למי אתם מצביעים? - עמוד 35 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

נו, אז זאת בעיה שלך.

גם נכון

אם הבן של שרי אריסון לא רוצה לעבוד בתמיכה טלפונית, הייתי אומר he has a point

אם הבן של ויקי קנאפו היה אומר את זה, הייתי אומר שמשהו דפוק בחינוך שהוא קיבל.(ואני לא מאשים עכשיו את החד הוריות או משהו אז אל תכנס לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בעיה להתחייב,אבל אני לא בעד להיות מחוייב לעבודה שאולי יום אחד אני ירצה לעזוב אותה ולא יוכל.

אבל אני יוכל לנסות.אתה יודע אולי לאיפה צריך לפנות? אין לי מושג.

בעיקרון, אתה יכול לעזוב ולשלם קנס בגובה של 1,000-2,500 ש"ח (תלוי בחברה), או לשים פס מתוך הנחה שהם לא יטרחו לתבוע אותך.

בתמיכה טכנית יש הרבה מודעות בעיתונים, ואתה יכול לפנות גם דרך חברות כח אדם (תגיע למשרדים שלהם פיסית).

סליחה?

אני עבדתי באחת העבודות הכי קשות שיש(לא מבחינה פיזית)

וכמעט שהייתי על סף שיגעון

אל תרצה לי לגבי עבודה כי אתה ממש לא מכיר אותי

היית איש מכירות בנקודת מכירה של אורנג'? :P

שיחה בין לקוח (לא חכם במיוחד) לבין אשת מכירות בנקודת מכירה של אורנג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית איש מכירות בנקודת מכירה של אורנג'? :P

חחחח לא אבל דומה

קראתי עוד חלקים מהבלוג שלה וזה פשוט מעלה אצלך שאלות כמו: איך הדפ"רניקים האלה מצליחים לשרוד בחיים?

איפה דארווין כשצריך אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא טוב שכך בכלל.

ב. להיפך, הכלכלה שלנו לא מספיק חזקה בשביל להנהיג מדינת רווחה. מדיניות רווחה צריכה לבוא מקופת המדינה - לא מהכיס של האזרחים התמימים שמילאו אותו ביושר!

ואם אין למדינה כסף, שתמצא פתרונות. פחות פלזמה בבסיס חיל האויר זה עוד שנה שלמה של ארוחות צהריים למשפחה עניה, סתם לדוגמה.

אבל המושחתים ימשיכו לקחת כסף לעצמם, ואת הכסף למדיניות הרווחה שהם רוצים לכפות על מדינה במצב בלתי אפשרי - הם יקחו מהאזרח הפשוט, שכל חטאו היה להיוולד במדינה הלא נכונה.

.

קופת המדינה=הכיס של האזרחים

הרי על מה בנוי תקציב המדינה?

תקבולים ממיסים בעיקר (ועוד הכנסות מחברות ממשלתיות שזה זניח, תקבולים מהפרטות כשיש ומענקים)

ואתה טוען בדיוק מה שאני אומר, לשנות את סדר העדיפות, להוריד את תקציב הבטחון (למשל) ולממן בכסף הזה מס הכנסה שלילי.

בכל מקרה, אני לא אמרתי בוא נעזור לעניים ע"י כך שנקח מהעשירים, אני לא רובין הוד

אבל את מה שכבר לוקחים פשוט נחלק בצורה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?

אני עבדתי באחת העבודות הכי קשות שיש(לא מבחינה פיזית)

וכמעט שהייתי על סף שיגעון

אל תרצה לי לגבי עבודה כי אתה ממש לא מכיר אותי

suky suky 5$? :smile1: (חייב להשיג פרקים חדשים של סאות'פארק)

איזה עבודה הביאה אותך לסף שיגעון, אם אפשר לשאול? אני עבדתי במקומות שגרמו לי כאבי גב אינסופיים, בחילות, כאבי ראש ותיסכול (שבוע כסוכן פירסום של איזה עיתון לא מוכר בעליל, חיפשתי עסקים שמוכנים לפרסם בו מודעות... בטבריה... לא מצאתי כאלה... :s07:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמיין מקום עבודה שאתה יושב לבד בחדר סגור בלי עם מכונה שעושה רעש מונוטוני כל הזמן והתפקיד שלך הוא להכניס מכשיר קשר לתוך יחידת קשר של טנק, לבדוק את תקינות המכשיר(ואם לא, לרשום הערות), להוציא את המכשיר ושוב להכניס וחוזר חלילה 3000 פעם ביום(ואני ממש לא צוחק לגביי המספר). ככה 8 שעות ביום over and over בלי אף אחד בחדר לבדך במשך כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך יושב 8 שעות בבוטקה מטר על חצי מטר 8 שעות לבדך. :screwy:

בעיקרון, אתה יכול לעזוב ולשלם קנס בגובה של 1,000-2,500 ש"ח (תלוי בחברה), או לשים פס מתוך הנחה שהם לא יטרחו לתבוע אותך.

בתמיכה טכנית יש הרבה מודעות בעיתונים, ואתה יכול לפנות גם דרך חברות כח אדם (תגיע למשרדים שלהם פיסית).

אוקיי תודה :xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קופת המדינה=הכיס של האזרחים

מה פתאום ?

מיסים זה רק חלק מקופת המדינה, ובישראל זה חלק פשוט לא פורפורציונלי. 130% (<!$?!$?!?!#?!) מס על מכוניות, ג'יזס קרייסט. 46% מס הכנסה, גאד דמט.

זה חייב לרדת.

ואתה טוען בדיוק מה שאני אומר, לשנות את סדר העדיפות, להוריד את תקציב הבטחון (למשל) ולממן בכסף הזה מס הכנסה שלילי.

בכל מקרה, אני לא אמרתי בוא נעזור לעניים ע"י כך שנקח מהעשירים, אני לא רובין הוד

אבל את מה שכבר לוקחים פשוט נחלק בצורה אחרת.

אבל זה כן מה שאמרת.

הרי אתה מציע פשוט להגדיל את הקצבאות. מאיפה נראה לך שזה יגיע אם לא ממעמד הביניים ?

ודווקא במקרה הזה ביבי הוא ה"רובין הוד" שלך, הרי בניגוד למה שאנשים מפגרים מנסים להציג - הוא דווקא לקח מהעשירים.. הוא הטיל מס על הבורסה, הוא הטיל מס על רווחי הון.. והעלה את מדרגות המס (כלומר, הוריד מיסים לכל השאר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום ?

מיסים זה רק חלק מקופת המדינה, ובישראל זה חלק פשוט לא פורפורציונלי. 130% (<!$?!$?!?!#?!) מס על מכוניות, ג'יזס קרייסט. 46% מס הכנסה, גאד דמט.

זה חייב לרדת.

זה לא חלק מקופת המדינה, זה כולה.

מאיפה מגיע השאר?

אבל זה כן מה שאמרת.

הרי אתה מציע פשוט להגדיל את הקצבאות. מאיפה נראה לך שזה יגיע אם לא ממעמד הביניים ?

ודווקא במקרה הזה ביבי הוא ה"רובין הוד" שלך, הרי בניגוד למה שאנשים מפגרים מנסים להציג - הוא דווקא לקח מהעשירים.. הוא הטיל מס על הבורסה, הוא הטיל מס על רווחי הון.. והעלה את מדרגות המס (כלומר, הוריד מיסים לכל השאר).

אני לא מציע להגדיל קצבאות

אני מציע העלאת שכר המינימום

זה ממש לא אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך, במילא בג"צ היה משאיר אותם.

אבל לפי איזה חוק מותר לתמוך בגלוי בארגון טרור?

מישהו מוכן להאיר את עיניי ולהביא לי את החוק?

ואם יש חוק כזה, למה לא מבטלים אותו? על דמוקרטיה מתגוננת לא שמעו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או במילים אחרות: איסתרא WTF קורה פה?

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מצפה כשיש לך חברי כנסת כמו זהבה גלאון:

חברת הכנסת זהבה גלאון (מרצ) אמרה במהלך הדיון בוועדת הבחירות: "הדיון הפך לזירה פוליטית ושימש לצורך דברי הסתה נגד אזרחי הערבים. הגיע הזמן להפקיע מוועדת הבחירות את האפשרות לפסול מפלגות ולהעביר סמכות זו לגוף שיפוטי בלבד".

מאיפה מגיע השאר?

תל"ג (154,174 מיליון דולר), מענקים, ארה"ב, ומין הסתם בנק שמדפיס כסף.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...