שיוויון חובות ושיוויון זכויות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיוויון חובות ושיוויון זכויות.

bla7

Recommended Posts

מי שעבר הרבה דיוני "אולמרט הוא תולעת" למיניהם בפורום (אני לא מדבר ספציפית על אולמרט אלא דיונים פוליטיים באופן כללי) כנראה נתקל באיזה פוסט שלי שקשור בנושא. הזכרתי רעיון של הקמת ראשות לשירותים לאומיים וכו'...

בכל מקרה, הנקודה היא שחשבתי שאף מפלגה (היום) אינה חושבת בכיוון, אבל מסתבר שטעיתי, אז סתם לידע כללי:

http://elections.walla.co.il/?w=/13144//1/@entity

אני חושב שאני אצביע להם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מצביע לליברמן

צריך גוש ימין חזק בשביל לנטרל את שמאלמרט.

כמובן שגם שירות צבאי לכל אזרחי ישראל הוא אחד המניעים שלי.

אגב, זה המצע המורחב

http://www.beytenu.org.il/page.php?page=45

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחליפים שטחים בביטחון

מעבירים את הגבול בינינו ולא בתוכנו. האחריות על שטחים המאוכלסים ברוב ערבי כגון אום אל פאחם במשולש תועבר לרשות הפלסטינית. במקביל, שטחים בתחומי יהודה ושומרון ומעוזי התיישבות יהודית, יצורפו באופן רשמי למדינת . ביתנו. פלסטין ביתם.

:xyxthumbs:

גם כנראה אני וכל משפחתי נצביע לליברמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך המצע של ביתנו:

- מחליפים שטחים בביטחון

מעבירים את הגבול בינינו ולא בתוכנו. האחריות על שטחים המאוכלסים ברוב ערבי כגון אום אל פאחם במשולש תועבר לרשות הפלסטינית. במקביל, שטחים בתחומי יהודה ושומרון ומעוזי התיישבות יהודית, יצורפו באופן רשמי למדינת . ביתנו. פלסטין ביתם.

מתוך תוכנית ז'נבה של יוסי ביילין:

קו גבול על בסיס קווי 67' כולל חילופי שטחים ושמירה על גושי התנחלויות.

מצאו את ההבדלים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שלפי התוכנית של ביילין, תהיה מדינה פלסטינית נקייה מיהודים לאחר נסיגה לגבולות 67', ואילו מדינת תהיה מדינה דו-לאומית. לעומת זאת, לפי התוכנית של ליברמן, תהיה מדינה פלסטינית (לא בגבולות 67') שכוללת גם את ערביי החיים באיזור המשולש, ומדינת תהיה מדינה יהודית עם מיעוט ערבי זעום ביותר, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברטון - הלינק שנתת לא עובד...

תנסו http://www.beytenu.org.il

בכל מקרה, יש הבדל מאוד מאוד גדול בין ביילין לליברמן.

דבר ראשון, ליברמן יודע לעשות - הוא בולדוזר כמו שרון - ביילין יודע בעיקר לדבר.

דבר שני, גישתו של ביילין גורמת לראיית כגוש חלש שהולך ומתפורר עקב הטרור... תן לליברמן את המדינה לחודשיים והפלסטינים, במקום לרקוד על הגגות כשיש פיגוע, יברחו למקלטים.

עריכה :

וכמובן, גם מה שבורג אמר... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער בורג, לא כתוב כאן שום דבר על ישראל דו-לאומית:

http://www.heskem.org.il/haheskem.asp

להיפך:

"בהסכם, הפלסטינים מכירים בזכותו של העם היהודי למדינתו. הם גם מכירים במדינת כביתנו הלאומי. מנגד, הישראלים מכירים במדינה הפלסטינית כבית הלאומי של העם הפלסטיני."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, נו -ב-א-מ-ת-...

הרי הסכם ז'נווה נעשה עם קומץ מצומצם של מיעוט חסר כל בסיס של לגיטימציה בחברה הפלסטינית (ולראייה הבחירות האחרונות שלהם, ותודה להתנתקות).

וזה ההסכם הכי טוב שהוא הצליח לסחוט מאותם שמאלניים קיצוניים בקרב הפלסטינים? ההסכם הזה היה פרופוגנדה פוליטית זולה, חתירה תחת הממשל הדמוקרטי בישראל דאז.

(אגב, אני בטוח שהכוונה שלו לא היתה רעה, אבל המהות עדיין רעה :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בהסכם, הפלסטינים מכירים בזכותו של העם היהודי למדינתו."

אה....עכשיו הבנתי

הטכניקה של ביילין היא לכפות על הפלסטינים את המחשבות שלנו

למה לעזאזל ניראה לו שהם יכירו בנו?

ביילין הזה חיי בעולם דמיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום - "מרצ" ו"ישראל ביתנו" שתיהן מפלגות קיצון שרואות בראש מעייניהן נסיגה מרוב שטחי הגדה המערבית, תוך חילופי שטחים, לצורך שמירה על רוב יהודי במדינת .

ההבדל היחיד הוא ש"ישראל ביתנו" נועדה לשמאלנים בהכחשה, כשבעצם היא מציבה את אותם יעדים תוך שימוש בלשון תקיפה ("ישראל ביתנו, פלסטין ביתם מו-הא-הא-הא").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שמאל בהכחשה

זה ימין שמבין שאין דבר כזה ארץ השלמה

מה לעשות.... החיים קשים.

אבל זה באמת נכון שהיום אין כל כך הרבה הבדל בין ימין לשמאל.

גם ככה האמריקאים קובעים הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער בורג, לא כתוב כאן שום דבר על ישראל דו-לאומית:

http://www.heskem.org.il/haheskem.asp

כפי ש-bla7 אמר:

אוי, נו -ב-א-מ-ת-...

לסיכום - "מרצ" ו"ישראל ביתנו" שתיהן מפלגות קיצון שרואות בראש מעייניהן נסיגה מרוב שטחי הגדה המערבית, תוך חילופי שטחים, לצורך שמירה על רוב יהודי במדינת .

לא נכון! "ישראל ביתנו" שמה בראש מעייניה את האינטרסים מדינת , בעוד ש"מרצ" היא מפלגה הזוייה שרוצה שוויון ושלום עם מרצחים שמעוניינים באובדנה של מדינת .

ההבדל היחיד הוא ש"ישראל ביתנו" נועדה לשמאלנים בהכחשה, כשבעצם היא מציבה את אותם יעדים תוך שימוש בלשון תקיפה ("ישראל ביתנו, פלסטין ביתם מו-הא-הא-הא").

"ישראל ביתנו" לא נועדה לשמאלנים בהכחשה. המצע שלה מיועד למשוך שמאלנים אבודים אל זרועות הימין. אבל, ברור שפלסטין = ירדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחיד הוא ש"ישראל ביתנו" נועדה לשמאלנים בהכחשה...

טוב, מסתבר שאני בכל זאת שמאלני. ועם זאת, אין שום סיכוי בעולם שהייתי מצביע לביילין. הוא אמנם לא תולעת ממש, כמו אולמרט, אבל הוא תולעת.

מליברמן הערבים היו פוחדים כשם שהם פחדו משרון, כשהוא הגיע לשלטון.

לסיכום, בהיותי שמאלני, שקלתי את כל מפלגות השמאל במדינה... בסופו של דבר, אחרי שפסלתי את הבררה, התלבטתי בין הליכוד לישראל ביתנו.

אני חייב לציין שאני אוהב את הרעיון שביבי ימשיך להיות שר אוצר...

בכל מקרה, בסופו של דבר התאפסתי על ביתנו (למרות שזה לא סופי, אבל זה מה שיהיה ככל הנראה). ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...