הוספתי זכרונות=ירידת מהירות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי זכרונות=ירידת מהירות

shirNoshe

Recommended Posts

טוב,ניסיתי את מה שאמרת ועוד כמה אופציות..המחשב :nono: עלה בכלל.ציפצופי .

חזרתי למצב הנוכחי והמסקנה היא כזאת ותתקן אותי אם אני טועה:

להפעלת שני ערוצי DDDR יש צורך בזהות מוחלטת בין שני הערוצים.גם במהירות וגם בתיזמונים של אותה המהירות.

הזיכרון הג'נרי שהוספתי הוא במהירות זהה ל- שיש לי.אבל(!!) בתיזמונים משוחררים יותר.3-3-3-8.

בתיזמון של 2.5-3-3-7 הם יכולים לעבוד במהירות 333(כלומר באס של 167.5).

לכן:מעבד 3200/VENICE לא אמור להוריד את המהירות(כמו שכתבת) אלא אם מתקיימים התנאים של התאימות.מה שלא קרה אצלי.

היה מעניין הניסוי הזה,אבל עדיין לא מבין משהו:בכ"ז הוספתי 1GB זיכרון :jump: איפה ההבדל?אני ממש לא מרגיש הבדל וב- עוד ירדו לי נקודות משמעותיות.(למעלה מ-150.).

ואגב-הג'ירפה שלך קורעת אותי כל פעם..חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב,ניסיתי את מה שאמרת ועוד כמה אופציות..המחשב :nono: עלה בכלל.ציפצופי .

חזרתי למצב הנוכחי והמסקנה היא כזאת ותתקן אותי אם אני טועה:

להפעלת שני ערוצי DDDR יש צורך בזהות מוחלטת בין שני הערוצים.גם במהירות וגם בתיזמונים של אותה המהירות.

הזיכרון הג'נרי שהוספתי הוא במהירות זהה ל- שיש לי.אבל(!!) בתיזמונים משוחררים יותר.3-3-3-8.

בתיזמון של 2.5-3-3-7 הם יכולים לעבוד במהירות 333(כלומר באס של 167.5).

לכן:מעבד 3200/VENICE לא אמור להוריד את המהירות(כמו שכתבת) אלא אם מתקיימים התנאים של התאימות.מה שלא קרה אצלי.

היה מעניין הניסוי הזה,אבל עדיין לא מבין משהו:בכ"ז הוספתי 1GB זיכרון :jump: איפה ההבדל?אני ממש לא מרגיש הבדל וב- עוד ירדו לי נקודות משמעותיות.(למעלה מ-150.).

ואגב-הג'ירפה שלך קורעת אותי כל פעם..חחחח

לפי מה שאני יודע, כל ערוץ אמור להיות בנפרד.

אני לא הכי בטוח למה זה אצלך ככה.

דרך אגב, תעשה טובה, זה לא חברה ג'נרית זאת חברה מצויינת! פשוט נפלת על דגם לא משהו כנראה.

ואני שמח שאתה אוהב תג'ירפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הוא כזה

הבקר זכרון שלך כנראה הוא D0 (וינצ'סטר) או CG (ניוקאסטל), הוא לא מסוגל להתמודד עם 4 סטיקים ב-400MHz, ולכן המחשב לא עלה לך

מה שקורה זה שהוא מוריד את המהירות אוטומטית ל-333MHz

ב-333MHz הוא מנסה להפעיל וזה עובד

הוא טוען את התזמונים של ה- במהירות הזאת (ובגלל שאין להם תזמונים למהירות הזאת ורואים את זה בטבלת SPD) אז הוא משתמש בתזמונים של המהירות הגבוהה יותר - במקרה שלנו ה-200, (או DDR400) שהם 2.5-3-3-7

הוא טוען את התזמונים של ה-Infeneon במהירות הזאת שהם 2.5-3-3-7

הוא משווה אותם, אין צורך להעלות לתזמונים הגבוהים יותר ולכן הוא נשאר על התזמונים האלה בתדר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב הוא כזה

הבקר שלך כנראה הוא D0 (וינצ'סטר) או CG (ניוקאסטל), הוא לא מסוגל להתמודד עם 4 סטיקים ב-400MHz, ולכן המחשב לא עלה לך

מה שקורה זה שהוא מוריד את המהירות אוטומטית ל-333MHz

ב-333MHz הוא מנסה להפעיל וזה עובד

הוא טוען את התזמונים של ה- במהירות הזאת (ובגלל שאין להם תזמונים למהירות הזאת ורואים את זה בטבלת SPD) אז הוא משתמש בתזמונים של המהירות הגבוהה יותר - במקרה שלנו ה-200, (או DDR400) שהם 2.5-3-3-7

הוא טוען את התזמונים של ה-Infeneon במהירות הזאת שהם 2.5-3-3-7

הוא משווה אותם, אין צורך להעלות לתזמונים הגבוהים יותר ולכן הוא נשאר על התזמונים האלה בתדר הזה

אבל הוא אומר שיש לו וניס. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור,המחשב עלה כשלא נגעתי בביוס לשינוי הבאס ל-200.

במצב הראשוני אחרי שהוספתי את הזכרונות אז המחשב עלה,לא הייתה בעיה.ואז הלכתי ל-CPU-Z ומשם ההמשך בת'רד.

ממה שאני הבנתי ותתקן אותי אם אני טועה:המחשב מעלה את הזכרונות ורואה שיש לו אי התאמה בין ה-CL.ע"מ להתאים את ה-CL הוא מוריד את התדר ל-333.כי הזכרונות של ה-INFINEON יכולים להיות ב-2.5-3-3-7 רק במהירות 333.ולכן ירדה המהירות הכללית.

זה בכל אופן מה שהבנתי.מה שעוד משונה עשיתי עוד ניסוי:הוצאתי את הזכרונות שהוספתי ו... :s07: קפץ לי בעוד 150 נקודות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו אני ממש מבולבל.

ראשית נתייחס לעובדות:המהירות ירדה בגלל התיזמון.וממה שהבנתי ממך אז זה המצב,בגלל שבמהירות 200 התזמונים הם 3-3-3-8 ואז עכשיו שני זוגות הזכרונות עובדים על 2.5-3-3-7.

אז איך אתה מסביר את זה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור,עובדתית זה מה שקרה.אז מה עושים?לנסות עוד זוג זכרונות?

המעבד לא בסדר?הלוח לא בסדר?

שוב,עובדתית זה מה שקרה.גם שניסיתי את ה- להקביל לזכרונות הנוספים עם התיזמון המחשב אמר לי: :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שהביוס מעודכן, והמעבד הוא Venice, וזה מסודר ככה שבכל ערוץ יש 2 סטיקים זהים יש לך בעיה טכנית שם

אולי הזכרונות אולי המעבד אולי בכלל הלוח אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: הרגת אותי..כלומר כל המחשב.

אז הביוס הוא F6.ובדקתי באתר של GB ואין אחריו עידכון(למעט לדברים שאני לא צריך כגון עידכון SLI).

עכשיו בקשה:מכיון שאתה והפורום תותחים מה אני עושה?ללכת לנסות לעשות מה?מאוד הייתי רוצה לפתור את התעלומה.וסליחה אם אני מנדנד..שלא ינעלו לי את הת'רד.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...