D805 באוברקלוק ל 3.7 על אוויר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

D805 באוברקלוק ל 3.7 על אוויר

integral

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגדול המתח נע בהתאם למאמץ/צריכה של המעבד....

אבל יש מצב לשינוי..(למרות שגם עם "השינוי" הם לא עוברים את המטח סטוק)..

תוצאה מדהימה..(בהתחשב בנתונים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תוצאה. מעניין אם הקונרו\מרום יהיו כאלה תותחים בOC?

כי ראיתי שהיונה מצויין

השמועות הן שהקונרוי הולך לעוף

אינטל הולכים ומשתפרים אה?

כנראה נכנסו לפורום שלנו :P

אינטל הולכים לפרק את ביסודיות, עם האסטרטגיה ש המציאה (ראה AXP). אני מקווה מאוד ש יבואו עם הברקה ומהר. אתה קולט? מעבד שעולה 900 שקל ודופק 3.6 + על אוויר?

תודה :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא צריכים את ה 65 ננו בשביל למחוק את . יש להם כל כך הרבה קצפת, ורווחים פנומנליים, כך שמבחינתם הם יכולים לסבסד את משתמשי הדסקטופ (לא שהם עושים את זה לדעתי). ברור שיתקפו איפה ש בקאנטים, כלומר כלכלית. ובאיזו אלגנטיות - מי בכלל שמע על ה 805, ומי ממי ששמע שם גרעפס לכוון? איך אמר לי מישהו על ה 805 - "בטח ליבות דפוקות שלא עושות 2.8, אז נפטרים מהן בזול". כולם היו עסוקים עם ה AM2.

רק מה, אם ילך להם אז אנחנו נשלם הרבה מאוד על ה 35 ננו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, הם אולי יכולים לסבסד את משתמשי הדסקטופ בקלות, מצד שני יהיה להם קשה להצדיק את זה בבית משפט.

למיטב זכרוני זה לא חוקי למכור במחירי היצף על מנת למחוק את התחרות.

בכלאופן, מה אתה עושה ער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מקריאת מאמרים 45 ננו זה פחות או יותר הגבול כרגע, לא 35.

חוצמזה, זה אכן לא חוקי למכור במחירי עלות או הפסד כדי למחוק תחרות, ועל זה יכולים לנקנק את אינטל אז אני לא מאמין שהם עושים את זה.

מה גם שעם כושר הייצור העצום שלהם הם לא צריכים... וזה עוד ערב הקמת המפעל החדש בקרית גת.

אינטל לקחו את קו המחשבה שAMD המציאו, נתנו ל לנוח על זרי הדפנה במשך מספר שנים עם שליטה (בביצועים, לא במכירות) במחשבים הנייחים ועושה רושם שAMD בבעיות גדולות מאוד אם לא יהיה להם שפן מול המרום.

למרות זאת אני מאוד מרוצה מהאופטרון שלי (2900Mhz ותוצאות סנדרה מעל FX57), רק עושה רושם שהוא לא יהיה שווה הרבה עוד שנה...

אגב, שמתם לב שהOC הוא עם לוח של GB עם צ'יפסט 975X? קודם כל - לוח מצוין באופן כללי, עדיין מפתיע אותי שהם לא בחרו שלוח שהוא OCer חזק יותר, ויש כאלה, גם למעבדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים.

המצב ההפוך למה שהכרנו עד היוםץ

אם אתה רוצה את מלך הביצועים- קח .

אם אתה רוצה תמורה לכספך- קח .

ההיפך המוחלט לימי ה AXP.

אני לא פאן בוי של אף אחד ואקנה את המעבד שישתלם לי- אבל בכל זאת המצב לא טוב. אנחנו צריכים את התחרות.

AMD הפכה ליקרנית. WTF? :nixweiss: לא יאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...