יש משהו שחושב שבכפולי ליבה עדיף בכל זאת INTEL למשחקים בגלל הDDR2 או בכלל? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש משהו שחושב שבכפולי ליבה עדיף בכל זאת INTEL למשחקים בגלל הDDR2 או בכלל?

אסיאסי

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכל מקרה במולטיטאסקינג הכפולי ליבה של פשוט משאירים רק אבק לAMD. טיפה מאכזב.

עוד יתרון לאינטל, אחריות לכל החיים ונציגות רשמית בארץ (למרות שAMD עומדים לפתוח משהו בקרוב לפי YNET).

רק אני ממש מבולבל מכל הלוחות אם לאינטל :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה טעויות:

* במולטיטסקינג דווקא ה AMD מנצח ובגדול, אפילו כתבתי את זה בנבחרי השנה

* האחריות לכל החיים היא מאוד לא ברורה, החיים של מי? אולי אפילו של החתול של השכן

* אין קשר לנציגות - יש משווק עולמי למעבדי והשם הוא טק-דאטה, בישראל זה טק-דאטה ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tomshardware.com/2006/01/05/the_65_nm_pentium_d_900s_coming_out_party/page14.html

באתר הזה דווקא חושבים אחרת כל ביצועי המולטיטאסקינג. ה930 מנצח אפילו את ה4800.

נתנו תלינק בעבר ולא כתבו מה יש בסוף הכתבה-

Although the new Pentium D 900 series clearly is better than the 800 family and the firm finally manages to come close to , we would still recommend an based system to any conscious computer buyer due to advantages offered in terms of both performance and power consumption.

ככה שתיבדוק לפני שאתה נותן לינקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מיקרה כרגע לAMD יש כפולי קלסים-כמו שאחרי הפורום אמר

ואני מניח שזה יעזור בעתיד(קלסים-2 הליבות יודעות "לדבר" אחת אם השניה)

לאינטל כרגע אין

צריכת החשמל של כרגע הרבה יותר טובה

ומיבחינת ביצועים כרגע אין אבדל משמעותי למישתמש הרגיל

זה שהמעבד ההתחלתי של יותר זול סבבה זה גם שיקול חשוב

אני אישית מעדיף כרגע ת3800 אבל יכול להיות שאני ישנה את דעתי שהמעבדים החדשים של יצאו

ובמידה והם ינצחו תמעבדים של בM2

חוץ מיזה הכותרת מדברת על ואני חושב שהDDR1 מספיק מהיר לצרכים של המישחקים היום

וקשה לי להאמין שהDDR2 שאינטל נותנת תמיכה להם (מהירות 600+) יתנו ביצועים עדיפים משמעותית מDDR1 בתיזמונים טובים

בעינין המחיר אני לא יודע אתה אומר שהמחירים של הDDR1 יהיו יותר יקרים אז זה גם שיקול

אבל בשורה התחתונה-כפול ליבה של -

180px-Ice_Cream_dessert_02.jpg

כפול ליבה של -

180px-Ice_Cream_dessert_02.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. לקנות 2GB זיכרון של DDR1 היום במעל 1000 שקל זה דיי טיפשי.. ומכיוון שהמגמה היא ללכת לכיוון ה-2GB, זה כמו להשקיע ב-AGP לאחר שכבר התחילו למכור כרטיסי PCI-Express, אתה רואה בעצמך מה המצב של כרטיסי AGP כיום. אני מאמין שתוך שנה זכרונות DDR1 כבר יהיו מוצר נדיר יחסית. לא שיש הבדל ניכר מבחינת הביצועים בין השניים בכלל התזמונים, אבל שוב אנחנו עוסקים בתמיכה עתידית.

אני לא מסכים עם ההשוואה ל-AGP

זכרון מתקדם הרבה יותר מהר

תחשוב על מישהו שהשקיע לפני כמה שנים ב-DDR266/333, היום בקניית מערכת חדשה היית ממליץ לו להישאר עם הזכרון או לקנות זכרון חדש (מדובר על סיטואציה שיותר מתאימה ללפני כמה שנים, אבל אתה מבין את הכוונה)? לדעתי המצב יהיה זהה עם מישהו שקנה -667 בזמן שכל בקרי הזכרון כבר יתמכו ב--800/1066 (וכן הלאה...)

ככל הנראה ה-Conroe יעשה שימוש בבאס 333 (ז"א שב-1:1 כבר תגיע ל-667Mhz, אבל אתה תרצה כמובן יותר מזה), וה-AM2 יעבדו עם -800

לא נראה לי שמישהו ירצה להישאר עם -667 (ובטח לא עם DDR2-533) בעוד שנה\שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם ההשוואה ל-AGP

זכרון מתקדם הרבה יותר מהר

תחשוב על מישהו שהשקיע לפני כמה שנים ב-DDR266/333, היום בקניית מערכת חדשה היית ממליץ לו להישאר עם הזכרון או לקנות זכרון חדש (מדובר על סיטואציה שיותר מתאימה ללפני כמה שנים, אבל אתה מבין את הכוונה)? לדעתי המצב יהיה זהה עם מישהו שקנה -667 בזמן שכל בקרי הזכרון כבר יתמכו ב--800/1066 (וכן הלאה...)

ככל הנראה ה-Conroe יעשה שימוש בבאס 333 (ז"א שב-1:1 כבר תגיע ל-667Mhz, אבל אתה תרצה כמובן יותר מזה), וה-AM2 יעבדו עם -800

לא נראה לי שמישהו ירצה להישאר עם -667 (ובטח לא עם DDR2-533) בעוד שנה\שנתיים

זה ברור שתמיד רוצים תחזק ביותר

אבל הזיכרונות היום מספיק מהירים

וביתחשב בזה שהרבה מישחקים יפותחו גם ל360 גם לPS3 וגם למחשב במקביל(ל360-512 ולPS3 256 (זיכרונות שונים מהמחשב))

אני לא חושב שהזיכרון יעשה תבעיות בביצועים במישחקים(הDDR1 אולי יותר איטי הבל אפשר ליקנות כמות יותר גדולה והוא מספיק מהיר)

כרגע המיגבלות במישחקים הם ביגלל כרטיסי מסך וארד דיסק כל יתר הרכיבים(אני מדבר על רכיבים חזקים\לא ג"נרים) לא עושים אף צוואר בקבוק

אולי שWIN-V ישוחרר ניצתרך יותר אבל כמה?

אני לא חושב שזה צריך להיות השיקול העיקרי למי שחיב ליקנות מחשב היום

הזיכרון חשוב אבל כמו שאמרתי הDDR1 מספיק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הזיכרונות היום מספיק מהירים

מה זה מספיק מהירים? מספיק מהירים למה? באמת נראה לך שמישהו ירצה להישאר עם -667 למשל כשבקר הזכרון שלו תומך ב--1066 למשל? ומה עם עוד שימושים במחשב מעבר למשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישתמש הרגיל המישחקים היום זה הדבר היחיד שמצריך שידרוג

בישביל וכו בשימוש רגיל גם המיפרט שלי מספיק

ככה שזיכרון יותר מהיר מתאים אולי לשימושים שנחשבים מיקצועים ולא למישתמש פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...