מבקש יעוץ לפני התקדמות ללינוקס.. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש יעוץ לפני התקדמות ללינוקס..

b-or

Recommended Posts

אמרתי שזה על מנת שהוא ינסה תלינוקס?

יראה איזה הפצה הוא אוהב

וגם בהתקנה אם היו לו קשיים אז הוא יכול תוך שנייה לבוא לשאול פה בפורום ומתי שהוא שוב יתקין תלינוקס הפעם על הדיסק קשיח

אז הוא כבר ידע מה לעשות

בכול מקרה אם הוא לא משחק בלינוקס כמוני (גם ככה אין הרבה מה לשחק שם חוץ מ aa ו et )

אז הוא יכול להסתדר אם זה בסבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המשחקים מיועדים לווינדוס.. חלק כמעט אפסי של משחקים מותאמים גם ללינוקס...

בין הלא נתמכים יש כtלו שיכולים לעבוד עם "אמולטורים" שונים.. כדוגמת wine..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אל תטעה אותו!!!!!

כל המשחקים של ID יש ללינוקס -

דום 3, קוואק 1,2,3,4 ועוד מלא!

והנה אתר גדול מאד שמרכז התקנות של משחקים (אם זה לא חינמי כמו דום אז אתה צריך גם את הדיסק)

http://www.liflg.org/?catid=4

native = זה מה שפועל בלי אימולציה בלי כלום

wine = עם אימולציה

ואמ, אם אתה רוצה, אני יכול לתת לך לינק למדריך לאיך לשחק CS בלינוקס (זה עובד נפלא!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

עברתי במקרה בדף הראשי וראיתי את ההודעה הזו וגם אני החלטתי לנסות בעזרת VMWARE ברור לי שזה לא יעבוד ב-100% מכיוון שזה לא רץ בצורה טבעית אבל להתנסות זה מושלם בינתיים הורדתי אובנטו והתחלתי את ההתקנה ואראה בקרוב מה זה הלינוקס הזה שכולם מדברים עליו :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה התקנתי אובנטו והוא זז ממש לאט עם VMWARE (כנראה שיש צורך להחליף את הגרוטאה שלי)

בזמן ההתקנה בחרתי שהשפה של מערכת ההפעלה תהיה בעברית אבל שמתי לב שחצי מהתפריטים בעברית וחצי באנגלית

מישהו יכול להסביר לי איפה אני מחליף את השפה של מערכת ההפעלה לאנגלית?

ועוד דבר אחד שמתי לב שלא עובד הקיצור ALT+SHIFT להחלפת שפה מהירה יש קיצור דרך אחר בלינוקס? או אפשרות להגדיר אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא האיטיות התקנתי את המערכת על המחשב הישן שלי אז לא ציפיתי שיעבוד מהר (פנטיום 3 800מה"צ ו512 מגה ) אני משער שבהתקנה ישירה הוא יעבוד מעולה.

אתה יכול להסביר לי לגבי השאלה ששאלתי מקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה הסתדרתי לגבי בחירת השפה במקלדת :D

הבעיה שעכשיו אני צריך להתקין משהו ולא מבין איך ???

אני מנסה להתקין את ה- VMWARE TOOLS וכשעשיתי את זה הופיעו לי שני קבצים אחד עם סיומת RPM והשני עם סיומת TAR.GZ

את הקובץ TAR.GZ חילצתי אותו עם מנהל הארכיון אבל משם גם לא הבנתי מה עושים וקובץ ה- RPM לא עושה כלום כשאני לוחץ עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...