מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות?

Arcanide

Recommended Posts

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני שנה שקניתי את המחשב גם לי הייתה התלבטות כזאת....

אבל אז מסכי הLCD היו הרבה יותר יקרים והרבה פחות טובים אז הלכתי על ה-F900P המצויייןןן....

קניתי אותו במחיר יבואן של 1500 שקל (שאפילו שנה אחרי שקניתי אותו המחיר לא מתקרב אליו) ואני פשוט מרוצה מכל רגע איתו...

אז לך על בטוח ותקנה CRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה שקניתי את המחשב גם לי הייתה התלבטות כזאת....

אבל אז מסכי הLCD היו הרבה יותר יקרים והרבה פחות טובים אז הלכתי על ה-F900P המצויייןןן....

קניתי אותו במחיר יבואן של 1500 שקל (שאפילו שנה אחרי שקניתי אותו המחיר לא מתקרב אליו) ואני פשוט מרוצה מכל רגע איתו...

אז לך על בטוח ותקנה CRT.

לי יש דגם מאוד קרוב-B וגם אני מאוד מרוצה

אני ממליץ לגימרים כבדים היום רק CRT ולאנשי מישרד שיש להם תקציב טוב רק LCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.מסכי ה LCD הטובים שיש בשוק מציגים תמונה מעולה וטובה הרבה יותר מ CRT.

ב LCD במשחקים רואים טוב מאוד גם ברזולוצייה הלא טבעית במשחקים.

ושלא נדבר שהקטע של המריחות כבר פשוט לא תופס ב LCD כיום[למעט מסכים בודדים].

מחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל במחיר של ה-LCD מהסוג הטוב !!

אתה יכול לקנות CRT תותח וגדול !

אזזז..... הכל עניין של תקציב למסך

crt 19 איכותי עולה קרוב ל2000 שקל.LCD 17 איכותי מתחיל ב1600 שקל.השטח הנצפה ב CRT19 הוא 18 אינץ ואילו בLCD 17 אתה רואה 17.ככה שההבדל הוא אינץ והמחיר של ה LCD טוב יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כולם צודקים. LCD זה העתיד ואפילו ההווה במחיר הנכון - וזו בדיוק הבעיה והיתרון של CRT.

יש לי כבר שנה את ה F900P, עלה לי אז 1600, הפסיקו מאז לייצר אותו, אבל הוא עדיין נמכר בארץ ובערך באותו מחיר.

היתרונות הם מסך 19 ( כלומר 18 ) עם רזולוציות מאד גבוהות ( למי שצריך ), אפשר לשחק בכיף כל היום על 1600X1200 על 85HZ - בשביל

זה צריכים LCD בגודל של 20-21 אינץ' שעולים מאד יקר. מצד שני הרוב לא באמת זקוקים לזה. ה מציג תמונה יפה עם קונטרסט "ושחורים"

ברמה הרבה יותר טובה ממסכי LCD, אבל הוא גדול, כבד, רגיש לשדות מגנטים ( כמו ) ולכוון אותו זה סיוט מהסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The3Dgod-

ואם מחרטטים בלי לדעת על מה מדברים זה גם נראה ממש לא טוב!

יש לך LCD שאתה מדבר? אחד איכותי?

אני גם כבד, ומשתמש במסך LCD, ופאר קריי לדוגמה, משחק עם גרפיקה כבדה והמון פרטים על המסך- נראה פשוט מעולה ב 1024X768.

אז מאיפה המסקנות (הלא נכונות) שלך?

אל של אתה כבר לא, מצטער להרוס לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...