מי שקנה GFORCE 4 טעה (ובגדול) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שקנה GFORCE 4 טעה (ובגדול)

imac

Recommended Posts

נכון, דווקא דום3 נראה לי משמעמם למדי וזה לא ממש מזיז לי איך אני אריץ אותו בעוד שנתיים... ::)

ג'ון קרמאק סתם מעצבן, בעתיד הולך להיות בטח איזה מונופול של מנועי משחק שעושה הסכם עם החברה המובילה ליצורי .

אני לא יודע לתאר את מה שאני חושב על תעשיית המשחקים אלא במילים

[glow=red, 2, 300]

Fucking Teletubbies!

[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הקטע של הדרישות מערכת במחשבים זה בדרך כלל כלכך מוגזם, הנה דוגמא עדכנית אנריל טורנמנט 2003 (כתבתי נכון, אם לא תתבעו את אפיק על השם המוזר):

הדרישות שלו אם אני לא טועה הן פנטיום 3 600 או 700 נכון ? שלא לדבר על כרטיס מסך נגיד גיפורס 2/3 ומעלה, אבל כדיי להנות מומלץ 3 למחשב כזה נכון ?

אבל, הנה הפלא הגדול מכולם:

אני מריץ את המשחק הזה עם האפשרויות על medium עם כרטיס מסך גיפורס 2 MX ומחשב שכנראה המהיר ביותר בשוק (הערבי) פנטיום 3 450 וזכרון שלא לדבר על הכמות המדהימה שיש לי 64 מגה .

והמשחק פועל לי מצויין וחלק להפליא ורק בהתחלה יש לי שניה וחצי בערך שבה המשחק עדיין בטעינה וזה בקושי זז אבל אחריי זה הכל פועל חלק.

אז יודע מה, נכון אני לא משחק ב-full detail אבל בכל זאת הורדתי למישהו אתמול את הראש, אז מה זה משנה אם ראיתי את חמשת טיפות הדם הנוספות האלו ?

בקיצור תסמוך עליי אני יכול להבטיח לך שכל מי שקנה גיפורס 4/3 יוכל להנות מדום 3 ולשחק בו בכיף ויודע מה אני מבטיח לך שגם מי שקנה

גיפורס 2 MX עם מחשב יחסית חזק (מעל ג'יגה הרץ זה חזק בשבילי, הריי לי יש רק 450 מסכן) יוכל להסתדר בלי בעיות אני מבטיח לך

מקסימום הוא לא יראה את חמשת טיפות הדם הנוספות, אבל דבר אחד בטוח הוא יוכל לעשות לך headshot באינטרנט בלי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו שקצב יציאת הרבה יותר מהירה מיצאת מנועים חדשים למשחקים כך שמי שקונה כרטיס חדש

( לא MX 400 אצל איזה קברן ) יכול להיות שקט כי יש לו את הכרטיס לזמן מסויים ( שהוא די מספיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבילדים הראשונים של הדמו (כמעט משוכנע שהיו כאלה), הדרישות היו 450/500 אני חושב... היום המינימום הנדרש הוא מעבד 733.

Pshhhhhyoooo, lucky me ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק דה קרד אנד דום 3 .. והמבין יבין , ואני יקנה את המשחק המחורבן הזה כשהוא יצא ואז נראה

אם הכרטיס מסך שלי לא יריץ אותו הכל במקסימום (מצטער המסך שלי מגיע רק עד 1024*1280 )

אני יתעצבן מאוד ..!!

או שאני ינסה אובר קלוק אם איזה היטסינק עצבני ביותר על הליבה שלו..

כולה משחק יריות מטופש ! , אם אני קונה את זה זה רק בשביל לראות את הגרפיקה החדשנית .

בינתיים אני מסוגל להריץ כל משחק על המקסימום בלי שיהוקים גם AQUANOX ברזוליציה הכי גבוהה שלי.

לגבי 1200*1600 צריך גם מסך נורמלי - יש מסכים שמגיעים לזה אבל הם גרועים ..

ואני לא חושב שההפרש ברזולוציות כזה גדול שמצריך בכלל לשנות לכזו רזולוציה .. :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של הדרישות מערכת במחשבים זה בדרך כלל כלכך מוגזם, הנה דוגמא עדכנית אנריל טורנמנט 2003 (כתבתי נכון, אם לא תתבעו את אפיק על השם המוזר):

הדרישות שלו אם אני לא טועה הן פנטיום 3 600 או 700 נכון ? שלא לדבר על כרטיס מסך נגיד גיפורס 2/3 ומעלה, אבל כדיי להנות מומלץ 3 למחשב כזה נכון ?

אבל, הנה הפלא הגדול מכולם:

אני מריץ את המשחק הזה עם האפשרויות על medium עם כרטיס מסך גיפורס 2 MX ומחשב שכנראה המהיר ביותר בשוק (הערבי) פנטיום 3 450 וזכרון שלא לדבר על הכמות המדהימה שיש לי 64 מגה .

והמשחק פועל לי מצויין וחלק להפליא ורק בהתחלה יש לי שניה וחצי בערך שבה המשחק עדיין בטעינה וזה בקושי זז אבל אחריי זה הכל פועל חלק.

אז יודע מה, נכון אני לא משחק ב-full detail אבל בכל זאת הורדתי למישהו אתמול את הראש, אז מה זה משנה אם ראיתי את חמשת טיפות הדם הנוספות האלו ?

בקיצור תסמוך עליי אני יכול להבטיח לך שכל מי שקנה גיפורס 4/3 יוכל להנות מדום 3 ולשחק בו בכיף ויודע מה אני מבטיח לך שגם מי שקנה

גיפורס 2 MX עם מחשב יחסית חזק (מעל ג'יגה הרץ זה חזק בשבילי, הריי לי יש רק 450 מסכן) יוכל להסתדר בלי בעיות אני מבטיח לך

מקסימום הוא לא יראה את חמשת טיפות הדם הנוספות, אבל דבר אחד בטוח הוא יוכל לעשות לך headshot באינטרנט בלי בעיות

אתה מודע לעובדה שבדמו הורידו הרבה טקסטורות ודברים גראפים בשביל שהוא ישקול 100 מגה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כל כך טועה....

בדום השקיעו למעלה מ12 מיליון דולר...עכשיו אין שום סיכוי שבעולם שהם ישקיעו כל כך הרבה על משחק שיצא לאחוז אחד בלבד באוכלוסיה...[בעלי הG4]

אז למי שיש G3\G4 יכול להיות רגוע כי אתם תוכלו לשחק בדום בצורה מושלמת עם רוב האופציות על HIGH...

אנחנו רחוקים מאוד מלנצל את הG4 במלואו...ויקח עוד הרבה זמן שזה יקרה...

אממ... לא.

המנוע כל כך חזק שאפילו 3 לדעתי לא יריץ אותו ביותר מ-40~50 פריימים לשניה ב-768*1024.

תגיד לי, אתה בסדר ? אתה יודע שההבדל בין 25 פריימים ל50 הוא בלתי נראה לעין האנושית ?!בטלויזיה משדרים ב24 פריימים לשניה, ואני לא רואה אותך רץ ומשתולל כי זה לא מספיק לך ? מה זו השאיפה הלא מובנת הזו להגיע לקצב פריימים של מעל 30 , ויותר ? אתם באמת חושבים שזה עושה את ההבדל !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה בסדר ? אתה יודע שההבדל בין 25 פריימים ל50 הוא בלתי נראה לעין האנושית ?!בטלויזיה משדרים ב24 פריימים לשניה, ואני לא רואה אותך רץ ומשתולל כי זה לא מספיק לך ? מה זו השאיפה הלא מובנת הזו להגיע לקצב פריימים של מעל 30 , ויותר ? אתם באמת חושבים שזה עושה את ההבדל !?

קודם כל, אין סיבה לפנות ככה למשתתפים אחרים ("אתה בסדר?"). בוא נסתפק בנימוקים ובתוכן וניתן כבוד גם לאחרים - אפילו אם הדעות שלהם נראות לנו תמוהות ובלתי מתקבלות על הדעת.

עכשיו לענייננו,

ההבדל העקרי הוא שה-30FPS שבד"כ מצטטים ממבחני חומרה הוא המספר שנקוב למדידה של קצב ממוצע. הוא כמובן כולל קטעים שבהם הקצב יורד ל-10FPS (בלתי שחיק לחלוטין) וקטעים שבהם הוא עולה ל-80FPS.

כשהקצב הממצוע עומד על 60FPS, גם הקצב המינימלי עולה בהתאם בהתאם :smoke:

באופן אישי, תן לי 30FPS בסף התחתון ואני מרוצה.

ואם מדברים על מה שהעין האנושית מסגלת להבחין, תשנה את הגדרת המסך שלך מ-85Hz ל-60Hz ובחזרה ותגיד לי אם אתה לא רואה הבדל... :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח את גורם המרחק, תנסה לשבת מול במרחק 20 ס"מ כמה שעות ותראה אם אתה לא יוצא עם כאב ראש די רציני.

אגב, טלוויזיות יקרות באות עם רענון של 100MHZ וההבדל באיכות התמונה נראה מאד לעין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בטלוויזיה היו אנשים שרצו והשתללו על קצב הריענון הנמוך ועל הרזולוציה בגלל זה יש 100HZ HDTV ועוד היד נטויה זה שלנו איכפת יותר ממה שאנו רואים על המחשב ממה שבטלוויזיה זו בעיה שלונו

והעין האנושית יכולה לראות הבדלים של 10FPS עד כ200FPS לשניה אם אתה זוכר היתה כתבה על זה לא מזמן תלך ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת על ההבדלים ממישהו שיודע (נכון, אני לא מבין גדול אבל יש לי ניסיון עם משחקים מתחת ל30 FPS),

25 FPS = על גבול החלקות, עדיין קל מאוד לראות הבדל בין זה ל50,

27/28, למרות שזה כולה עוד 2 פריימים - כבר יותר טוב, וזה כבר עובד חלק,

אבל עדיין, אני בCS למשל (איכס, שונא את זה, משחק פעם בשנה כשממש משעמם), על רזולוציה די נמוכה (600x800) מקבל 99 FPS (המקסימום שם),

ועל יותר גבוה 40-50 (חרא כרטיס), וממש שמים לב להבדל,

בקשר לטלווזיה, עד כמה שידוע לי סרטים מצויירים הם ב24 FPS, לא התוכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שמי שקונה עכשיו 4 עושה טעות, אבל עוד חודש יהיה אפשר להגיד בדיוק אותו דבר על מי שקונה 9700, משום שיתחילו להיות בנצ'מרקים של הNV30 שבטוח יהיה יותר חזק (אני לא יודע בכמה, ואני עצמי הזמנתי 9700) ואז תוך כמה חודשים יהיה עוד כרטיס יותר חזק, וחוזר חלילה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...