Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה אחרי ומעל 18 תחסוך כסף או תמצא עבודה במקרה שאין לך

ואם אתה מתחת ל18 אז תנסה לעבוד בחופש הגדול

ודרך אגב אם המעבד שלך שווה לבערך p4 2.0ghz אז חבל על הזמן כי 2 זה המינימום

זה משחק כבד שטוען הרבה פיזיקה, והרבה שטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה-

במשימה הראשית אחרי שמגיעים למכרה של ה mythic dawn שבו נמצא הAMULET OF KINGS, אני צריך למסור למי שמקבל את פני את כל החפצים שלי?

ואם כן אני אוכל להשלים את המשימה?

יש לך שני אופציות, או למסור את כל החפצים ולהכנס , או לסרב ולהתחיל להרוג את כולם (אני עשיתי את זה וזה היה ממש קשה, בקושי שרדתי את זה)

בכל מקרה מה שקורה בפנים יקרה ככה או ככה (אתה תראה כבר בפנים על מה אני מדבר) זה חלק מהעלילה.

במידה ואתה מוסר את כל החפצים אני לא יודע אם תוכל לקבל אותם בחזרה, אני פחדתי שלא אז לא ניסיתי .

תעשה save ותנסה , אולי יש אותם באיזה ארגז כמו שיש אחרי שאתה בורח מהכלא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהבאתי את מרתין למקום בטוח...ג'פרי אמר לי למצוא מישהו שיודע איפה הamulet of kings הוא אמר שהוא באימפריאל סיטי אבל אני לא מוצא אותו!! איפה בדיוק? קוראים לו בורכוס משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע ... יש כמה כאלה במשחק , יש אחד עם בחורה שאתה יכול למכור לה את אותו החפץ אין ספור פעמים והוא עדיין ישאר לך במלאי ויש אחד עם דוכס שאתה עושה בשבילו משימה והוא נותן לך פרס כספי, רק שאתה יכול כל הזמן לחזור לנושא של הפרס ולקבל אותו כל פעם מחדש , באגים נחמדים ;D

המני גליץ שמראים פה: http://video.google.com/videoplay?docid=-6717971369655542609&q=oblivion&pl=true

עובד גם ב ?

כי הם מראים את זה על ה XBOX360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מחלה [DESEASE] אז אתה צריך לקנות POTION OF CURE DESEASE

אם זה קללה [CURSE] אז אתה צריך ללכת לאחת מהכנסיות שבערים ולהתפלל מול הבאר המוזרה שנמצאת שם

אתה תקבל ברכה ותנוקה מכל קללה שהוטלה עליך.

*כל אלה לא עובדים במידה ונדבקת במחלה יוצאת דופן,כמו ה-VEMPIRISM שאחרי 3 ימים הופכת למחלה קבועה ובלתי ניתנת להסרה.

אתה בטוח שהיא בלתי נתנת להסרה? אני בדיוק עושה quest במטרה למצוא תרופה... כבר הגעתי לשלב שאני צריך להביא מצרכים למכשפה שתכין שיקוי נגד

כבר הבאתי לה Vampire Ash's "מיוחד", קצת שום ... צריך לדקור Argonian עם סכין מיוחד ולתת לה את הדם שלו, ולהוסיף עוד כמה צמחים מסויימים... כל זה לאחר מס' משימות שנדרשתי לעשות עוד קודם (עד שהגעתי למכשפה + "קדם משימה" אצל הזונה הזאת). אם זאת לא התרופה ל-VEMPIRISM אני מוחק את המשחק :lol:

אגב, יש כאילו שיעדיפו להשאר עם ה"מחלה"... בסך הכל צריך לנשוך אדם 1 בשנתו כל לילה (חסינות מהשמש), בתמורה ל-Skills מיוחדים של ערפד. תוספת מהירות לתזוזה, ובכלל ... כישורים גופניים טובים יותר.

לי בכל אופן, נמאס לחפש צווארים פנויים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני שלב 14 ויש לי כולה שריון של DWARVEN וחרב של אלפים..ממש קשה לי לשחק(אני לוחם)..

יש למישהו טיפים...אה כן ואני גם לא ממש עשיר, יש לי איזה 2000-3000 ...

משום מה כל המפלצות הפכו להיות ממש קשות , והבונוסים שהם נותנים לא ממש עולה בהתאמה...

היה לי הרבה יותר קל בשלבים הראשונים של המשחק..

תודה על כל טיפ במשחקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עשה את המשימה שמביאים לך 2 ספרים של הכת המיסטית (או משהו דומה) וצריכים לקנות את הספר השלישי ואז בביוב נפגשים עם המנהיג שלהם (הורגים אותו ואת החברים) ולוקחים את הספר הרביעי.. אז כשמביאים את ארבעת הספרים חזרה למומחית ששלחה אתכם לחפש אותם היא אומרת לכם שאתם אמורים עכשיו לקרוא את הספרים טוב טוב ולחפש מסר חבוי לגבי המיקום של המפגש עם הכת המיסטית..

בהתחלה קצת נתקעתי עם זה כי המשימה לא ממשיכה מכאן לשום מקום.. ואתה אשכרה אמור לשבת ולקרוא את הספרים האלה שהאמת די ארוכים וקשים ובסוף גם לא אומרים לך הרבה בקשר למשימה.. אבל אז כעבור שעה שאני בוהה בהם וקורא אותם נפל לי האסימון!!

אם מחברים את כל האותיוית הגדולות (שיש בתחילת כל פרק) מכל הספרים מקבלים את המשפט הבא:

green emperor way where tower touches midday sun

שפירושו בעברית : בדרך האימפרייה הירוקה (יש כזאת במפה) כשמגדל נוגע בשמש הצהריים (והכוונה פה לפי דעתי לצהריים בדיוק בשעה 12)

עדיין לא יצא לי לבדוק את ההשערה שלי כי הייתי חייב ללכת לאנשהו, אבל מחר אני אבדוק את העניין.. אני לא מאמין שהמשפט הזה הוא סתם צירוף מקרים אין מצב.

בכל מקרה - מי שהגיע למשימה הזאת ונתקע שייבדוק את הכיוון הזה ויילך לפי המפה ל"דרך הירוקה" וייחפש איזה מגדל על הדרך שם ויחחכה שם בצהריים.. נראה מה ייקרה..

ביי בנתיים :xyxthumbs:

* אהה ושאלה - במשימה עם הספינה הטרופה בים עם כל השדים האלה שם.. איך הורגים את הרוח הגדולה הסגולה הזאת שנמצאת למטה?? היא משתקת אותי עם איזה קסם ואני לא יכול לעשות כלום!! שום דבר שיש לי לא פוגע בה גם.. אני חלש בכל מה שקשור לקסמים ( אני לוחם עם ראש קשה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...