מחשבים נידים של MSI שאלה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבים נידים של MSI שאלה?

Green

Recommended Posts

כן תודה

רציתי לדעת למה המחיר הזול במיוחד

כי לפי המפרט הוא שווה למחשבים שעולים יותר מ9000שח

והאם מישהו משתמש בו ויכול לתת דעה עליו

והאם יש מחשבים יותר טובים במחיר הזה?

אני מדבר על ה MEGABOOK S260

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאסור להקפיץ אבל אני מתכנן לקנות את המחשב מחר

אז אני ממש צריך כמה תגובות ממכם על מה ששאלתי

תודה ובבקשה לא לנעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הם זולים יותר?

א) במקור הם נרכשים כמחשבי barebone, נתון המוזיל מעט את עלותם, מכיוון שקל יותר

ב) מחשבים ממותגים בד"כ עולים בארץ יותר, והרבה יותר. במקרה הזה הן בחו"ל , והן היבואנים החליטו למתג את המוצר במחיר הוגן.

ג) מחשבים ממותגים מגיעים עם מערכות הםעלה ובאנדלים של תוכנה שבד"כ מוסיפים על העלות, אינני יודע האם בארץ מציעים את המחשבים של עם או בלי מערכת הפעלה, במקרה והם לא מחייבים ויש לך מערכת הפעלה המחיר זול יותר

ד) בגדול לפי בדיקות שעשיתי לפני שרכשתי את המחשב הנייד שלי (בסוף רכשתי סוני - בעיקר בגלל המשקל וזמן הסוללה), המחשבים של סוני נחשבים לטובים , ולא סובלים מנחיתות ביחס למותגים אחרים . לדעתי האישית הם אפילו מתעלים על חלק מהמחשבים המקבילים של וIBM מבחינת איכות המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

לא כל הבנתי מה זה barebone

ונכון המחשב לא מגיע עם מערכת הפעלה

המחשבים המגבילים של עולים הרבה יותר לפי מה שידוע לי (או שני טועה?)

MSI היא מותג גם כן במיוחד בחומרה לא?

אני עדיין מקווה לתגובה ממישהו שיש לו את המחשב ויכול להגיד את דעתו

או מכל אחד שיכול לעזור

שוב תודה Grey Matter

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איבורי הם היבואן של ובגלל זה זה יוצא להם יותר זול...

לא רק

הם בלי קשר זולים

לא קניתי מהם מחשב אף פעם

אבל אני מכיר מספיק ילדים שקנו משהם והמחשב עושה בעיות :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שהם לא מתחזקים את המחשב טוב, כי הם "ילדים" ?

ואני מכיר את הנייד, זה ההוא במחיר 4900 ש"ח, נכון? אני מתכנן לקנות אותו בעתיד, בעזרת השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשב עושה בעיות הנייד או שהם קנו מחשב שולחני

והוא עושה בעיות בגלל מה כי הם ילדים והם הורסים אותו או כי המחשב הגיעה פגום מהחנות?

המחשב הוא המחשב 12" שעולה בסביבות ה6000שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב barebone הוא מחשב שלא כולל זכרון, מעבד, והרד-דיסק במקרה הזה.

אייבורי הם אלו שמרכיבים על המחשב שהם קונים מMSI את הרכיבים הללו, לפי דרישת הלקוח.

התוצאה מכך היא שאייבורי יכולים לרכוש סטוקים גדולים של אותם מחשבים ואחר כך לפצל אותם למספר דגמים לפי החלקים שהם מרכיבים בפנים.

בנוגע לעניין המותג - אכן MSI הם מותג חזק בתחום המחשבים השולחניים, אך שחקנים חדשים יחסית בתחום הניידים, ולכן הם מורידים את המחיר לרצפה.

בכל מקרה הייתי ממליץ לקרוא את הביקורת ב trustedreviews.co.uk, שבסך הכל מאוד משבחים את המחשב פרט לזמן הסוללה העומד על 3 שעות בערך, שזה לא כל כך נורא אלא אם אתה מרוחק משקע חשמלי לשעות רבות ביממה. ומנסיוני ניתן לשפר את הנתון הזה משמעותית ולסחוט עוד שעה באמצעות undervolting ועוד מספר טריקים.

http://www.trustedreviews.com/article.aspx?art=1204

בכל מקרה לדעתי מדובר במחשב מצוין , ובתמורה הטובה ביותר לכסף שאתה מסוגל להשיג בטווח המחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

אני שוב קצת פיספסתי אותך עם הundervolting

מה זה אומר ואיך עושים את זה?

דבר שני שאתה אומר "ובתמורה הטובה ביותר לכסף שאתה מסוגל להשיג בטווח המחירים הזה" למה הכוונה

למשל המחשב של LG הLW20 הוא עם תכונות זהות חוץ מזה שיש לו DDR2 ולMSI יש וההבדלים במחיר הם 3500שח בערך

זה רק דוגמה אחת כמובן שיש עוד מחשבים יקרים יותר או פחות אבל יקרים בהרבה מהMSI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהזכרתי אלו פטנטים שניתן להפעיל על מחשב נייד על מנת שיחסוך זמן סוללה - לדוגמת כיבוי הCD כאשר לא משתמשים בו, אותו דבר בנוגע לחיבור שקע ה LAN או ה wifi, שיכולים בקלות לתת לך תוספת לא רעה בזמן הסוללה של המחשב. הפטנט היותר מוכר הוא להפעיל את המעבד במתח נמוך יותר מהמתח בו הוא אמור לעבוד , וכך לחסוך בסוללה (זה undervolting). ישנה תוכנה חינמית שמבצעת את האופטימיזציה הזו כמעט אוטומטית (Notebbok Hardware Control), והיא תומכת כמעט בכל דגם של מחשב נייד שתבחר לרכוש.

על השאלה השניה שלך אני חושב שכבר ענית בעצמך -רוב המחשבים בטווח המשקל הזה , והמפרט הזה אכן עולים יותר. ישנם מחשבים עם שיפורים משמעותיים יותר ומשמעותיים פחות - התמחור בהתאם , בכל מקרה המחשב הזה מתקרב בהחלט למחשבים היותר טובים שניתן להשיג בטווח המשקל הזה (1.6-2.0 קילו)

כתשובה לדוגמה -תוספת של לא נותנת שום דבר בביצועים פרקטיים (במיוחד לא במחשב שהוא לא מכונת משחקים אכזרית). ישנם מחשבים עם יתרונות חשובים יותר כמו לדוגמה כרטיס מסך איכותי יותר כמו ב sz ו s , אבל המחשב הנ"ל מתומחר גרוע בישראל , ויכול לעלות כמעט כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Blue Screen Of Death זה ממש 1998

בקיצור אני חושב שאני הולך עליו

אבל עדיין חשוב לי לקבל תגובות מאנשים שניסו את המחשב או מכירים אותו

אני קונה את המחשב ביום ראשון אם לא יהיה שום שינוי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...