מתלבט בין שני מדפסות 1410 Epson 3700 CX \ HP ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מדפסות 1410 Epson 3700 CX \ HP ?

Posford

Recommended Posts

שלום, אני לא יודע אם זה אומר משהו אבל גם עצמה וגם מייצגיה יודעים שפעם הם נתנו ממש שירות ח*ה... והיום הם טוענים שהם יעשו מיטב המאמצים להוציא לקוח מרוצה.

*היום בחנויות "רציניות" יותר, למשל אופיס דיפו, האחריות של כוללת גם הבאת מכשיר חלופי ללקוח-כשירות עד הבית(תוך 48 שעות לאחר תיאום עם התמיכה הטלפונית), במקרה של מקרה-חירום, או לחילופין, כמו בכל חברה אחרת- הלקוח יכול ללכת למעבדה ולתקן.

אם אני לא טועה גם EPSON נוהגים ככה היום.

* קחו בחשבון: (!!!!!!) באפסון- נהוגה שיטת "הפרדת הצבעים"- כלומר לכל צבע (בד"כ 4[3 צבעוני+1 שחור]) יש מיכל דיו. אם נגמר אחד הצבעים- לא משנה אם צבעוני או שחור- אז כל המדפסת מושבתת!! עד שתחליפו את הראש-דיו שנגמר!!!

וו...זהו, תמשיכו להתווכח סתם...

נ.ב.

אם אני לא טועה- EPSON עדיין יוצא הרבה יותר יקר בסה"כ מHP- מבחינת עלות ראשי דיו... אז תתחשבו גם בזה מן הסתם, בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי כדאי לקחת , יש להם מדפסות טובות ועמידות שלא מתקלקלות הרבה ועובדות טוב, כמו כן קל למלות להם ראשי דיו ויש למדפסות שלהם איכות טובה.

אני מכיר את ה1410\1210 שהם כמעט אותו דבר אלו מדפסות טובות מאוד יחסית למחירן ואם אתה יכול להשיג ב250ש"ח אז זה שווה לאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אני לא יודע אם זה אומר משהו אבל גם עצמה וגם מייצגיה יודעים שפעם הם נתנו ממש שירות ח*ה... והיום הם טוענים שהם יעשו מיטב המאמצים להוציא לקוח מרוצה.

*היום בחנויות "רציניות" יותר, למשל אופיס דיפו, האחריות של כוללת גם הבאת מכשיר חלופי ללקוח-כשירות עד הבית(תוך 48 שעות לאחר תיאום עם התמיכה הטלפונית), במקרה של מקרה-חירום, או לחילופין, כמו בכל חברה אחרת- הלקוח יכול ללכת למעבדה ולתקן.

אם אני לא טועה גם EPSON נוהגים ככה היום.

* קחו בחשבון: (!!!!!!) באפסון- נהוגה שיטת "הפרדת הצבעים"- כלומר לכל צבע (בד"כ 4[3 צבעוני+1 שחור]) יש מיכל דיו. אם נגמר אחד הצבעים- לא משנה אם צבעוני או שחור- אז כל המדפסת מושבתת!! עד שתחליפו את הראש-דיו שנגמר!!!

וו...זהו, תמשיכו להתווכח סתם...

נ.ב.

אם אני לא טועה- EPSON עדיין יוצא הרבה יותר יקר בסה"כ מHP- מבחינת עלות ראשי דיו... אז תתחשבו גם בזה מן הסתם, בהצלחה

אז יש לי חדשות בשבילך:גם למדפסות יש ראשים נפרדים,וגם למדפסות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

אנו מתכוונים להפרדה של הראש דיו הציבעוני.

הרי, הראש דיו הציבעוני של מחולק בתוכו לשלוש צבעים שונים שמהם נוצרים כל שאר הצבעים, להל"ן RGB, כאשר אחד הצבעים ניגמר בראש הדיו הצבעוני (הכי רציונלי זה שצבע אחד יגמר ולא כולם בבת אחת...) עליך להחליף את הראש הדיו כולו כאמור הוצאה מאד לא קטנה, במיוחד כאשר ממליצים לקנות ראש דיו צבעוני של מקורי... ואילו במדפסות שונות של אפסון קנון ברדור ועוד, כל שלושת הצבעים מגיעים בנפרד, דבר המקל רבות על התחזוקה של הצבעים (שליטה ובקרה מלאה על התחלופה שלהם), מהווה כאופטימיזציה של ניצול המיכלים, ובעיקר חיסכון כספי בכסף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...