x1800xl-1 or 6800gs X2 sli - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

x1800xl-1 or 6800gs X2 sli

eli_a2006

x1800xl-1 or 6800gs X2 sli  

595 הצבעות

1. 1. x1800xl-1 or 6800gs X2 sli

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גויאבה :lol: אהבתי

ואם 7900GT יעלה 300 דולר, אני חציל.

לדעתי XL עדיף מהסיבה הפשוטה שבאוברקלוקינג הוא אדיר, והוא צורך פחות חשמל ופולט פחות חום משני GSים

בכלל, אני נגד כל הקטע של ו CF. זה מיותר, תובעני, ופולט חום בכמויות

אחי אתה צודק ב300 אחוזזזזז...... :xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גויאבה :lol: אהבתי

ואם 7900GT יעלה 300 דולר, אני חציל.לדעתי XL עדיף מהסיבה הפשוטה שבאוברקלוקינג הוא אדיר, והוא צורך פחות חשמל ופולט פחות חום משני GSים

בכלל, אני נגד כל הקטע של ו CF. זה מיותר, תובעני, ופולט חום בכמויות

אני מת שכבר יצא :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

לדעתי, כרטיס 6800GS בודד. 1100 שקל וסגרת עניין.

אם יש לך מערכת תומכת , אדרבה.

כשיצאו כרטיסי הדור הבא, תוכל להחליט בעצמך אם יותר משתלם לחפש כרטיס 6800GS נוסף, או לקנות כרטיס DX10 חדש במקומו, בחלק מהכסף שחסכת על ה6800GS.

6800GS בודד הוא כרטיס מאוד, מאוד, מאוד חזק. הוא בקלות יכול להחזיק אותך 8-10 חודשים ברזולוציות טובות ועם פילטרים, בטעם.

ל-מ-ה לקפוץ מעל הפופיק?

תפסיק להקשיב לכל המתלהבים ותחשוב בהגיון תוך שיקול מושכל ומבט לעתיד, ותראה שאני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

לדעתי, כרטיס 6800GS בודד. 1100 שקל וסגרת עניין.

אם יש לך מערכת תומכת , אדרבה.

כשיצאו כרטיסי הדור הבא, תוכל להחליט בעצמך אם יותר משתלם לחפש כרטיס 6800GS נוסף, או לקנות כרטיס DX10 חדש במקומו, בחלק מהכסף שחסכת על ה6800GS.

6800GS בודד הוא כרטיס מאוד, מאוד, מאוד חזק. הוא בקלות יכול להחזיק אותך 8-10 חודשים ברזולוציות טובות ועם פילטרים, בטעם.

ל-מ-ה לקפוץ מעל הפופיק?

תפסיק להקשיב לכל המתלהבים ותחשוב בהגיון תוך שיקול מושכל ומבט לעתיד, ותראה שאני צודק.

שמע אם הוא מחכה לדור הבא בכ.מ אז למה לא לקנות גם איתו איזה קונרו? ואיזה לוח חדש וזיכרונות? ואם כבר אז למה לא לחכות לויסטה כדי לראות מה הוא דורש?

בציפיה אל העתיד לא תחיה את ההווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונים כרטיס חזק כדי שהוא יחזיק יותר זמן. קונים כרטיס high end כיוון שרוצים לשחק בצורה מסויימת, ולא 6800GS בSLI או לא, לא יכול לספק את זה היום. מי שקונה כרטיסי mid range מסתפק בזה, לא משנה איזה כרטיס קונים במילא כדי לשחק בצורה נורמאלית צריך להחליפו כל 18 חודשים, כרטיס high end לא מחזיק במקסימום יותר משנה בצורה נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסטנדרטים שלו היו כ"כ גבוהים אז הוא היה הולך על הSLI

למה? x1800xl יציג ביצועים עדיפים. יש סטנאדרטים אבל השורה התחתונה כמה הם מסוגלים להשקיע, הרבה היו רוצים x1800xtx בCF, אומנם לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...