למי אתם מצביעים? - עמוד 40 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

נבואות כאלו זו חוכמה מאוד קטנה

מה תעשה עוד 150 שנים כאשר אוכלוסית תמנה יותר ממאה מליון תושבים?

ועוד 300?

ומה תעשה שרעידת האדמה הגדולה שצפוייה באזורנו תקרה?

מה שקורה זה שכבר 50 שנים מעלים את הטיעון הדמוגרפי וסביר להניח שיעשו זאת גם ב50 השנים הבאות

BLA7-איך זה בדיוק יפתור את הבעיה הדמוגרפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פשוט מאוד - איך שאני מכיר את הערבים, הם לא ירצו לעבוד קשה שנתיים (או 3) בשכר של 1000 שקל לחודש, רק בשביל להיות יכול להצביע לאחמד טיבי שידאג לפלסטינים...

בקיצור, ערביי , ברובם הגדול (כך נדמה לי) יהפכו לתושבים, במקום אזרחים.

מהשלב הזה, זאת כבר לא בעיה...

חוק האזרחות מאפשר ליהודי שאינו אזרח לעבור תהליך לקבלת אזרחות. מי שאינו יהודי, אין לו אפשרות דומה... זהו, בערך... אחרי כמה זמן (אבל רק אחרי כמה זמן!!!) נבטל את הקיצבאות לתושבים.. והפלא ופלא! לא משתלם לערבי להיות תושב כאן, ולאט לאט הם יעברו מכאן... ואפשר כמובן להטיל סנקציות נוספות על תושבים - אבל הדגש הוא - לא לעשות את זה מיד, אלא אחרי 10-15 שנים או משהו כזה...

עריכה (תוספת):

כמובן, שבן של תושב יהיה גם הוא תושב... והוא לא יוכל לקבל אזרחות (אלא אם הוא יהודי, ואז יש כבר חוק שמאפשר את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבואות כאלו זו חוכמה מאוד קטנה

דווקא לא ממש

זכור לי סיפור מהתנ"ך(איסתרא בטח זוכר את שם הנביא) שבו יש נביא אמת שנמצא בתקופה שעם חוטא. מן הסתם הוא נביא זעם ובהיותו נביא זעם, אנשים לא ממש אוהבים לשמוע את מה שיש לו להגיד ולכן הוא כל הזמן חוטף מכות. בא לתת נבואה וחוטף מכות. פעם אחת הוא אפילו הגיע לכלא בגלל שהמלך לא אהב את הנבואות שלו. בנוסף היה גם נביא שקר(נדמה לי שחנניה שמו) שהיה מספר סיפורי מעשיות שאלוהים ישבור את עול בבל ועם יהיה חופשי. עם מן הסתם אוהב אותו ונותן לו מתנות. בערך מזכיר את המצב של הימין היום בארץ.

הם אמנם לא חוטפים מכות אבל בכל פעם שהימין מסמן לסכנה לבטחון , ישר מתייחסים אליו בזלזול, אומרים שהוא קיצוני ושהוא מדבר שטויות. לעומתו השמאל מקבל מתנות = מנדטים.

ישנה הנחייה בתנ"ך לגביי בדיקת אמינותו של נביא והיא נקראת מבחן התוצאה. מה הבעיה, נביא זעם נותן את הנבואה מתוך מטרה שהיא לא תתגשם. הוא רוצה להזהיר כדי שהמצב שהוא מתאר, חס ושלום לא יקרה ולכן אין לשפוט את נביא הזעם לפי מבחן התוצאה. לעומת זאת, את הנביא המנבא נבואות טובות, יש לבחון לפי מבחן התוצאה.

מאוד מזכיר לי את המצב בארץ. הימין מזהיר מתוך מטרה שהמצב לא יתגשם. הוא לא רוצה "לשבת לחכות ליראות מה יקרה" מבחינתו זה יהיה אסוף. לעומתו, השמאל מפזר הבטחות שווא על עולם וורוד שכולנו רואים שלא מתממשות.(חמאס עלה לשלטון, אחמדיניג'אד מנסה לפתח אטום ומצהיר על כוונתו להשמדת , ערביי ישראל רוצים פה מדינה איסלאמית וכו וכו)

בקיצור, כדאי ללמוד מההיסטוריה ולא לקחת צ'אנסים.

better safe than sorry

אני מאוד מקווה שהשמאל יבין את זה לפני שיהיה מאוחר מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש סיפור נוגע ללב

בדיוק כמו שאתה רואה את עצמך כנביא אמת אני רואה את הימין הקיצוני (או כפי שאתם קוראים לו-ריאלי) כשוטה הכפר.

לפי הטענות שלך, הימין תמיד צדק בטענות שלו וכשלא צדק זה בגלל שהוא הזהיר מראש-מאוד נוח

לא קונה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נוח

ממש נוח להיות הציבור הנרדף בעם.

אני בטוח שממש היה נוח לנביא(מה השם שלו לעזאזל :kopfpatsch:) לחטוף מכות מהעם ולשבת בכלא.

תאמין לי שהרבה הרבה הרבה יותר נוח לטמון את הראש בחול ולספר כמה טוב יהיה

בניגוד לשמאלנים אין לי את הפריווילגיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת לי לפני שנייה שוטה הכפר? ::)

אתה חושב שאני אוהב שמתייחסים אליי בזלזל?

ממש לא

בכיף הייתי מספר לך סיפורים על נפילת החמאס וטביעת הפלסטינים ע"י גל צונאמי

בכיף הייתי מספר לך שיהיה טוב וסבבה ואחלה בחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת לי לפני שנייה שוטה הכפר? ::)

בדיוק כמו שאתה קראת לי פוסט לפני זה עיוור

אתה זה שבחר להשמיע נבואות אפוקליפטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא ממש

זכור לי סיפור מהתנ"ך(איסתרא בטח זוכר את שם הנביא) שבו יש נביא אמת שנמצא בתקופה שעם חוטא. מן הסתם הוא נביא זעם ובהיותו נביא זעם, אנשים לא ממש אוהבים לשמוע את מה שיש לו להגיד ולכן הוא כל הזמן חוטף מכות. בא לתת נבואה וחוטף מכות. פעם אחת הוא אפילו הגיע לכלא בגלל שהמלך לא אהב את הנבואות שלו. בנוסף היה גם נביא שקר(נדמה לי שחנניה שמו) שהיה מספר סיפורי מעשיות שאלוהים ישבור את עול בבל ועם יהיה חופשי. עם מן הסתם אוהב אותו ונותן לו מתנות. בערך מזכיר את המצב של הימין היום בארץ.

הם אמנם לא חוטפים מכות אבל בכל פעם שהימין מסמן לסכנה לבטחון , ישר מתייחסים אליו בזלזול, אומרים שהוא קיצוני ושהוא מדבר שטויות. לעומתו השמאל מקבל מתנות = מנדטים.

ישנה הנחייה בתנ"ך לגביי בדיקת אמינותו של נביא והיא נקראת מבחן התוצאה. מה הבעיה, נביא זעם נותן את הנבואה מתוך מטרה שהיא לא תתגשם. הוא רוצה להזהיר כדי שהמצב שהוא מתאר, חס ושלום לא יקרה ולכן אין לשפוט את נביא הזעם לפי מבחן התוצאה. לעומת זאת, את הנביא המנבא נבואות טובות, יש לבחון לפי מבחן התוצאה.

מאוד מזכיר לי את המצב בארץ. הימין מזהיר מתוך מטרה שהמצב לא יתגשם. הוא לא רוצה "לשבת לחכות ליראות מה יקרה" מבחינתו זה יהיה אסוף. לעומתו, השמאל מפזר הבטחות שווא על עולם וורוד שכולנו רואים שלא מתממשות.(חמאס עלה לשלטון, אחמדיניג'אד מנסה לפתח אטום ומצהיר על כוונתו להשמדת , ערביי ישראל רוצים פה מדינה איסלאמית וכו וכו)

בקיצור, כדאי ללמוד מההיסטוריה ולא לקחת צ'אנסים.

better safe than sorry

אני מאוד מקווה שהשמאל יבין את זה לפני שיהיה מאוחר מדיי.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

(תנו לי כבר לשלוח את התגובה, גאד דמט..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש נוח להיות הציבור הנרדף בעם.

אני בטוח שממש היה נוח לנביא(מה השם שלו לעזאזל :kopfpatsch:) לחטוף מכות מהעם ולשבת בכלא.

תאמין לי שהרבה הרבה הרבה יותר נוח לטמון את הראש בחול ולספר כמה טוב יהיה

בניגוד לשמאלנים אין לי את הפריווילגיה הזאת

אם אני לא טועה זה ירמיהו שהיה שנוא ע"י העם ומשפחתו כי אמר דברי אמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שבפורום (או לפחות בת'רדים הרלוונטיים) אתם רוב

ככה שאני זה שנרדף פה ב20 הדפים האחרונים

(אבל אני מתנחם בעובדה שאתם מיעוט בחיים האמיתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, למשל, הייתי שמאלני קיצוני (טוב, קיצוני בדיעות, לא במעשים) - הצבעתי מרץ :nixweiss: (בבחירות הראשונות שהצבעתי בהן).

ואח"כ עבודה... בבחירות האחרונות אני אפילו לא זוכר למי הצבעתי מרוב שלא חשבתי שיש למי להצביע... נדמה לי שהצבעתי או שינוי או ליכוד בסוף...

בכל מקרה, אני דוגמה מצויינת למישהו שלא מתעקש על דיעות טיפשיות כשאין להן בסיס - היות ואני לא בן אדם שלמד היסטוריה, נאלצתי לראות ב"שידור חי" את ההתנהגות של הערבים - בארץ ובעולם - כדי להבין עם מי יש לנו עסק. מי שלמד היסטוריה, יכול היה להבין את זה גם לפני זה (בדיעבד, כשהבנתי שהיסטוריה היא מקצוע חשוב, התעניינתי קצת).

אגב, יש משפט ידוע על קפיטליזם וקומוניזם - אני לא זוכר מי אמר אותו... אבל הוא אמר שאם אתה לא קומוניסט עד גיל 17, אין לך לב. ואם אתה לא קפיטליסט עד גיל 30, אין לך שכל... לדעתי, אפשר להגיד בדיוק אותו הדבר על שמאל וימין...

(ימין = קפיטליזם, שמאל = קומוניזם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...