הוספתי זכרונות=ירידת מהירות - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי זכרונות=ירידת מהירות

shirNoshe

Recommended Posts

ליאור אמר ש- אמרו.אני פשוט לא יודע איך לצטט מדף קודם או יותר.(הציטוט שיש הוא של ליאור).ואיך אתה מסביר את התזמון שקיבלתי?הוא לא אצל OCZ ולא אצל INFINEON.

הלוח שלך לא מתמודד עם 4 זכרונות DS ב400 2T

ניסית להכריח אותו ע"י קביעה ידנית לעבוד ב1T

ובגלל זה הוא ירד למהירות של 200

ובמהירות כזאת, לשום DDR400 אין בעיה לעבוד בתזמונים ההדוקים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ליאור טעה.

ההסבר לתזמונים הוא שכנראה הסידור המסויים של הזכרונות גרם ללוח לרדת ל-100Mhz, וכתוצאה מכך להוריד את התזמונים

ולא הבנתי את התאוריה שלך, מה גם שלוחות שונים עושים שימוש ב- שונה

איזה סידור?ניסיתי את כל האפשרויות.וחוצמזה שזה לא עונה על הבעיה שיש לי בלוח.

אז ליאור טעה.

ההסבר לתזמונים הוא שכנראה הסידור המסויים של הזכרונות גרם ללוח לרדת ל-100Mhz, וכתוצאה מכך להוריד את התזמונים

ולא הבנתי את התאוריה שלך, מה גם שלוחות שונים עושים שימוש ב- שונה

למה להסתובב מסביב?האם "משה" שקנה לוח כמו שלי עם מעבד כמו שלי עם ביוס כמו שלי תהיה לו אותה התופעה?אני לא מבין למה להסתובב מסביב.יש בעיה במחשב.או שזה הלוח,או המעבד או משהו אחר.אתם מסכימים שזה לא המארז?

ניסיתי גם להחליף מקומות בין בסטיקים ונאדה..אותו הדבר.היום התקשרתי אליו ואני מקווה שיהיה לו 4 סטיקים זהים,ואני מתכוון לעשות ניסוי מקיף.

למה GB לא אומרת שיש בעיה עם DS.אני לא מכיר SS של 512.אולי יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סידור?ניסיתי את כל האפשרויות.וחוצמזה שזה לא עונה על הבעיה שיש לי בלוח.

עומרי הסביר לך מה הבעיה, אני פשוט לא עקבתי כמו שצריך אחרי הת'רד

למה להסתובב מסביב?האם "משה" שקנה לוח כמו שלי עם מעבד כמו שלי עם ביוס כמו שלי תהיה לו אותה התופעה?אני לא מבין למה להסתובב מסביב.יש בעיה במחשב.או שזה הלוח,או המעבד או משהו אחר.אתם מסכימים שזה לא המארז?

אם הוא ישים סטיקים דומים, כן. תהיה לו את אותה הבעיה. אני לא מבין למה אתה לא קולט שהלוח שלך תקין והחלפה שלו לא תועיל לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אז לא וויתרתי אם אתם זוכרים וקיבלתי מהחנות האדיבה 6 סטיקים של ועשיתי ניסויים:

הזכרונות שלי הם ה- יהיו להלן "הזכרונות שלי".

אז כך:כל זוג סטיקים שה-CL היה נמוך או גבוה ממה שהיה לי אז קודם הושווה ה-CL ואחרי זה המהירות.כלומר זוג נוסף ששמתי במחשב DDR3200 אבל עם CL של 3-3-4-8 ב-400 קודם ה-CL הושווה ואחר"כ המהירות.

הניסוי הזה בוצע עם 4 סטיקים שונים כאשר זוג אחד הוא קבוע.

זכרונות DS שלי לא עבדו עם SS(ומי שטען שאין 512 SS טעה!!!כולל אותי כי יש.. :s07:).

4 סטיקים של 512 ב-T1(ללא "הזכרונות שלי) שהיו זהים לחלוטין בנתונים המחשב כן(!!) נתן 200..

נסיון של צמד שהצמד זהה במהירות אבל לא ב-CL הראה תוצאה משונה:ב-T1 הוא פעם הראה 200 ופעם 167.5 בארבע הדלקות שונות של המחשב.

לא היה שינוי ב-T2.

שני זוגות של סטיקים שלא היו זהים המחשב לא עלה והשמיע כל מיני צפצופים שחשבתי שאני מקבל התקפת לב..זה היה ציפצופים כמו בטיפול נמרץ.. :kopfpatsch:

אז ממה שראיתי ואולי זה רק בלוח/מעבד שלי אז:

1.יש 512 SS

2.רצוי מאוד מאוד שזכרונות במערך DUAL יהיה זהים לחלוטין(המחשב עובד אבל יש ירידת מהירות ובלאגן).

3.המחשב קודם מתאים את ה-CL ורק לאחר מכן את המהירות.

4.אי-התאמה בזוג זכרונות גורם לאי-יציבות של המערכת.

5.זכרונות DS ו-SS באותו מחשב לא מסתדרים.

זהו,אני מקווה.

ההחלטה הייתה לשלוח בסופו של דבר את הלוח/מעבד לבדיקה מעמיקה של מעבדת אחריות יבואנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למסקנות

1. זה ידוע שקיימים, מעטים אבל קיימים.

2. גם ידוע.

3. לא היה ולא יהיה, קודם מסדרים מהירות ורק אז תזמונים לפי המהירות. אתה לא יכול לסדר מהירות לפי תזמונים. אי אפשר לטעון את המידע ככה מה-SPD. פשוט אי אפשר טכנית.

4. לא תמיד.

5. ידוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למסקנות

3. לא היה ולא יהיה, קודם מסדרים מהירות ורק אז תזמונים לפי המהירות. אתה לא יכול לסדר מהירות לפי תזמונים. אי אפשר לטעון את המידע ככה מה-SPD. פשוט אי אפשר טכנית.

ליאור זאת עובדה.יכול להיות או לא,כן יהיה ולא יהיה זאת עובדה.בכל הסטיקים שהבאתי והיה CL שונה (משוחרר יותר) זה מה שקרה.אתה מוזמן לראות.

ורק כאשר הבאתי שני סטיקים בתזמון גבוה יותר הם הותאמו ועבדו כמו שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הסבר קטן

SPD בכל הקשור לתזמונים הוא טבלה

אין כאן פונקציה של תדר לפי תזמון

הטבלה היא

Timing 133 166 200

CL x x x

TRP x x x

TRCD x x x

TRAS x x x

אין לך בחירה של מהירות לפי תזמון

התזמונים נטענים לפי המהירות הקיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,אני ממש לא מבין:לקחתי שני סטיקים של OCZ במהירות DDR400 עם CL 2.5-3-3-7.

לקחתי שני סטיקים של GEIL במהירות 400 עם CL 3-3-3-8 ולפי מה שאתה אומר המחשב היה צריך להיות עם 2GB במהירות DDR400 עם CL 3-3-3-8??וניסיתי עם עוד 6 סטיקים!!!!

אז זה בדיוק העיניין!שלא!או שאני מפגר,או שאני לא מבין מה קורה או שאני לא מבין!אבל אני חוזר כבר בפעם המיליון על זה וצירפתי(ואני יכול שוב) תמונות!המחשב ירד ל-167.5 עם 2.5-3-3-7.

ולפי מה שאתה אומר קודם יש התאמה של ה-CL לתיזמון המשוחרר יותר,אני מבין את זה אבל בחיים יש תיאוריה ויש עובדות!כלומר קודם התזמונים היו צריכים להיות 3-3-3-8 ורק אחרי זה המהירות.כלומר להשאר DDR400.

מה קורה?מה?המחשב עושה הפוך?ומה אם הזכרון עם המהירות של DDR400 עם תיזמון של 2.5-3-3-7 לא יכולים לעבוד ב-3-3-3-8??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי

פשוט מאוד

אתה לא יכול להשוות CL לפני שאתה משווה מהירות

משהו במערכת לא מסוגל לעבוד עם 4 סטיקים DS על DDR400 ולכן המהירות יורדת

כשהמהירות על DDR333 אין לכל הסטיקים בעיה לעבוד ב-2.5-3-3-7 וגם על 2-3-3-7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...