x1800xl-1 or 6800gs X2 sli - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

x1800xl-1 or 6800gs X2 sli

eli_a2006

x1800xl-1 or 6800gs X2 sli  

595 הצבעות

1. 1. x1800xl-1 or 6800gs X2 sli

Recommended Posts

וואלה יפה יפה חחח מסכן המחשב שלו ...

תשים לב שהוא עשה למעבד גם OC רצחני 3GHZ הגיע פוףףף

פייי אנשים פשוט משועממים זה לא מילה :kopfpatsch:

צריך לאמר עליהם "משנכנס אדר מרבים ב OC"

"ומשלוח מהירויות בין המעבד לזכרונות, ולכרטיס מסך נותנים הכי מתנות" :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תחכה ותקנה 7900GT או X1900XT שהמחירים ירדו...

ושיהיה X1900XT במחיר טוב הוא יחכה ל 2800XT במחיר טוב ואחרי זה ל 3800 X-BOM :itschy: ואחרי זה ל X-DIE :2gunsfiring:

לא מחכיםםםםם במקרים כאלה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל6800GS X2 מול 7800GT יש מספיק פעמים שהם מובילים עליו ולכן הם עדיין שווים בדיקה...

אני לא ממש מעודכן במחירים... אבל ממה שאני זוכר 6800GS עולה כ 1050 שקל ו7800GT כ 1900 ו הX1800XL כ2400 ככה שאני חושב שההפרש לא מצדיק (לרעת ב X2 GS וה XL ).

ככה שאם אתה קונה עכשיו ה 7800 או ה X1800 הם האופציות שלך . אישית ההיתי הולך על 7800 ...

אבל

אני חושב שעדיף לחכות ל7900GT הוא במרחק שבועות בודדים ולא יקר מידיי (כניראה). לפחות תיראה אותו מול ה X1800XL ואז תחליט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה לא מסתדר לי: איך יכול להיות שה- 7900GT יעלה רק 300 דולר? זה לא אפשרי, זה יוצא פחות מ-1500 שקל שזה כלום יחסית לשאר

כרטיסי המסך שפחות טובים ממנו.

שנית, אני קניתי כבר לפני כמה חודשים את ה- 7800GT ואני חייב לומר שהוא זבל של כרטיס!!!

סתאאאאאם :lol: זה כריס מסך מצוין!!! הוא פשוט תותח והוא יחזיק לך להרבה זמן, אי ממליץ לך ללכת עליו!!!

שלישית, אני בכלל ממליץ לך ללכת על כרטיסי מסך של- יותר מאשר של -ATI, בגלל שכל אחת מהן עשו הסכם ועובדות במן שיתוף פעולה עם חברה אחרת של

יצרנית משחקי מחשב ( לא זוכר אילו- אני רק זוכר ש-ATI עשו הסכם עם החברה שעשתה את ה-COUNTER-STRIKE ), וNVIDIA בהסכם עם החברה שמייצרת את רוב המשחקים הכי כבדים ועם הדרישות הכי גבוהות שיש ולכן כרטיסי מסך של- יעבדו איתם יותר טוב.

רק שתדע שעשית בחוכמה שירדת מה-6800GSX2!!! כל הקטע של ה- פחות מומלץ ואחת הסיבות הגדולות היא החום. חוץ מזה שזה נראה לי ממש טיפשי

לקנות בבת אחת שני ( כל כרטיס ), עדיף אחד חזק ( זה גם בד"כ יוצא יותר זול ומשתלם, מילא הייתי מבין אותך אם כבר היה לך 6800GS

שקנית ממזמן כי זה היה באמת חסיכה גדולה של כסף.

בקשר לכל הקטע עם הלחכות לכרטיס מסך חדש או לירידת מחירים... תמיד יש למה לחכות ותמיד דברים ישתנו ויתקדמו- אם זה ביציאת כרטיס מסך חדש או ירידת מחירים, אז אם ה"לחכות" הזה, זה לא לזמן הקרוב ( מקסימום לחודש ) אל תחכה ותקנה כבר מה שיש!!!

מה שלא תבחר יהיה מצוין ( מבין האפשרויות שדיברת עליהם ) אז תתחדש! :xyxthumbs:

נ.ב

לפני כ-3 חודשים קניתי את הכרטיס שלי ולא שמתי לב עד כמה המחירים ירדו, אני קניתי אותו בכ- 2400 ש"ח, שזה נחשב לממש זול ( עלה 2100 במזומן ) באותה

תקופה, אני ממש מתפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה לא מסתדר לי: איך יכול להיות שה- 7900GT יעלה רק 300 דולר? זה לא אפשרי, זה יוצא פחות מ-1500 שקל שזה כלום יחסית לשאר

שנית, אני קניתי כבר לפני כמה חודשים את ה- 7800GT ואני חייב לומר שהוא זבל של כרטיס!!!

סתאאאאאם :lol: זה כריס מסך מצוין!!! הוא פשוט תותח והוא יחזיק לך להרבה זמן, אי ממליץ לך ללכת עליו!!!

שלישית, אני בכלל ממליץ לך ללכת על כרטיסי מסך של- יותר מאשר של -ATI, בגלל שכל אחת מהן עשו הסכם ועובדות במן שיתוף פעולה עם חברה אחרת של

יצרנית משחקי מחשב ( לא זוכר אילו- אני רק זוכר ש-ATI עשו הסכם עם החברה שעשתה את ה-COUNTER-STRIKE ), וNVIDIA בהסכם עם החברה שמייצרת את רוב המשחקים הכי כבדים ועם הדרישות הכי גבוהות שיש ולכן כרטיסי מסך של- יעבדו איתם יותר טוב.

רק שתדע שעשית בחוכמה שירדת מה-6800GSX2!!! כל הקטע של ה- פחות מומלץ ואחת הסיבות הגדולות היא החום. חוץ מזה שזה נראה לי ממש טיפשי

לקנות בבת אחת שני ( כל כרטיס ), עדיף אחד חזק ( זה גם בד"כ יוצא יותר זול ומשתלם, מילא הייתי מבין אותך אם כבר היה לך 6800GS

בקשר לכל הקטע עם הלחכות לכרטיס מסך חדש או לירידת מחירים... תמיד יש למה לחכות ותמיד דברים ישתנו ויתקדמו- אם זה ביציאת כרטיס מסך חדש או ירידת מחירים, אז אם ה"לחכות" הזה, זה לא לזמן הקרוב ( מקסימום לחודש ) אל תחכה ותקנה כבר מה שיש!!!

נ.ב

לפני כ-3 חודשים קניתי את הכרטיס שלי ולא שמתי לב עד כמה המחירים ירדו, אני קניתי אותו בכ- 2400 ש"ח, שזה נחשב לממש זול ( עלה 2100 במזומן ) באותה

תקופה, אני ממש מתפלא.

פאנבוי :bash:

ודבר שני: זה ש דום 3 פועל על כרטיסי NV יותר טוב בגלל חסות של NV ,לא אומר שהוא צריך לשלול את ATI

ובכלל אילו חברות עשו שותפות עם NV או :s05:ATI

VALVE ו עשו עם ATI

והחברה של UT ו ID עשו עם NV

זה הכל (אני בטוח שכחתי עוד חברות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

תקופה, אני ממש מתפלא.

איזה שטויות

הX1800XL עדיף על גבי ה7800GT בגלל פוטנציאל OC בגלל HDR+AA ובגלל איכות הפילטרים העדיפה שלו

פאנבוי :bash:

ודבר שני: זה ש דום 3 פועל על כרטיסי NV יותר טוב בגלל חסות של NV ,לא אומר שהוא לא צריך לשלול את ATI

ובכלל אילו חברות עשו שותפות עם NV או :s05:ATI

VALVE ו עשו עם ATI

והחברה של UT ו ID עשו עם NV

זה הכל (אני בטוח שכחתי עוד חברות )

כל שאר החברות הן ניטרליות לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רוצה לשמוע קטע מצחיק?

UT2004 (אגב החברה היא Epic)

עובד בהרבה מקרים טוב יותר על כרטיסי ATI מעל Nvidia, למרות שיש פרסומת של Nvidia בהתחלה

ככה גם BF2.

להגיד "בכללי אני ממליץ לך ללכת על XXX או על YYY" זה פשוט להיות פאן בוי, אלא אם כן מפרסמים סיבה אמיתית.

אני למשל מעדיף את סדרה X של ATI על סדרה 6 של Nvidia מהסיבה הפשוטה שסדרה 6 הם תנורי חימום. אבל בסדרה 7 נגד סדרה X1K של ATI המצב שונה לגמרי.

לא קונים משהו לפי העדפה, קונים לפי יחס תועלת/מחיר, זה הכל.

במקרה הזה אני בעד ה X1800XL בגלל שאפשר להשתמש איתו ב ביחד עם פילטרים, תוספת גדולה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות

הX1800XL עדיף על גבי ה7800GT בגלל פוטנציאל OC בגלל HDR+AA ובגלל איכות הפילטרים העדיפה שלו

כל שאר החברות הן ניטרליות לחלוטין

כל החברות הם נייטרליות לחלוטין, הפרסום קשור למפיצה בלבד. אי אפשר לספור את משחקי הTWIMTBP שעובדים טוב יותר על כרטיסי ATi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירגעו :o

מה כבר אמרתי, אם הוא רוצה להתייחס אל ז או לא זה החלטה שלו.

שנית, שחכתי מהקטע של ה-OC, אם הוא יעשה זאת בעתיד בכרטיס שהוא יקנה, ויעשה את זה כמו שצריך אז באמת זה נותן יתרון ל-X800XL.

נ.ב

מזה פאן בוי? :smile1:, התכוונתם יענו אי "מעריץ" של NVIDIA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאן בוי=מעריץ, אבל בצורה רעה, שיכולה גם להטעות אנשים אחרים. (למשל להגיד ולהתווכח שדבר אחד טוב מהשני למרות שהוא לא)

ומדברים על X1800XL

חזק בהרבה מה X800XL

X_X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...