החלפת המעבד - פרסקוט בנורטווד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת המעבד - פרסקוט בנורטווד

Recommended Posts

שלום לכולם קיבלתי ומעבד - אביט AI7 ומעבד 4 3.0E - פרסקוט - זאת היתה טעות הייתי צריך לקבל במקור 3.0C - נורטווד, בכל מקרה יש לי את האופציה להחזיר את המעבד ולקחת את הנורטווד.

מה אתם אומרים האם כדאי בכל זאת לקחת את הנורטווד או להשאר עם הפרסקוט, בדקתי ומצאתי גם שהפרסקוט הוא סטפינג 0 - הבנתי שהם לא הכי מוצלחים, מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבתי על זה, במידה וההפרש בביצועים זניח ואני לא מתכוון לעשות בכלל, האם זה שאני אשאיר את הפרסקוט יהווה איזשהוא חיסרון מול הנורטווד או להיפך - יתרון בגלל ה SSE3 וה 1M CACHE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה3 נורט'ווד הוא HT אז תקח אחרת תשאר עם הפרסקוט, שכן מרגישים טוב מאוד את ההבדל בין הHT (בשני מחשבים עם מפרטים מאוד דומים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, עם טוב בפרסקוט יהיה עדיף יותר.

בכולופן יכול להיות שהפרסקוט יהיה עדיף יותר גם בלי טוב, רק שהוא יתחמם כמו תנור.

החלטה שלך, באם החום מפריע או לא.

אני הייתי נשאר ומחליף עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והחדר שלך לא מספיק מחומם בחורף וקריר בקיץ, תישאר עם הפרסקוט... לא מן הנמנע אפילו שבחורף המעבד יחסוך לך הוצאות חימום.

לי יש את הנורת'ווד 3.0C , עם VCORE על AUTO הוא עולה עד 244 FSB , ז"א מהירות של 3660, ולא עובר את ה 47 במאמץ, ועוד עם קירור של , ופד טרמי!

אחלה מעבד ה NORTHY .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והחדר שלך לא מספיק מחומם בחורף וקריר בקיץ, תישאר עם הפרסקוט... לא מן הנמנע אפילו שבחורף המעבד יחסוך לך הוצאות חימום.

לי יש את הנורת'ווד 3.0C , עם VCORE על AUTO הוא עולה עד 244 FSB , ז"א מהירות של 3660, ולא עובר את ה 47 במאמץ, ועוד עם קירור של , ופד טרמי!

אחלה מעבד ה NORTHY .

הם בכלל תותחים בOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח מעולה ל OC, כשקיבלתי את הלוח והמעבד הוא היה על OC קטן ל 3066 אבל אני מעדיף לשמור על אורך חיים ארוך של המערכת וגם כרגע המהירות הזאת מספקת אותי, תקחו בחשבון שעברתי למערכת הזאת מאתלון 2500+ אז יש פה שדרוג רציני.

הנקודה העיקרית שלי: מבחינת פונקציונליות האם הפרסקוט יתן לי עדיפות על הנורטווד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...