Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 99 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

בדיוק מה שרציתי לכתוב... הRadiant AI הוחלש רבות בגלל שהוא היה קיצוני מדי והם היו חייבים To Tune it down... הדבר היחיד שנשאר ממנו הוא הלוח זמנים 24/7 שההשפעה היחידה שלו על השחקן היא... שחנויות פתוחות בשעות מוסיימות ואנשים ישנים בשעות מסויימות... ככלום ואפס לעומת מה שהAI היה אמור להיות... עוד פרטים יש כאן:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Elder_Scrolls_IV:_Oblivion#Radiant_A.I.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל, חבל מאוד

אחי, אתה אולי יודע אם היה משהו שהיה אפשר לעשות כדי לשמור על הAI ושלא יהיו בעיות, אולי אפשר להציע להם את זה למשחק הבא שלא ידפקו עוד פעם

כתוב שהם הרגו דמויות חשובות אבל זה מוזר הרי אפשר לעשות הגנה על דמויות

יש לי רעיון שאם דמות היתה עושה משהו לא טוב אז השומרים היו כובלים את הדמות ושמים אותה בכלא כדי שתירגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החבר'ה בBethesda הם מפתחי אלגוריתמים ותוכניתנים מצויינים, אני משוכנע שבמשחק הבא בסדרה(שייצא כבר!! :D) יהיה לנו Radient או אפילו יותר טוב.

הסיבה העיקרית שהם החלישו כ"כ את הAI היא שמועד השיחרור היה ממש קרוב ומצבו אז של הAI היה פשוט הורס להמון שחקנים את המשחק והופך אותו לבלתי שחיק... בעוד שהמצב העכשווי אנשים פשוט מתלוננים שה"AI הוא לא מה שהוא היה אמור להיות"... אני משער שהם חשבו על "פשוט" לתקן את הבאגים במערכת בלי להחליש אותה מאוד אבל הבינו שהם ייצטרכו דחייה רצינית מאוד בשביל זה וחוץ מזה המשחק הוא בהחלט נפלא וכמו כל חברה, הם צריכים להרוויח כסף גם בשביל ממון לפרוייקט הבא... אי אפשר לעבוד על פרוייקט לנצח נצחים... גם ככה אובליביון הוא משחק מעולה שמכר מיליונים וקיבל תשבוחות ברוב הביקורות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון

רק שישפרו את הכישורים שלהם ביצירה של מודלים של אנשים וכו'

הדמויות לא נראים משהו גם במורווינד וגם באובליביון, ולמשל שסתם חובבנים יוצרים מודים אז הדמויות נראות שם הרבה יותר טוב

מעניין איזה province יהיה במשחק הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תסתכל בעמודים הראשונים של הדיון הזה, יש מלא .

fighter, תסתכל בסרטון שמראה את הטכנולוגיה של המשחק.

רואים שם בבירור שהטקסטורות מפורטות הרבה יותר. (וגם בסרטון של היער)

שוב, לדעתי הם אמרו לצוות To Tune it down כי המשחק פשוט היה דורש מחשב חזק יותר ממה שיש בשוק = אין מכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תסתכל בעמודים הראשונים של הדיון הזה, יש מלא .

fighter, תסתכל בסרטון שמראה את הטכנולוגיה של המשחק.

רואים שם בבירור שהטקסטורות מפורטות הרבה יותר. (וגם בסרטון של היער)

שוב, לדעתי הם אמרו לצוות To Tune it down כי המשחק פשוט היה דורש מחשב חזק יותר ממה שיש בשוק = אין מכירות.

זהו משהו היה מסריח לי אבל לא רציתי להגיד כשאני לא בטוח שלא תיהיה פדיחה

זאת אומרת שאחרי כל הכובד שהמשחק הזה מעמיס לי על המחשב, הוא הרבה פחות ממה שהוא היה אמור להיות בסוף?!

לא נורמליים

פעם הבאה שיתכננו את זה כמו שצריך

הנה עכשיו מתחילים להיות כרטיסי DX10 עם הרבה כוח עיבוד אז לא נראה לי שתיהיה בעיה לעשות את זה הפעם בדור השלישי של הכרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שאחרי כל הכובד שהמשחק הזה מעמיס לי על המחשב, הוא הרבה פחות ממה שהוא היה אמור להיות בסוף?!

הרבה פחות ממה שהוא יכול (אמור) היה להיות, כן.

אולי בעוד 3 שנים שלכולם יהיו מרובעי ליבה וכרטיסי מסך עם 2GB הם יוכלו ליצור את מה שהם התכוונו.

כרגע יש הרבה פוטנציאל מבוזבז - ועדיין המשחק מרשים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

אבל אני חושב איזה כיף אם הם כן היו מצליחים עם הAI

כזה לראות קטעים עם הדמויות

השאלה איזה province הם יקחו פעם הבאה, שלא יהיה משעמם כמו high elves בסאמרסט או משהו

אולי יחזרו עוד פעם למורווינד ושוב יביאו כמו שהיתה במורווינד ולא חופרת כמו שיש באובליביון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AI ייחודי לכל אדם בנתיים אפשרי רק על PS3 (לפי מפתחי ASSASINS CREED)...

הם אמרו שהם תיכננו את הAI הזה לכל הפלטפורמות אבל נתקעו בקשיים בכל פלטפורמה אחרת חוץ מבPS3...

(לא אני לא פאנבוי של PS3 לדעתי הוא גוש חרא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...