x1800xl-1 or 6800gs X2 sli - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

x1800xl-1 or 6800gs X2 sli

eli_a2006

x1800xl-1 or 6800gs X2 sli  

595 הצבעות

1. 1. x1800xl-1 or 6800gs X2 sli

Recommended Posts

טוב יש לי כרגע שתי אופציות ה-6800gs יצא מהתמונה עכשיו יש לי 7800gt הכי זול שמצאתי זה 1840 ש"ח של LEADTEK ב-zz מחיר מעולה ויש את x1800xl האם שווה להוסיף עוד 200 ש"ח בשביל לקנות x1800xl .

נ.ב

מה ההבדל בן גירסת ה- לרגילה כי יש הפרש נורא גדול (מבחינה כלכלית משהו כמו 1000ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה? x1800xl יציג ביצועים עדיפים. יש סטנאדרטים אבל השורה התחתונה כמה הם מסוגלים להשקיע, הרבה היו רוצים x1800xtx בCF, אומנם לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם.

אתה לא הבן אדם שהייתי רוצה להכנס איתו לויכוחים על כרטיסי מסך

אבל אתה בטוח שX1800XL יציג ביצועים טובים יותר מSLI של 6800GS (ברזולוציות גבוהות עם פילטרים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x1800xl עדיף, כרטיס מתקדם יותר תמיכה נורמאלית בSM3.0, ביצועים הרבה יותר עדיפים עם פילטרים, איכות תמונה טובה יותר. דבר בעייתי בצורה מחרידה, המון לא עובדות טוב איתו, יש פגיעה לא קטנה באיכות התמונה, ואין סיבה להתקע עם 6800GS יחיד עם כל משחק חדש שיוצא במשך שבועות במקרה הטוב עד שיוצא עדכון דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי נכון מבחינה פרקטית הוא לקנות כרטיס עם יחס ביצועים מחיר מצויין ולהחליף אותו באופן תכוף.

אם יש אופציה ל- בהמשך הדרך, אדרבה.

אני חושב ש-7800GT במחירו הנוכחי הוא קניה מצויינת, אבל 6800GS הוא כרטיס עם המון פוטנציאל, וכל אחד מהם לא יהיה טעות, תלוי בתקציב.

בכל מקרה, הם יתנו ביצועים עילאיים בכל משחק היום, נקודה. בלי קשר לסטנדרטים או לא. בכל אחד מהמנועים החשובים, פארקריי, סורס או DOOM3 הם יתנו ביצועים מצויינים ברזולוציה האופטימלית למסכי LCD, כולל פילטרים, כולל הכל. המנועים האלה הם נקודת הייחוס, ולא FEAR שמתוכנת רע.

ולכן, אם יש אופציה לקנות כרטיס עד 2000 שקל, אני מציע לקנות 7800GT (שהוא עדיף על 18XL) ולשמור על אופציית . בהמשך, תשקול הוספה או החלפה, דבר לא מונע ממך זאת.

אם אתה חושב על החלפה, גם 68GS יעשה עבודה מדהימה בהרבה פחות כסף.

אבל של כרטיסי מידריינג' זה טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נתחיל להזכיר את צריכת האנרגיה והחום שנפלט מהקומבינציה של שני 6800GS......

גם ה X1800XL מסוגל להריץ ביחד עם פילטרים, ה 7800GT ו 6800GS לא

לדעתי אם ההבדל 200 ש"ח, שווה X1800XL (אבל רק גרסת ה 512 מגה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה נכון מבחינה פרקטית, קונים את מה שרוצים במסגרת היכולת. יש אנשים שמסתפקים בX יש אנשים שלא מוכנים להסתפק בשום דבר פחות מY, שניהם אולי יצתרכו להסתפק בZ.

אני משחק על 1680x1050(הרז' הטבעית של המסך שלי) בלבד, הגדרות הכי גבוהות בלבד ופילטרים מקסימאליים. 6800GS לא יספק לי את זה, אם אני יכול להרשות לעצמי משהו שכן למה לי להתפשר על פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה נכון מבחינה פרקטית, קונים את מה שרוצים במסגרת היכולת. יש אנשים שמסתפקים בX יש אנשים שלא מוכנים להסתפק בשום דבר פחות מY, שניהם אולי יצתרכו להסתפק בZ.

אני משחק על 1680x1050(הרז' הטבעית של המסך שלי) בלבד, הגדרות הכי גבוהות בלבד ופילטרים מקסימאליים. 6800GS לא יספק לי את זה, אם אני יכול להרשות לעצמי משהו שכן למה לי להתפשר על פחות.

אין שום סיבה

כל אחד קונה תהכי טוב במסגרת התקציב...

עריכה: איזה כ.מ. יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס יש לך כרגע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...