קלאן HWzone לBattlefield 2 - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איכס! נהיה כל כך מגעיל בשרת הישראלי שבא לי להקיא :s05:

לא מספיק שהוא קורס כל הזמן, האנשים רבים שם על מסוקים כמו זבלים! TK בלי רחמים! זה כל כך מגעיל שזה גורר אותך לריב...

פשוט גועל נפש שהשרת הישראלי היחיד מלא לאגים ונובים חוצפנים שחושבים שהכל שיך להם. ואני מדבר על מס' קלאנים המחשיבים עצמם hotshots !

שמשהו כבר יפיל את השרת הזה! שהפינג הנמוך לא יפתה אותנו. והם עוד רוצים תרומות על זה... פחחח..

לדעתי, מי שעומד ראשון על יד כלי כל שהוא צריך לקבל אותו, בלי יוצא מן הכלל. המינימום של המינימום זה מי שנכנס ראשון לכלי! אבל לא, חייבים להרוג אותו בכל מני טריקים מפגרים. קלאנים שלמים מתמחים שם בלעשות TK מבלי שיחשב להם ה-TK, ואם אין ברירה הם יעשו את זה בדרך הקשה. איכס...

אישית, התחלתי לירות גם באלו שעושים TK אחד על השני מבלי שהייתי מעורב בכלל. אני אפילו לא מוכן לראות התנהגות שכזאת מולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי מקרה שההבדל בפינג בא לידי ביטוי במשחק,

ואת התוצאות הטובות אף פעם לא עשיתי בסרבר הישראלי...

מעולם לא עשיתי TK בכוונה, גם לא במקרים שאנשים הרגו אותי בכוונה,

וכשאני מסתכל מהצד על קבוצה של 10 אנשים בתור למסוק- שניים כבר בתוכו עוד לפני שהוא מופיע

והשאר או שיורים עליו או שמדביקים עליו c4 כי הם חשים פגועים באופן אישי ובלתי נסלח, זה מגעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שיחקתי היום בשרת הישראלי, והדבר המעצבן היחיד שמצאתי בו הוא שהוא פשוט קורס מדי פעם. יש שם לא מעט שחקנים איכותיים שיודעים לעבוד כצוות, וזה פשוט כיף להתקדם ביחד ולכבוש דגל אחרי דגל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שיודעים לעבוד כצוות ויש כאלה נובים שמחכים בעמדת מסוק ועושים TK!.

השרת כל הזמן קורס, ואם האדמינים רוצים להחליף מפה הם רושמים את השגיאה בכוונה!.

אז כך שהם גורמים לחצי מהבעיות!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם האדמינים רוצים להחליף מפה הם רושמים את השגיאה בכוונה!.

אז כך שהם גורמים לחצי מהבעיות!.

נכון , שמתי לב גם לזה :kopfpatsch:

עוד מעט יוצא ה PATCH 1.4 המלא זה אמור לסדר את הקריסות

ולהוסיף מפה חדשה בין היתר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כן אני מהקלאן =405= !.

נ.ב

השרת קרס לתמיד ככה זה נראה כבר 3 ימים

יש לי כמה דברים להגיד בדבר.

אני לא משחק בערך כבר שבועים+ כי אני לא בבית אבל, ממזמן אני לא משחק בשרת הישראלי, אם אני רוצה לשחק בסרבר ראנק אני משחק בסרברים גרמנים כי שם יש רמה ושם אנשים יודעים לשחק ביחד.

אם אני רוצה לתאמן אני משחק בשרת שרק אינפרטרי (ברח לי השם) משהו מיל משהו כזה, שהוא לא ראנקיד אבל ממש כיף לשחק שם ויש שם רמה ושם אתה מתאמן.

כעיקרון אין ממש להתלהב מהפאץ החדש שהולך לצאת כי הם הולכים להרוס את המשחק כי שאתה שוכב כמו שהבנתי יש דילאי בין זמן היריה ז"א אתה לא יכול יותר לרדת למטה ולעלות ולירות מהר כי יש לך דילאי של כמה שניות =\ ועוד כמה שטויות כאלו שכאילו רוצים לעשות את המשחק מציאותי אבל כבר מעבר לגבול הטעם הטוב (כמו AA =\ ).

ועכשיו OMFIR כמו שזכור לי לפני שנכנסת לקלאן 405 אתה הייתה מאלו שאולי שיחקו טיפה טיים אבל יותר צעקו במשחק =\

לא יודע אם אתה תופס מקלאן שלך משש רמה כי אתם לא אז אין לך מה להיות גאה, לא שאני ממש סוס אבל עדין אתם גם לא ממש טובים.

עוד משהו, אחרי סימן קריאה (!) לא רושמים נקודה (.).

ובקשר לנ.ב. רושמים את זה אך ורק אחרי שאתה רוצה לרשום פסקה נוספת אחרי שרשמת פסקה, הייתה צריך לרשום במקום "נ.ב.", "ד"א" :)

המשך יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא שיחקתי יותר מחודש

מתחילת תקופת המבחנים

אח"כ גם נטשתי את המחשב שלי בצפון הרחוק

וחזרתי לחלץ אותו רק לפני יומיים...

יש רשימה מסודרת של התיקונים בפאץ' הצפוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...