החלפת המעבד - פרסקוט בנורטווד - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת המעבד - פרסקוט בנורטווד

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי עם של 400 ל 3.2 זה על 47 מנוחה 60-62 מאמץ, סטוק. ומה עוד? ספק ג'נרי :P

עריכה: ויש לי CO, לכל אלה שטוענים שהוא לא טוב... :bash:

אתה יודע שכדי לאמץ מעבד עם HT צריך לתת לו שני פריימים משתי תיקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום כפי שכבר נכתב נשארתי עם הפרסקוט בעל סטפינג C0 במקור קיבלתי אותו עם גוף קירור ומאוורר מקורי של מתוצרת סניו דנקי - בלוק אלומיניום ובמרכזו פלטת נחושת, ובמבט מהצד התחתון רואים את האות X - מי שיש לו את הגוף קירור הזה יודע במה מדובר, לא ידעתי האם זה הגוף קירור המקורי אז קניתי עוד גוף קירור + מאוורר סטוק של - כנראה מדגם חדש יותר מתוצרת NIDEC - גם עם פלטת נחושת באמצע, הגוף גם מעוגל יותר עם הרבה סנפירי אלומיניום, הגוף בא עם פד תרמי אז מה שעשיתי הסרתי את הגוף הקודם, ניקיתי את שאריות הגריז ושמתי את הגוף החדש. כאשר אימצי קצת את המחשב עם 3DMARK05 המעבד התחמם והמחשב איתחל את עצמו.

מייד כיביתי אותו והוצאתי את הגוף וראיתי שהפד התרמי נהרס וחלקו התעוות ע"י החום של המעבד, קילפתי את השאריות שלו, שמתי על פלטת הנחושת גריז תרמי שלקחתי מהעבודה שלי והרכבתי על המעבד ועכשיו הוא עובד בסדר, הרצתי 3DMARK05 אחר כך 4-5 פעמים והכל עבר חלק, במנוחה הוא עובד על 42-47 מעלות אני צריך לבדוק במאמץ.

* אני יודע שהתגובה הזאת שייכת ל OC אבל הייתי חייב לסכם את הת'רד.

שבת שלום לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום כפי שכבר נכתב נשארתי עם הפרסקוט בעל סטפינג C0 במקור קיבלתי אותו עם גוף קירור ומאוורר מקורי של מתוצרת סניו דנקי - בלוק אלומיניום ובמרכזו פלטת נחושת, ובמבט מהצד התחתון רואים את האות X - מי שיש לו את הגוף קירור הזה יודע במה מדובר, לא ידעתי האם זה הגוף קירור המקורי אז קניתי עוד גוף קירור + מאוורר סטוק של - כנראה מדגם חדש יותר מתוצרת NIDEC - גם עם פלטת נחושת באמצע, הגוף גם מעוגל יותר עם הרבה סנפירי אלומיניום, הגוף בא עם פד תרמי אז מה שעשיתי הסרתי את הגוף הקודם, ניקיתי את שאריות הגריז ושמתי את הגוף החדש. כאשר אימצי קצת את המחשב עם 3DMARK05 המעבד התחמם והמחשב איתחל את עצמו.

מייד כיביתי אותו והוצאתי את הגוף וראיתי שהפד התרמי נהרס וחלקו התעוות ע"י החום של המעבד, קילפתי את השאריות שלו, שמתי על פלטת הנחושת גריז תרמי שלקחתי מהעבודה שלי והרכבתי על המעבד ועכשיו הוא עובד בסדר, הרצתי 3DMARK05 אחר כך 4-5 פעמים והכל עבר חלק, במנוחה הוא עובד על 42-47 מעלות אני צריך לבדוק במאמץ.

* אני יודע שהתגובה הזאת שייכת ל OC אבל הייתי חייב לסכם את הת'רד.

שבת שלום לכולם.

תעשה טובה... תקנה משחה טרמית נורמלית (AS או MX)...

תמרח נכון ותראה איך המעבד שלך יהיה אפילו עוד יותר קר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי עכשיו אני אנסה אם יש למעבד הזה פוטנציאל כזה טוב אבל כמובן רק אם אני אשיג יותר טוב מהקירור סטוק שיש לי על המעבד כרגע.

לך על הזלמן 9500 החדש. משהו לפנים. אצלי הוא כבר בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...