למי אתם מצביעים? - עמוד 75 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

לא, בשלב הזה עדיין יש סיכוי לשים אותו במשפחה מאמצת יהודית ולהציל אותו... 8)

אגב, אני מסכים עם IG באופן כללי... כלומר, זה נכון שלא כל הערבים חארות (ואני הכרתי מספר כאלה שהם באמת אחלה אנשים) - אבל לרובם הגדול רמת תרבות של נעל בית ישנה. ושהייה במחיצת אלה, זה כמו שהייה במחיצת הערסים הכי מגעילים - רק יותר גרוע. ואני יודע מניסיון. ואגב, אני למדתי בטכניון, ואני חייב לציין ששם גם יש כמות לא מבוטלת של ערבים (יש להם הטבות בקבלה לשם, מעין אפלייה מתקנת) - נתקלתי בלא מעט מקרים של התנהגות פשוט מגעילה של ערבים - ולא ראיתי משהו מקביל עם יהודים.

אגב, מערביי הטכניון אני חושב שהאחוזים לא כאלה גדולים (משהו כמו 25% בעייתיים) כי כנראה שמדובר באוכלוסייה איכותית יותר מהרגיל. אבל בכל מקרה, ניכם צודקים.

יש ערבים שהם אחלה אנשים. אבל יש הרבה מאוד שהם פשוט חיות אדם (ואני מצטער, אם יש כאן אוהבי חיות למיניהם, שאני מבזה את עולם החי) - וכן, גם בטכניון.

ותוספת קטנה - מי שמתלבט, תצביעו גמלאים...

(או ליברמן, גם טוב :) )

או בדיוק מה שאמרתי מסכים עם כל מילה או אולי הפוך אתה מסכים איתי

דרך אגב אני כותב שורות אלו עכשיו מחווה במזרח שנמצאת בטכניון ובטכניון יש הרבה ערבים אבל יש גם דרוזים ויש נטיה להתבלבל בין ערבים לבין דרוזים

ולכן לפעמים יש טעות שחושבים שיש 25 אחוז בעיתים אבל האמת שיש יותר מחמישים אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה תמונה אנטישמית וחוטת באופן חריג למציאות יהודים אף פעם לא יעשו את זה כלפי אף אחד לעומת זאת הפוך זה בהחלט אפשרי

מאיפה הבאתה את התמונה הזו אפשר לינק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גזענות ולא בטיח הערבים הפלסטינים הם כולם חרות (מהמילה חרא) צריך לסלק אותם מפה כמה שיותר מהר זה בגנים שלהם להיות זבל

הבדואים הם די באמצע

והדרוזים הם בסדר גמור

כן... רואים שאתה לא מכיר בדואים... הם מחזיקים את כל הדרום על פרוטקשן, אחראים על אחוז גבוה מאוד מסחר הנשים והסמים, לא כולם מתגייסים (בניגוד למה שחושבים...), ואני לא מדבר על איך שהם נוהגים, במיוחד אחרי שהם שתו\ עישנו משהו... (עושים טובה שעוצרים באור אדום, בערך באמצע מעבר החצייה, בדיוק כשמישהו עובר... וזה רק דוגמא אחת לאינספור "כמעטים"...)

אתם גזענים מחליאים

לכו תקימו לכם איזה ארגון

kkk.gif

בניגוד לאירגונים האלה, אני שונא ערבים בגלל ניסיון אישי וסיבות מוכחות.

השחורים לא עשו שום דבר שהגיע להם היחס הזה, וגם לא היהודים. הערבים כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תמונה אנטישמית וחוטת באופן חריג למציאות יהודים אף פעם לא יעשו את זה כלפי אף אחד לעומת זאת הפוך זה בהחלט אפשרי

תשמע אתה לא יכול לקחת עמדה של עליונות מוסרית כשאתה אומר כל הערבים הם חרא. זה יהיה.... צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה פה אני מחשיב את העם היהודי עם מאוד מוסרי ואני מחשיב גם את עצמי לאדם די מוסרי אז מה

ולא עניתה לי לשאלה מה אתה עושה בחיים בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאדם שאומר שכל הערבים הם חרא הוא גזען, וגזען שחושב שהוא מסורי הוא צבוע, במקרה הטוב.

וIG, אמרתי את זה כבר ואני אגיד שוב. האוכלוסייה הערבית ברובה היא ענייה. דבר זה קרא גם (בהחלט לא רק) מקיפוח מתמשך של המדינה (בעיקר מבחינה תקציבית).

אם תבדוק את רמת הפשע של האוכלוסייה הערבית יחסית למצבה הסוציו אקונומי קשה לי להאמין שתראה שיש יותר פשיעה יחסית לאוכלוסייה אחרת (יהודית למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פשוט אני מדבר במקרו כלומר הערבים בישראל והפלסטינים הם עם חרא בהגדרה אבל לפי משפט הבסיס של האנושות יש לכל כלל יוצא מן הכלל ולכן יש מספר מועט מאוד של ערבים שהם בגדר בסדר ויש אפילו בגדר טוב(שואף ל0)

למשל היהודים הם עם חכם במיוחד אלו שבאו מאירופה אבל מה לעשות שלא כל היהודים חכמים אז או קיי העם במקרו הוא חכם

נמאס לי לחזור על דברי

תראה גבר כשיש סרטן ברגל לפעמים צריך לכרות אותה למרות שחלק ממנה בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוב אתה יכול להביא לי דוגמא למה העם הישארלי או הפלסטיני הוא בסדר ואמור להשאר בארץ או לידה

ולמה אני מפסיד אני מנצח אני לא שונא אנשים לא בגלל שהם ערבים או בגלל צבע עורם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא גזענות ולא בטיח הערבים הפלסטינים הם כולם חרות (מהמילה חרא) צריך לסלק אותם מפה כמה שיותר מהר זה בגנים שלהם להיות זבל

הבדואים הם די באמצע

והדרוזים הם בסדר גמור

זה לא מספיק בשביל להגיד שאתה גזען?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...