כוכב נייטרונים - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוכב נייטרונים

00000

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, מה שיש בלוויינים זה תאים סולאריים, אין עדיין שום שימוש פרקטי למפרשים סולאריים(מיילאר). היו כמה ניסויים אבל זה הכל לביינתיים.

פיסית לא הכוונה לסוג של קרן אור, אלה הכוונה שהאור ממש דוחף אותו, בצורה שאתה תוכל להבחין. ולא בצורה שתצתרך לחשב, בעקרון קרן אור מספיק חזקה תצליח לדחוף גם אותך, הבעיה היא שקרן אור תוכל לאדות אותך הרבה לפני שהיא תתקרב למיליונית מהאנריגה הקינטית הדרושה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מה שיש בלוויינים זה תאים סולאריים, אין עדיין שום שימוש פרקטי למפרשים סולאריים(מיילאר). היו כמה ניסויים אבל זה הכל לביינתיים.

פיסית לא הכוונה לסוג של קרן אור, אלה הכוונה שהאור ממש דוחף אותו, בצורה שאתה תוכל להבחין. ולא בצורה שתצתרך לחשב, בעקרון קרן אור מספיק חזקה תצליח לדחוף גם אותך, הבעיה היא שקרן אור תוכל לאדות אותך הרבה לפני שהיא תתקרב למיליונית מהאנריגה הקינטית הדרושה לזה.

הדרושה למה לדחיפה או לאידוי?

אני לא התכוונתי לתאים סולארים

יש לווינים שעטופים במשהו שנראה כמו ניר אלומיניום גדול זה זה לא?

ממה עשויים המפרשים הסולארים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעע

תראה את הסרט "what the bleep do we know" ותבין הכול. (סרט מומלץ לכווולם :xyxthumbs:. באמת אחד הטובים)

אנרגיה קינטית היא האנרגיה שדוחפת אותך. הוא התכוון שהאנ' הדרושה לדחיפה הרבה יותר גדולה מהאנ' הדרושה לאידוי, מה גם שיהייה קשה לרכז את האנ' הקינטית של הפוטון לאנ' קינטית שלך, ולא ליצירת פונון (חימום שלך, ובסופו של דבר- אידוי :smile1:)

ללווינים (לא לניסיוניים...) אין מפרשים סולאריים. מה שאתה רואה זה כנראה הבידוד של הלווין, כדי שהטמפ' שלו לא תשתנה בצורה קיצונית מידי... ציוד אלקטרוני רגיש לשינויי טמפ'.

http://www.planetary.org/programs/projects/innovative_technologies/solar_sailing/whatis.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Solar_sail

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שאם אתה תנסה לעמוד על כוכב כזה, אתה תימחץ בגלל כוח המשיכה שלו.

גם אם תשכב. :-\

הפיזיקה הקיימת לא מסוגלת לתאר את מה שקורה בחור שחור. מה לעזאזל יש שם? לא ידוע.

יש שם חומר מוזר! :hat:

לא נכון. היחסות הכללית לא מסוגלת לתאר את מה שמתרחש בתוך הסיגולריות ועדיין אין תאוריה פיזיקאלית מקובלת שיכולה להחליף אותה.

אלוהים נמצא בסינגולאריות! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותו להשכרה?

אני מניח שכן... המיוחד באתרים מסויימים...

אלוהים נמצא בסינגולאריות! :cool2:

אני נמצא בכול מקום... סינגולאריות זה המקום הכי קרוב שתוכל להגיע אלי :cool2: (מבחינת הבנה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שכן... המיוחד באתרים מסויימים...

אני נמצא בכול מקום... סינגולאריות זה המקום הכי קרוב שתוכל להגיע אלי :cool2: (מבחינת הבנה...)

חחח אוקי תודה רבה

טני ישכיר אותו נראה אם אני ילמד משהו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקרינה לא יוצאת מהחור השחור... קרינה א"מ נעה במהירות האור, אם היא הייתה יכולה לברוח לא היה בעצם חור שחור.

הקרינה יוצאת מתוך השכבה של החומר סביב החור השחור, איכן שכוחות המשיכה אינם עדיין חזקים מספיק כדי למנוע מאור לברוח.

יש עוד כמה סוגי קרינה . חור שחור יכול לפרק פוטונים ואלקטרונים ואבני הבניין של אלה קטנים מדי שכוח המשיכה יתפוס אותם ואלה מה שמתגלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלקטרונים דווקא יש ממה שאני יודע (אני זוכר שקראתי את זה איפשהו, רק לא זוכר איפה... זה הייה די מזמן...)

אבל יכול להיות שאני טועה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...