AMD 3200 או Intel 805D ? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 3200 או Intel 805D ?

nivabotbol

Recommended Posts

שלום חברים!

לפי הדיונים הסוערים פה, הבנתי ששני המעבדים בעצם אותו דבר אבל לAMD יש יתרון במשחקים.

שמתי לב שם אני לוקח את האיטנל, אני צריך לקחת לוח מבוסס ציפסט 945- לוח כזה עולה מינימום 618 ש"ח (לוג'יק) ואין באפשרותי לקנות אחד כזה...

אז מה אתם מציעים במקום ה945?

תודה

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה היה נכון כשדובר על מעבדים חד ליבתיים

כשמדובר על כפולי הם יהוו צוואר בקבוק הרבה יותר מאוחר

במיוחד עם ניצול טוב של הריבוי ליבות

ולמה זה בדיוק?

בכל הנוגע למשחקים מעבדים כפולי יהוו בדיוק אותו צוואר בקבוק שחדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שהם יהיו הצוואר בקבוק?

שום כרטיס מסך שקיים היום לא מוגבל ע"י כפול ליבה

למה אין משחקים שמנצלים ריבוי ליבות כבר היום? (ע"י פאצ'ים ולא מ-0 ויש שיפור עצום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיס היום מוגבל ע"י המעבד בצורה אסטרונומית. העובדה שמעבדים פשוט איומים בכל הנוגע לחישובי קודקודים או ניהול מערכת חלקיקים למשל לא תשתנה עם ריבוי ליבות.

the fact that they can now suck at both of these tasks at the same time wont change much.

כן יהיה שיפור בביצועים, אומנם הם עדיין יהוו צוואר בקבוק עצום, זה לא פלא שמעיפים כמעט כל דבר חשוב מהמעבדים לאט לאט, אני עדיין מחכה לGPU שיכול לעבד וורטקסים(חוץ מזה של הPS2), אומנם ענף הGPUGPU מתפתח יותר ויותר כל דור. בנוסף לזהה גם צצים יעודיים אחרים, כמו מעבדי הפיסיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA, אני לא מבין מה אתה מנסה להוכיח? הרי הוא אמר שהמערכת לא למשחקים, אז מה זה משנה עכשיו כל הויכוח הזה?

פותח הדיון, רק החל ממסדרת 945(צ'יפסט) של יש תמיכה בכפולי ליבה, אם זה לא של אז יש לך את אלה שליאור הציע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שמעבד יחשב קודקודים? בשביל מה אתה קונה כרטיס מסך ב-1400 שקל?

כי אין שום כרטיס מסך כיום שיכול לעשות את זה?

כל קודקוד נוצר ע"י המעבד...

ברגע שכרטיסי מסך יוכלו ליצור ולהשמיד וורטקסים נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תגיד

בנצ'מרקים כאלה (וכן גם אלה שאני בעצמי עשיתי) לא שווים כמעט כלום במציאות

אגב קבל בנצ'מרק טרי טרי

ההבדל ב- 2003 על רזולוציה 1024x768 ללא פילטרים

בין מעבד Venice 3800 בסטוק ובין אותו מעבד על 2844MHz (הפרש של 444MHz שהם תוספת של 18.5%)

הוא בדיוק 256 נקודות שהן בדיוק 3% שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שתראה פה, ההבדל בין ה 805 ל 820 בכל מה שקשור ל 3DM05 ו 06 המערב גרפיקה הוא לא גדול (וב 166 הוא עולה על ה 820):

http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.hkepc.com%2Fhwdb%2Fpd-805-2.htm&langpair=zh-CN%7Cen&hl=en&ie=UTF8

חוצמזה, אני לא מבין? ממתי נורמליים הם צוואר הבקבוק במשחקים? למיטב ידעתי כרטיסי המסך הם צוואר הבקבוק לא? ואל תתייחס לסלרון D המצ'וקמק. גם צינור ארוך וגם CACHE אפסי (ראה תמונות)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולכם ותודה...

בואו נגיד כזה דבר, כשיהיה לי מחשב חדש אני 70 אחוז יעבוד איתו עם תוכנות, הורדות, שירים, אימיול וכ'ו....כל התוכנות יפעול ביחד...האם המעבד יסחוב בעומס כזה?

ה30 אחוז האחרים, בואו נגיד ננצל אותם למשחקים...וזם גם לא בטוח כי אולי יהיה לי זמן לשעה משחק ביום....בחופשים אני ישחק הרבה יותר....

איזה מעבד יתן לי ביצועים יותר טובים בנוגע לתוכנות ושימוש "משרדי" כמו שאתם קוראים לזה...?

ועכשיו לחלק היותר חשוב- לוח אם:

ליאור, ראיתי את ההצעה שנתת לי, אתה יכול בבקשה להכנס ללוג'יק ולהמליץ לי על לוח טוב עד 500 שקל , שיהיה גם טוב לOC?

כי פשוט לא מצאתי את הלוח שהצעת....

תודה

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את האופציה של Asus P5RD2-VM

שעולה בחנויות אחרות בין 550 ל-600 שקל

יש את האופציה של Sapphire PE-I7RC410M

שלא בטוח שהוא תומך בכפולי ליבה!

ומעליו יש את ה-Gigabyte 8I945PL-G

שהיא לא ערכת שבבים מומלצת באופן כללי

או את ה-Gigabyte 8N-SLI

או את ה-Gigabyte 8I945P-G

שני האחרונים עדיפים על זה שלפניהם

לגבי המעבד לך על ה-D805

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...