| מערכת AMD Athlon XP | לא למשחקים | תקציב 5500-6000 | מסך 17' | הערות הארות | - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

| מערכת AMD Athlon XP | לא למשחקים | תקציב 5500-6000 | מסך 17' | הערות הארות |

iib

Recommended Posts

אני אומר שמזמן כבר היית צריך להעיף את המילה משרדית מהכותרת... ATP3?! כזה HD?! כזה כרטיס מסך!? (להמשיך?.... ::))

שונה ל"לא למשחקים".

הקטגוריות היחידות במפרטים של HWzone הם משחקים/משרדי. וזה לא זה ולא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למשחקים, אז למה כן? למה חייבים כזה כרטיס, ואי אפשר "להתפשר" על כרטיס low end עם איכות תמונה טובה? (ATI Rage pro 32 )

וחשבתי גם אולי על מערכות יעדויות (וידאו אדיטינג, אודיו, לייב ועוד ועוד, אבל אז חשבתי שמי שעוסק בזה ירכיב מפרט קצת יותר טוב מכם..)

(אם תגידו שיהיו מפרטים כאלו אוסיף את הערותי והארותי, כרגע זה בזבוז זמן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למשחקים, אז למה כן? למה חייבים כזה כרטיס, ואי אפשר "להתפשר" על כרטיס low end עם איכות תמונה טובה? (ATI Rage pro 32 )

Counter Strike - ואפשרות עתידית של עוד משחקים. חווית המשחק שלי מסתכמת בPS2 כרגע.

פרט לזה אני לא עוסק בגראפיקה אלא בתכנות בעיקר וההבדל בין לקנות כרטיס Mainstream שיספק לי גם חווית משחק סבירה. לבין כרטיס 2D יעודי לא יורגש עבורי.

וחשבתי גם אולי על מערכות יעדויות (וידאו אדיטינג, אודיו, לייב ועוד ועוד, אבל אז חשבתי שמי שעוסק בזה ירכיב מפרט קצת יותר טוב מכם..)

אני חושב שמי שעוסק בזה לאו דווקא יודע להרכיב מחשב טוב יעודי עבור זה. אנשים כאלה גם מושפעי פרסום של החברות השונות ולאו דווקא רואים מבחני ביצועים אוביקטיבים של רכיבי חומרה שונים... Hell, חלק מהם עדיין קונים ;D ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה יקרה אם משהו יעיז לשחק CS על השרת שלי? וואי וואי וואי :-X

אתה רוצה להתחיל איתי?? ;)

בקשר למחשב לעריכת , התכוונתי לכך שלצוות האתר אין ידע/ניסיון כמעט בתחום כרטיסי העריכה. (לא נגיד מי זה, אבל מישהו מהצוות שאל אותי "פינאקל? מי זה פינאקל? הם מייצרים זכרונות?")

וזה למה לדעתי לא צריכים להיות כאן מפרטים כאלו. גם מי שאין לו ניסיון בעריכה לא מבין את היתרון העצום של שני מסכים.

ואין להם כבוד לזכרונות 266 טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה יקרה אם משהו יעיז לשחק CS על השרת שלי? וואי וואי וואי :-X

אתה רוצה להתחיל איתי?? ;)

בקשר למחשב לעריכת , התכוונתי לכך שלצוות האתר אין ידע/ניסיון כמעט בתחום כרטיסי העריכה. (לא נגיד מי זה, אבל מישהו מהצוות שאל אותי "פינאקל? מי זה פינאקל? הם מייצרים זכרונות?")

וזה למה לדעתי לא צריכים להיות כאן מפרטים כאלו. גם מי שאין לו ניסיון בעריכה לא מבין את היתרון העצום של שני מסכים.

ואין להם כבוד לזכרונות 266 טובים.

LOL אכן.

מחשבים יעודיים דורשים ידע נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...