Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

איך אני מרפא את הערפדות, מבלי שסמתי לב נהפכתי לערפד, רציתי להעיר מישהו והתווספה לי האפשרות Feed

חשבתי שצריך להאכיל אותן שלא יתרגזו עליי שאני מעיר אותם,אבל התברר שנהפכתי לערפד, הייתי במנזר וזה לא עזר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה אני באותו מצב כמו זה שמעלי

איך אני מרפא את הערפדות?

אני אנסה לחפש כאן אבל זה נראה מטורף לגמרי ב 60 דפים האלו, שלא לדבר על זה שהם מלאים ספויילרים.

מצאתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=172549.580

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מוד שנקרא "TOP OF THE TOWER" ויש בו פורטל שמעביר אותך למעלה...

תודה!

מצאתי את זה אבל אין לי מושג איך אני מתקין את זה.

שמתי את זה בתיקיה Data כך שאני אוכל לראות את זה בבחירת המודים לפני שאני נכנס למשחק אבל שאני מנסה לבחור את הקבצים של המוד הוא אומר לי שהם לא מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

מצאתי את זה אבל אין לי מושג איך אני מתקין את זה.

שמתי את זה בתיקיה Data כך שאני אוכל לראות את זה בבחירת המודים לפני שאני נכנס למשחק אבל שאני מנסה לבחור את הקבצים של המוד הוא אומר לי שהם לא מתאימים.

מסתומרת לא מתאימים? לי הייתה לי בעיה אחת כזאת בכל המודים שהתקנתי... אתה פשוט מסמן את X על המוד TOP_TOWER, PLANCK (אם בא לך אתה מסמן את הPLANK ואז יש לך גם "קרש" שאתה יכול לדחוף שם אנשים) וזהו צריך לעבוד. אתה מדבר על זה שאתה מקבל הודעה כאשר אתה מעלה שמירה של המשחק? אם כן אז תתעלם ממנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה משיגים skuma?

יש כמה משימות שמעורב בהם skooma (זה הסם הקשה של המשחק ;D ) , יש אחת ששומר מבקש ממך לפרוץ למאורת skooma ולהרוג כמה סוחרי סמים בפנים, אתה תמצא עליהם כמה בקבוקים וגם בארונות , ויש משימה של ה dark brotherhood שהמטרה שלך הוא מכור לskooma , שבמסגרת הרצח אתה צריך להתקרב אליו מספיק כדי לרכוש את אמונו , הוא מבקש ממך לקנות לו קצת ואומר לך איפה יש סוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה צריך להביא לו אחד מהחפצים שאתה מקבל מה daedric shrines יש איזה 9 מהם , תעשה כמה ותבחר את זה שאתה לא צריך כי אתה תוותר עליו לתמיד אם תתן לו אותו (ד"א הוא לא שולח אותך ל shrine של azura?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...