדובר בשני אנשים שונים לחלוטין...

גם אני די רוצה שהם יחזרו למורווינד... לראות את הערים בגרפיקה החדשה, גדולות יותר, חיות יותר... בלי הטריבונאל, עם הנרוויר... אבל הסיכוי שזה יקרה הוא 0.1%... למה להם לחזור למורווינד אם יש פרובינציות שהם בכלל לא הראו? סמוך על בת'סדה שזה יהיה משחק מצויין, גם הוא יהיה עם "אלטמרים משעממים"(שאגב נראה לי שזה מה שיקרה... כי באובליביון אתה שומע הרבה מאוד פעמים שהאלטמרים עושים בעיות... ובמורווינד שמעת שיש המון בעיות עם הקיסר בסירודיל והמשחק הבא(אובליביון) אכן היה בסירודיל...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיי נתקעתי

אני עכשיו במשימה חדשה מה-Dark Brotherhood שאני צריך למצוא איזה אלף בעיר המלכותית, אמרו לי לדבר עם אנשים אבל אף אחד לא אומר עליו כלום...

מישהו יכול לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שטויות הקטע של ייחודי לכל דמות אפשרי רק על הPS 3... עובדה שבאוליביון היה ייחודי לכל דמות הבעיה היא שהוא השפיע יותר מדי על השחקן עצמו, אבל זה עבד.

לא... היה להם בעיה לעבד את הAI הזה בזמן המשחק... המשחק נהיה כבר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי נתקעתי

אני עכשיו במשימה חדשה מה-Dark Brotherhood שאני צריך למצוא איזה אלף בעיר המלכותית, אמרו לי לדבר עם אנשים אבל אף אחד לא אומר עליו כלום...

מישהו יכול לעזור?

http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Dark_Brotherhood#Dark_Brotherhood_Quests

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארררר אני תקוע נראה לי בגלל באג :pissed: בdark brotherhood הרגתי את רופיו ולוסיין לצ'נס בא אלי ואמר לי ללכת למחבוא ומה להגיד שמה... באתי למחבוא וכשאני לוחץ על הדלת כדי להכנס לא קורה כלום =\ מה לעשות?

גם נתקעתי בקוובט dark fissure או משהו כזה כשאני צריך ללכת לאיזו מערה ואז אני אמור לראות שם נקרומנסרים מייצרים black soul gem אבל אני מגיע לשם ולא קורה כלום =\ (ורק שתדעו, זה לא שאני נוב וגרוע במשחק... כבר סיימתי את הקווסטים האלה כמה פעמים עם כמה דמויות)

אה וחוץ מזה שלוש "הרחבות" שהתקנתי לא עובדות knights of the nine, mehrunes razor וvile lair. אני חושב שזה קשור איכשהו לעדכון שהתקנתי כי פעם שיחקתי כבר בהרחבות האלה והן עבדו בסדר עכשיו עשיתי שחקן חדש ועידכנתי גם וההרחבות האלה לא עובדות. למישהו יש מושג מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו קצת סרטונים מהדמו של 2005 ואני חייב להגיד שאני המום.

מדהים מה שהחבר'ה של בטשדה תכננו עבורנו- עולם עם כ"כ הרבה אפשרויות, כ"כ אנושי ואמיתי במחינת הדמויות.

העניין הוא שאובליביון כ"כ הדהים אותי בכל מקרה ועכשיו כשאני רואה את כל זה אני בכלל מהופנט :o

אני בטוח ש-Elder Scrolls 5 יהיה פשוט מדהים עם כל הידע והיכולת שלהם.

כנראה שנזכה לראות אותו בימי ה- 10,000GTTTTX :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G-MAN

הבנתי שאתה מומחה ל OBLIVION!

בבקשה תעזור לי!

מאיפו אני מוריד את ה HOTIFX שמאפשר לי לשחק על ו AA?

יש לי X1800XT

אם אני שם AA בדרייברים זה לא עוזר עדיין רואים את ה"מדרגות" אפילו על AAX6

חח אה והמשחק פועל סבבה על הכרויס על הכל HIGH ו AAX2

BLOOM ON

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...