D805 באוברקלוק ל 3.7 על אוויר - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

D805 באוברקלוק ל 3.7 על אוויר

integral

Recommended Posts

אני כבר גיליתי את ה805 בת'רד לפני כמה שבועות

לפני שבועיים שלחתי מייל ללמיר ושבו שאלתי אם אני מזמין את המעבד

מתי הוא יגיע ?

התשובה הייתה :

"המעבד אכן קיים ולפי מייל שקיבלנו מהיבואן הוא הגיע כבר למלאי בארץ. הנתונים כפי שנמסרו על ידי היבואן וכפי שמופיעים גם באתר של חברת .

זמן האספקה הוא 3-7 ימי עסקים (לא כולל שישי ושבת)

בברכה

מחלקת למיר מחשבים בע"מ "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שAMD יש איזה טריק חדש בשרוול. פשוט לא הגיוני.

למה לשמור עליו? הרי כולם מתכוננים לקונרו. אין מה לעשות אבל הוא יהיה הדבר הבאף אלה אם לא יתחילו לעבד על ארכיטקטורה חדשה עם 65 NM, משהו שיפגיז בביצועים מדהימים, אני לא חושב יחזיקו הרבה זמן מול המתחרה הענקית שלהן, האינטל.

במיוחד לא שהכפולי שלהם כאלה יקרים!!

2000 שח! להכי זול, זה מוגזם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו לחסל את הם לא יצליחו בכל מקרה

אבל הם ינסו לנגוס בנתח השוק שלה

שווי השוק שלIntel הוא פי 60 מAMD, ההון העצמי דול פי318. הסיבה היח' שAMD קיימת, היא שלIntel לא אכפת ממנה. כאשר אתה שולט בכ85% מכל מעבדי הx86 בעולם, במעבר ל90% ממעבדי השרתים, כאשר חטיבת המעבדים שלך היא בסה"כ חטיבה, לא ממש אכפת לך מה המתחרים עושים.

Intel היא אחת מחברות הרווחיות ביותר בהיסטוריה, needs to google it to know what profits are.

אנשים פה מקשקשים כאילו הם המנכלים של , על נתחי שוק, ותחרות. אתם לא מבינים מה זאת תחרות בעולם העסקי, ומה לעשות שAMD מהווה תחרות לIntel בערך כמו שסטיבן הוקינגס, מתחרה בקרל לואיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מה שאמרת, מלבד הטענה שהם לא מזיזים בכלל לאינטל. הם כן, בגלל שהייתה תנועה יחסית מסיבית לכוון של בתחום הדקסטופ והשרתים. נכון שהתנועה הזאת היא לא מסיבית במונחי אינטל וכלכלית מאיימת עליה בטווח הקצר והבינוני כמו הבדיחה של משחק הכדורגל בין הפילים לנמלים ("יאללה חברה - כסח"), אבל היא התחילה לדגדג, אחרת היו מוכרים יותר גבוה את כל ה DC. כלומר, הממדים לא הזיזו אבל המגמה, או שהתופעה, התחילו להפריע ונדלקו לא מעט נורות אזהרה (הסכמים של עם DELL, שרתי שנדחפים חזק ע"י ועוד אינספור שכאלה). חוצמזה, יש עוד עניינים חשובים מלבד הכסף, כמו למשל התדמית (והמעיד הוא כמות העבודה שהשקיעו בתחום בזמן האחרון) והיוקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA

שכחת רק לציין שבמעבר מ A-XP ל A64 למעשה הכפילה את נתח השוק שלה

אינטל לראשונה ירדה מתחת ל-90% מנתח השוק של מעבדי x86

אינטל הצטיירה כמפסידנית באתרי החומרה

רוב מי שמתעסק בחומרה בחר במעבד AMD

הפגיעה היא תדמיתית ולא כספית

פעם היית נכנס לחנות ומבקש לקנות מחשב ישירות זה היה מעבד אינטל

היום עוד מסוגלים להציע לך מעבד של AMD

פעם היה משהו שרק הפריקים של הפריקים ידעו מי זאת ומה לעזאזל היא מייצרת / מפתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת לציין שבאותו זמן שAMD הכפילה את נתח השוק שלה, Intel כמעט והכפילה את הרווחים שלה. לא משנה עד כמה הפגיעה התדמידית כביכול קרתה, אם באמת הייתה תחרות באין Intel לAMD היית רואה מעבדי Intel בפחות מ50 דולר. הרווח של לשנת 2005 היה כ30 אלף דולר, כן 30 אלף דולר. פוטבול בין פילים לנמלים לא מתקרב לתאר את ההבל בין החברות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב - רווחים לא הכנסות, Intel הרוויחה בשנת 2005 כ8 וחצי מיליון דולר, הרוויחה 30 אלף. לפחות הרוויחה, רוב הזמן היא הייתה בהפסדים מתמידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאלו רווחים ולא הכנסות ...

אבל אם הכפילה (בערך ) את השוק שלה ומרוויחה רק 30,000 אז אני לא רוצה לחשוב כמה הפסדים היו לה לפני כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA

הדבר האחרון שמדאיג את זה הנתונים הכספיים

כמו שאמרתי

הפגיעה היא תדמיתית

הגענו לרמה שאתה מסוגל להגיד שיש לך פרסקוט ואנשים ישאלו אותך בציניות כמה כסף אתה חוסך בגז בישול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה כנראה צריך להסתובב קצת יותר בעולם האמיתי.

אני חייב להסכים עם דוגמה . אני חושב שרוב האוכלוסיה לא מבינים גרוד, ומבחינתם פרסקוט זה שם מוזר לגבר.

ונורטווד זה שם לאתר נופש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...