מחפש קירור אוויר חדש למחשב שלי אשמח לעזרה ממכם, - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור אוויר חדש למחשב שלי אשמח לעזרה ממכם,

Ido.K

Recommended Posts

אז ברשותי לוח מסוג:

Albatron KX18DS Pro II

יש לציין שבלוח לא קיים 4 חורים סביב המעבד

דבר שמקשה על בחירת כרגע ברשותי

Volcano 12 שכבר לא עושה את העבודה שלו באוברקלוק

הקירור מיועד ל-Socket A אז בבקשה חברה עזרו לי למצוא את הקירור

המתאים.

תודה ענקית לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אז איך אתה מיתכוון לחבר את הקירור..

2) אתה לא חייב להישתמש בכל ארבעת החורים אם יש שניים זה גם מספיק...

3) אני אישית ימליץ לך על ה- ZALMAN CNPS 7700cu הרבה כאן יגידו לך שהם היו מעדיפים את ה- BIG TYPHOON אבל אין כמו ניסיון אמיתי אני הישתמשתי בשנייהם והזלמן נותן ביצוים יותר טובים ב 5 עד 6 מעלות במצב אידיאלי וב- 3 מעלות במצב של חשוב לציין שאני מישתמש בליבת בפרסקוט ושניי גופיי הקירור הופעלו על המצב הכי מהיר שלהם (שהוא גם הכי רועש אבל עדיין שקט)

4) אם יש לך הרבה כסף תיקנה את ה- ZALMAN CNPS9500led הוא יראה לך מה זה ביצועים בוא נגיד ככה....

5) תיתן לי גם קישור לתמונה פנימית או לאינפורמציה על המארז שלך שאני יוכל לעזור לך בבחירת הקרור המתאים מבחינת מקום...

6) אם אתה מחבר גוף בעזרת מדבקה טרמית אז אתה יכול להישתמש בכל גופיי הקירור שרק תירצה...

7) עם גופיי הקירור הנ"ל מגיעים מחברים מיוחדים לכל סוגיי התושבות את יכול פשוט להדביק את התושבת המתאימיה לך ללוח האם בעזרת דבק דו צדדי ביכדיי שתוכל להסיר את התושבת אם תירצה איי פעם.....

8) אם תירצה תשובות לשאלות נוספות או לינקים לאתרים של גופיי הקירור הנ"ל רק תבקש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת הלוח שלך קצת בעייתי ....

איך אתה ביכלל משתמש ב- volcano 12 ???

טוב ותישמע אני גם ינסה לימוא לך באינטרנט או בפורומים לא ישראלים שיטה בישביל הלוח שלך אם עד מחר אי לא ימצא משהו כניראהשאין דרך חוץ מלהחליף

לוח גם להדביק אצלך מחבר לסוקט המתאים אי אפשר הכל חנוק ם מה זה מי האדיוט שיצר כזה לוח אם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שרע אבל איך הצלחתה לחבר אותו עם הלוח שלך ואף אחד לא אמר שהמחשב שלך לא טוב אין שום קשר בין האובר קלוק לבין זה שאין חורים לגוף מיצטער להגיד לך את זה אני רק מנסה לעזור לך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון לקומבינה , אבל זה הימור כמו כול קומבינה .

תפרק את הקליפס מהקירור שלך או מקירור של 3 ישן ,ואז תרכיב עליו כמו BIG TYPHON ואז את הקליפס .

ובמרחב שנוצר לך בין הקליפס לבסיס של הקירור תידחוף חתיכת גומי או עץ מרופד בגומי כדי לא לפגוע בגוף עצמו ורק תדאג שיהיה מספיק לחץ של הגוף קירור

על המעבד.

אחי זה קומבינה , היא יכולה לעבוד , וגם היא יכולה לא .

אולי הדלקתי קצת את יצר הדימיון

בכול מקרה בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVANTEC AEROFLOW הוא "ממוצע"...יחסית..(באיזה טמפ' המעבד שלך עם הOC)..

ולסוקט A זה קצת בעייתי..

יש לי חבר שהצליח בקומבינה ענקית להתקין עליו BT..וגם לא לא אין חורים בלוח..(לוח של MSI)...

נכון, הוא די ממוצע אבל הוא עושה את העבודה

לגבי טמפ', אני כבר לא זוכר כי המחשב הזה כרגע חצי מפורק

אבל אלו לא היו טמפ' מדהימות, זה נכון, אולם הוא עשה את העבודה והוא גם לא רועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...