Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!!

fire1ce

Recommended Posts

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום יום שלישי 3.1.06 והנה העידכון: קודם כל השם של הפרויקט השתנה ל Black Scorpio מכמה סיבות: זה הכינוי של החברה שלי והיא משתתפת בפרויקט כמבקרת ונותן הצעות והיא תעזור לי לעשות ציורים של עקרבים על המארז - זה אחד מהדברים החדשים שני רוצה לעשות. ב 100% היה על הגג ציור של עקרב. ואני מקווה שבעוד מקומות גם.

זוכרים על זה שכתבתי שאני רוצה לעשות מאורר שהיה בצד הדלת אבל לא היה מחובר לדלת עצמה ככה שהדלת תהיה חופשית לחלוטין ללא חוטים? אז ישבתי ותיכננתי אך לעשות את זה והיה לי רעיון!

קודם כל עשיתי חור במקום המתוכנן למאורר

case046resize3fu.th.jpg case047resize7aq.th.jpg

לאחר מכן השתמשתי בדלת פנימית מוזה שאין לה שימוש אמיתי ורציתי לזרוק אותה אבל משום מה שמרתי אותה וחשבתי עולי אני המצאה לה שימוש במוד.

והכן מצאתי! מה שעשיתי זה פתח בגודל של SILNET CAT של TT השתמשתי בו כי אין לו בצד אחד מקומות לברגים וזה בדיוק למה שהיתי זקוק לו!

case052resize6vn.th.jpg case053resize5ki.th.jpg case054resize6mq.th.jpg

אך שאתם רואים המאורר ניכנס מאחורה של הדלת וההברגה מקדימה. מה שיוצא מזה הוא שהמאורר מותכן בתוך המארז ולא על הדלת. וכאשר אני סוגר את הדלת זה מה שמקבלים:

case057resize4eh.th.jpg case059resize3nt.th.jpg case060resize1lu.th.jpg case061resize2zy.th.jpg case062resize8xh.th.jpg

הינה דוגמה של הרשת שאני השתמש בה לפתחים של המאוררים (זה פשוט דוגמה: שום דבר לא חובר החיבור היה אחרי צביע).

case066resize5wx.th.jpg case065resize1bn.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון למה אתה צריך אותו שם תחתוך את רב המתכת שאתה יכל בפנים מאחורי המאוורר ככה שיגיע אויר לארד דיסק :xyxthumbs:

אגב פשששששששששששששששששששששששששש :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות.

מה המאוורר הזה בדיוק מקרר?

יש מה שנקרא זרימת אוויר והמטרה לעשות זרימת אוויר טובה במחשב! במארז הזה היו 3 מאוררים שמוצאים אוויר 2 מאחורה+ספק

כדי לספק ולנצל את המאוורים כמו שצריך צריך שזרימת האוויר לתוך המאז תהיה שווה לזו שהמאוררים מוצאים. לכן יש צורך גם ב3 מאוררים שיכניסו. אני הולך על 2 מאוררים אבל אחד מהם הוא 120MM והשני בדלת. *כל מה שנכתב פה זה לביצוע אופטימלי של המאוררים ולשיפור הזרימה של האוורי במארז.

שנית את hard disk אני מתכוון למקם בחלק התחתון מול ה 2 המאוררים שמכניסים אוויר ככה גם היה זרימה דרכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.3.06

לאבא שלי יש אפשרות להשיג טיפה פרספקס מעבודה אז נתתי לו את המידות שאני צריך לחלון. וביקשתי ממנו אם תהיה אפשרות להביא 2 חתיכות במידה כי אני רוצה לנסות לעשות חריטה. להפתעתי הרבה אבא שלי הביא את הפרספקס די מהר אבל ההפתעה היתה כשקיבלתי אותו! הינה התמונה מהפרסקס שקיבלתי:

case0702on.th.jpg

קיבלתי 5 חתיכות בגודל החלון ו עוד 5 חתיכות יותר קטנות!!! עובי הפרספקס 4mm ואני מתכנן חריטה! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4.3.06

היום היתי בהום סנטר וקניתי דרמל!!! כמובן דרמל סוג ג' אבל למחיר שלו זה בסדר.

הוא של יונדאי 60 חלקים 185W. הוא מאד יעזור לי לפרויקט!

דרך הגב עם למשיהו יש של עקרבים כמו של קעקוים - ציורים מקווים. הם התקבלו בברכה!!

הינה הדרמל: case0727ho.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאין לי ציר גמיש כי נורא נוח לעבוד איתו

בכול מקרה הוא צריך לעלות לך משהו כמו 50 ש'ח עם אני זוכר נכון

אבל קבל ח"ח ותתחדש כלי חיוני מאוד :xyxthumbs:

האבתי את הסיגנון של העבודה שלך ותשקיע טיפונת פה ושים בליטושים ושיוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאין לי ציר גמיש כי נורא נוח לעבוד איתו

בכול מקרה הוא צריך לעלות לך משהו כמו 50 ש'ח עם אני זוכר נכון

אבל קבל ח"ח ותתחדש כלי חיוני מאוד :xyxthumbs:

האבתי את הסיגנון של העבודה שלך ותשקיע טיפונת פה ושים בליטושים ושיוף

בקשר לליטושים אין טעם ממש לעשות עוד כי היה שמה גומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4.3.06

היום היתי בהום סנטר וקניתי דרמל!!! כמובן דרמל סוג ג' אבל למחיר שלו זה בסדר.

הוא של יונדאי 60 חלקים 185W. הוא מאד יעזור לי לפרויקט!

דרך הגב עם למשיהו יש של עקרבים כמו של קעקוים - ציורים מקווים. הם התקבלו בברכה!!

הינה הדרמל: case0727ho.th.jpg

האם הכלי הזה של יונדאי יכול גם לחתוך פח? יש לו דסקית חיתוך בסט שקנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלי הזה יחתוך פח בלי יותר מידיי בעיות, הוא בערך שווה לוולף בביצועים שלו.

אני חושב שבסט נותנים איתו גם כמה דיסקיות אבל הדיסקיות שמקבלים בהתחלה לא איכותיות ולא מספיקות ליותר מידיי חיתוכים וביד לא מנוסה אפילו מתפוצצות בקלות יתרה תוך כדי החיתוך.

אם תחליט לרכוש את הכלי, אני ממליץ לך לרכוש גם דיסקיות בנפרד, את האופציות לדיסקיות תוכל בין היתר לראות כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=70953.msg621806#msg621806

אם אין לך ניסיון עם דרמל ותבחר לקנות דיסקיות לא מחוזקות אז האופציות שלך הן 409 ו 420.

אני הייתי מציע לך בתור התחלה לקנות דיסקיות מחוזקות (426) כדי ללמוד על העבודה עם הכלי או דיסקיות רגילות 420 שהן אמנם באות "רק" 20 בחבילה ולא 35 כמו ה409 אבל הן חזקות ומאסיביות יותר וליד לא מנוסה הן יהיו התחלה טובה עם הכלי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...