Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 121 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדיין לא עובד לי :s07:

אני בטוח שאני לוחץ על הNEXT הלא נכון בהתקנה :smile1: אין שום דבר אחר שיכול לגרום לזה לא לעבוד!

בדקתי התנגשויות ואין... התקנתי מחדש מליון ואחת פעמים ובדקתי שכל הקבצים שצריכים ליהיות נמצאים במקום הנכון. אין לי מושג מה עוד יכול לגרום לזה לא לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשיו הייתה בערוץ 10(בין הישרדות ל"היום שהיה") פרסומת של ביטוח ישיר(או AIG או משהו... עם הקטע היווני) ויש קטע שרואים את ה"רץ" מסתובב בכל רחבי המפה, והמפה היא הIn Game Map באובליביון, המפה של Cyrodill, עם פוקוס על האימפריאל סיטי.

נקרעתי שראיתי את זה, אני כזה חנון :smile1:[br]פורסם בתאריך: 4.03.2008 בשעה 23:33:27

עדיין לא עובד לי :s07:

אני בטוח שאני לוחץ על הNEXT הלא נכון בהתקנה :smile1: אין שום דבר אחר שיכול לגרום לזה לא לעבוד!

בדקתי התנגשויות ואין... התקנתי מחדש מליון ואחת פעמים ובדקתי שכל הקבצים שצריכים ליהיות נמצאים במקום הנכון. אין לי מושג מה עוד יכול לגרום לזה לא לעבוד...

נראה לי שאתה פשוט לא מודע לעובדה שזה עובד... תישן 24 שעות, ואמור להיות לך קווסט למצוא את האי, שנמצא ליד Bravil.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה פשוט לא מודע לעובדה שזה עובד... תישן 24 שעות, ואמור להיות לך קווסט למצוא את האי, שנמצא ליד Bravil.

לחכות 24 שעות לא יעזור? כי זה מה שניסיתי...

וחשבתי שהאי ליד לווייון או איך שלא רושמים את השם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה מקום צפון-מזרח לעיר שבה נמצא ה HQ של ה DB

זה מן מקום נטוש - אם אני לא טועה זה איפה שה Listener (או משהו כזה, שכחתי את השם) היה גר - וכשמגיעים לשם הסוס\ה מחכה לך

בכל מקרה, אם יש בעיות עם התיאור המעפן שלי, אמור להיות על זה מידע גם ב uesp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, uesp

מתוך הערך שלה:

The downside to Shadowmere is that she sometimes decides to wander off, and you either have to go find her or wait for her to wander back to Fort Farragut, which may take a very long time; if you armored her, she will never return to Fort Farragut. On the , you can use the console to move your character to Shadowmere's location: player.moveto 00032BF5 (for the unarmored version; for the armored version use the appropriate RefID provided above).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה..

עריכה..

רשום שם: Elven armored Shadowmere: BaseID=xx002116, RefID=0x002122, health=750

אבל כשאני רושם בקונסולה player.moveto 0x002122 זה לא עושה לי כלום...

ניסיתי גם לרשום 002122 וגם אותו הדבר.

אני מקבל את ההודעה:

script 'syswindowcompileandrun', line 1:

item '' not found for parameter objectrefrenceid

copmiled script not saved

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...