צריך עזרה בבחירת מצלמה+ציוד נלווה, בתקציב של 3700 ש"ח. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת מצלמה+ציוד נלווה, בתקציב של 3700 ש"ח.

malcolmx9

Recommended Posts

ב-10 לחודש, אני מקבל את כרטיס האשראי, כך שתהיה לי סוף סוף אפשרות לקנות טובה (תשלומים :P).

זאת תהיה המצלמה הראשונה שלי, כך שלא יודע בדיוק מה התכונות שאני מעדיף בה, אני רק יודע שמהירות הצילום מאוד חשובה לי.

אם אפשר, תכללו עם המצלמה כרטיס ומטען (אפשר לעבור טיפה את תקציב ה-3700 ש"ח. גם תציינו בבקשה אם יש משהו הרבה יותר מתקדם בתוספת לתקציב).

תודה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תקציב מאוד גדול יחסית,תנסה פחות או יותר להסביר דרישות לממצלמה,דברים שחשוב לך שם :

אולטרה קומפקטית \ לא קומפקטית ?

עדיפות לשימוש בכרטיס מסויים ונפח (לדוגמא כרטיס מסוג SD בנפח 1 ג'יגה) ?

זום גדול ?

מסך גדול ?

עיינית אופטית \ דיגיטלית (EVF) ?

כמה מגה-פיקסלים ?

תנסה לענות על השאלות האלה שפחות או יותר יכוונו אותנו למצלמה שתתאים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדבר שהכי חשוב לך זה מהירות הצילום, אז מה שאתה מחפש זה מצלמת DSLR.

ב-4000 ש"ח תוכל לקנות ניקון D50 או מינולטה 5D, עם עדשת קיט וכרטיס לא גדול. לניקון יש פוקוס קצת יותר מהיר, אבל למינולטה יש מייצב תנועה מובנה ויתרונות אחרים. מינולטה הודיעו שהם מפסיקים לייצר מצלמות ומעבירים את השליטה לסוני, כך שמהבחינה הזו הניקון תהיה פחות הימור. גם לאולימפוס יש מצלמות מעולות במחיר לא רחוק מזה, אבל יש להן רק שלושה חיישני פוקוס מה שיכול להיות קצת מגביל בצילום של נושאים בתנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את היתרונות/חסרונות של ה-DSLR בלינק שהבאת, ולא נראה שמשתלם בשבילי :-\.

לגביי מהירות הצילום, אני לא מצפה להכי מהיר, אבל לא מהירות כמו של A520 למשל (שמגיעה כמעט לשניה).

אולטרה קומפקטית \ לא קומפקטית ?

עדיפות לשימוש בכרטיס מסויים ונפח (לדוגמא כרטיס מסוג SD בנפח 1 ג'יגה) ?

זום גדול ?

מסך גדול ?

עיינית אופטית \ דיגיטלית (EVF) ?

כמה מגה-פיקסלים ?

*אני הולך להסתובב עם המצלמה כל פעם שאצא מהבית, כך שהקומפקטיות מהווה שיקול מסויים. אבל אני לא מצפה למצלמה במשקל נוצה, פשוט לא למשהו ששוקל 3 ק"ג :P.

*סוג הכרטיס לא חשוב לי. לגביי הנפח מעדיף 1GB אם זה יכנס לתקציב, או 512MB אם לא יכנס לתקציב.

*זום גדול יהיה נחמד :). במצלמה של חבר אוהב לצלם עם זום (והוא לא מספיק במצלמה שלו).

*מעדיף לצלם דרך מסך LCD, כך שמשער שמסך גדול ככל שניתן במסגרת התקציב, יהיה טוב יותר.

*מה זה עיינית :s05:

*כל התמונות יהיו על המחשב, כך שכמות הפיקסלים לא כל כך חשובה. אולי פעם אעשה פוסטר, אבל כמות הפיקסלים ממש לא שיקול בעניין.

אמממ, מקווה שהתשובות עוזרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מצלמה "טיפה" פחות קומפקטית לא מפריעה לך (370 גרם) אז הפ'וגי S9000 נכנסת בדיוק לתקציב שלך

3060 ¤ - Fujifilm FinePix S9000

379 ¤ - CompactFlash 1GB Ultra2

179 ¤ - GP PowerBank Rapid II 2500mAh

=

3618 ¤

צירפתי לך כרטיס CF אולטרה מהיר של 1 GB מחברה מוכרת וטובה (סנדיסק) וסוללות חזקות עם מטען מהיר (2-5 שעות)

יש לך עוד תקציב לחצובה קלה.

לקחתי מחירים מ -camera4less.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משנה מאוד במצלמה הזאת, ואם אתה מאיזור השרון ומעוניין לרכוש את המצלמה הזאת תיצור איתי קשר בפריט אני אוכל לארגן לך את הדיל שאני קיבלתי עליה :

המצלמה + שנתיים אחריות מקורית ע"י היבואן הרשמי + כרטיס ג'יגה + תיק של lowepro + חצובה גדולה + חצובה שולחנית ( אפשר לוותר עליה, היא לא יעילה עם גדולה כזאת.. ) + תיק לחצובה = 4100 שקל בערך (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי חישוב שלי אפשר להשיג את אותו דיל (בלי החצובה השולחנית שעולה עצמה כולה 40 שקל) את הכל (כולל שנתיים אחריות יבואן) בכ-3,850 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושכחתי, צריך להוסיף גם מטען+סוללות כך שזה מעלה בעוד כ-170-200 ש"ח.

PyroGhost,

במידה ותעשה הזמנה ממספר חנויות תגיע לסכום הזה.

הכל עניין של רצון וכן לא ללכת ראש בקיר ולקנות את הכל מחנות אחת. :)

המצלמה עם אחריות שנתיים עולה 3,120 ש"ח.

כרטיס 1GB xD עולה 420 ש"ח.

תיק של lowepro, נניח בהגזמה עולה 100 ש"ח.

חצובה גדולה? תעלה קרוב ל-200 ש"ח וגם היא תהיה דיי בסיסית. (את התיק ממילא מקבלים עם החצובה, זה בא ביחד)

סה"כ הגענו ל-3840 ש"ח.

צריך להוסיף גם מטען + , שזה עוד נניח 200 ש"ח... ייצא סה"כ כ-4,040.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...