מפרט בתקציב 5500 ש"ח +/- קיבלתי דעות סותרות (מבולבלת וזקוקה לעזרה) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בתקציב 5500 ש"ח +/- קיבלתי דעות סותרות (מבולבלת וזקוקה לעזרה)

שרית

Recommended Posts

לצערי - למרות שהגעתי לכאן בורה ועמת הארץ בענייני HW, ואני יוצאת מכאן, בזכותכם,

כמעט Zone Expert (או לפחות Zone Wannabe) - אני ממש לא חושבת שאי פעם

אגיע לרמת מקצועיות מספיקה בשביל להתעסק עם , שטומן בחובו פוטנציאל אדיר

לגרימת נזקים בלתי הפיכים למחשב בידיים בלתי מקצועיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא טוען שאתם אלה שמחנטרשים, ושמה שהצעתם לי זה overkill רציני לצרכים שלי, ושאין סיכוי שאני אנצל את הליבה הכפולה

בד"כ זה נכון, מעבדים כפולי ליבה היו יקרים מאוד (מעל 1500 ש"ח לפחות, כאשר רובם מעל ה-2000 ש"ח), אבל המעבד החדש שאנחנו הצענו יותר זול מהמעבד שהוא הציע, שלנו כפול ליבה, ושלו לא, לכן הטענה לאוברקיל היא דיי טיפשית להחריד יש לציין.

ההבדל בין 4550 ל-3550 הוא תמיכה בפורמט - שנועד בעיקר לגיבויים עם דיסקים יקרים יותר מהדיסקים הנפוצים בשוק, רוב הסבירות שאין לך ממש שימוש בפונקציה זו.

ה-4167B הוא גם צורב מומלץ, האמת שאין הבדלים של שמיים וארץ ואי אפשר לטעות כאן. תלכי על מה שנמצא במלאי.

אגב אני מציע לך לקנות את המארז והכוננים (צורב ופלופי) בצבעי שחור, הוא נראה פשוט הרבה יותר טוב (וגם חדיש) בצבעים אלו, וילך יותר טוב עם המסך החדש שתקני (שסביר להניח שהוא גם בגווני שחור/כסף). זה יעלה לך תוספת כסף קטנה של בערך 40 ש"ח, אבל לדעתי זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: שרית, את לא תוהה על המפרט המעיתונים של חבר שלך, אבל כשנותנים לך כפול במחיר מגוחך את נבהלת?

שמעי, אף אחד לא אומר באופן רשמי. התשובה נחלקת לשניים - יש אלה הטוענים כי אלה מעבדים שנועדו להיות 820, 830 וכו'... רק שאינם מסוגלים להגיע לבאס 200 ולכן אינטל מתמחרים אותם בהתאם. יש אלה הטוענים שזה עוד תותח במלחמת החורמה של אינטל הפילה, בנמלה שהצליחה לעקוץ אותה ולהכאיב לה, היות וכרגע בעצם אין סיבה לקנות כמעט אף מעבד של . לדעתי זה שניהם ביחד אם כי יש מצב שבשביל למחוץ את וכמובן שבהתאם לביקוש בשוק גם יקחו שכן עוברים את ה 200 וימכרו אותם בתור 805. כנראה שהעדות לכך הם אוברקלוקרים ברחבי הרשת שמצליחים לעבור את ה 200 עם המעבד הזה.

בכל מקרה, את מקבלת אחלה מעבד במחיר מגוחך, אז מה הבעייה?

ושוב, גם אם אינך מאמינה ביכולות האוברקלוק שלך (ולמה לא?), אני לא הייתי פוסל את האופציה הזאת. אין לי היום מחשב אחד שאינו באוברקלוק (מתון וזהיר). יהיה הבדל משמעותי בין המעבד הזה בבאס 133 (ברירת המחדל) לבין המעבד הזה ב 166. את צריכה לזכור שהלוח שתקני בנוי לעבוד ב 200 והליבה הזאת בנויה בשקט לעבוד עד 3.2 גיגה (ואנשים לוקחים אותה הרבה יותר גבוה) במהירות 800 ולכן, הסיכון קלוש לטעמי, מה עוד שקנית ספק טוב וקרור טוב. אולי עכשיו זה יספיק לך, אבל בעוד שנה יתכן שלא ואז תתבאסי לאללה שאינך יכולה להמהיר את המעבד (ואת זה אני אומר בתור חסיד לשעבר ללוחות של , שכבר נכווה מאותו עניין בדיוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה, כמובן, רק שחשבתי שאולי יש כאן איזה קטצ'... :)

ובנוגע לאוברקלוק - נראה. אני אשן על זה עוד איזה יום יומיים :sleep:

לילה טוב ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...