יש משהו שחושב שבכפולי ליבה עדיף בכל זאת INTEL למשחקים בגלל הDDR2 או בכלל? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש משהו שחושב שבכפולי ליבה עדיף בכל זאת INTEL למשחקים בגלל הDDR2 או בכלל?

אסיאסי

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברמת העיקרון חוץ מהעניין של המחיר שזה בהתחשב בזה שאם אתה הולך על ה920 של אינטל..(עולה בסביבות ה1700+- שקל)..

אז הוא יותר זול מהמעבד הכפול ליבה הבסיסי של ....שזה ה3800X2..(עולה 2200+- שקל)..

מעבר לזה מבחינת ביצועים +- הם יביאו את אותם ביצועים....(בגדול)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בהניתן מה שאתה אומר לגבי הביצועים אין סיבה אמיתית לדבוק בAMD - אינטל גם יותר זול וגם תומך . אז למה אני קורא כל הזמן בפורמים כאן שכולם, אבל כולם, טוענים שAMD עדיף בביצועים למשחקים עד כדי כך שהחסרון הנוכחי מבחינת החוסר תמיכה בDDR2 בטל?

לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בתהליכי שידרוג לאינטל כפול .. מווניס 3000.

למה? (חוץ מהעובדה שאני טיפש/בזבזן/חולה? :silly:)

א. למי שקונה מערכת כרגע, מציעה יותר תמיכה עתידית. לוחות ה-945/955/975/nForce התואמים שנמכרים כיום בשוק כבר תומכים במעבדי ה-65nm. אין שינוי סוקט בעתיד המיידי.

ב. לקנות 2GB זיכרון של DDR1 היום במעל 1000 שקל זה דיי טיפשי.. ומכיוון שהמגמה היא ללכת לכיוון ה-2GB, זה כמו להשקיע ב-AGP לאחר שכבר התחילו למכור כרטיסי , אתה רואה בעצמך מה המצב של כרטיסי AGP כיום. אני מאמין שתוך שנה DDR1 כבר יהיו מוצר נדיר יחסית. לא שיש הבדל ניכר מבחינת הביצועים בין השניים בכלל התזמונים, אבל שוב אנחנו עוסקים בתמיכה עתידית.

ג. למעבדי ה-65nm יש פונטיצאל מרשים יחסית, ומעבדי D920 נצפו מגיעים מעל 4Ghz על אוויר.. עם קיצוני הם מגיעים הרבה יותר רחוק.

ד. המחיר בכפולי ליבה הוא לטובת . והם הודיעו על עוד הוזלה במחיר לקראת סוף אפריל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בתהליכי שידרוג לאינטל כפול .. מווניס 3000.

למה? (חוץ מהעובדה שאני טיפש/בזבזן/חולה? :silly:)

א. למי שקונה מערכת כרגע, מציאה יותר תמיכה עתידית. לוחות ה-945/955/975/nForce התואמים שנמכרים כיום בשוק כבר תומכים במעבדי ה-65nm. אין שינוי סוקט בעתיד המיידי.

ב. לקנות 2GB זיכרון של DDR1 היום במעל 1000 שקל זה דיי טיפשי.. ומכיוון שהמגמה היא ללכת לכיוון ה-2GB, זה כמו להשקיע ב-AGP לאחר שכבר התחילו למכור כרטיסי , אתה רואה בעצמך מה המצב של כרטיסי AGP כיום. אני מאמין שתוך שנה DDR1 כבר יהיו מוצר נדיר יחסית.

ג. למעבדי ה-65nm יש פונטיצאל מרשים יחסית, ומעבדי D920 נצפו מגיעים מעל 4Ghz על אוויר.. עם קיצוני הם מגיעים הרבה יותר רחוק.

ד. המחיר בכפולי ליבה הוא לטובת . והם הודיעו על עוד הוזלה במחיר לקראת סוף אפריל.

טוב לשמוע שאינטל חזרו למרכז העניינים... לפחות בפורום הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להספיד את , הם צברו תודעה רצינית מאוד בשוק בשנתיים האחרונות במיוחד. והנטיה הגורפת בפורום להמליץ עליהם מפי המומחים מראה את זה.

למי שמעוניין אבל בכפול ליבה כיום, לדעתי עקרונית יותר משתלם להשקיע באינטל.

יכול מאוד להיות שהביצועים של יהיו עדיפים (וברוב המקרים והאפליקציות אכן זה המצב).

אבל עד שהפלטפורמה החדשה שלהם לא תצא הם הולכים לאבד קצת נתח שוק אני מאמין.

התמחור שלהם עם ה-M2 יהיה מאוד משמעותי, הם צריכים לרדת במחיר כפול הליבות מתחת לאינטל כדי להגיע להצלחה מסחררת, ואני משאר שזה לא יהיה להם קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה היום מעבד כמו 3200 מספיק לגמרי למישחקים

אני בדרך כלל ממליץ על ה3800 ביגלל שאני מניח שבעתיד הוא יתן ביצועים יותר טובים מהאינטל המקביל

וגם ביגלל שהוא צורך הרבה פחות חשמל ונחשב לכפול ליבה אמיתי או איך שקוראים לזה

להיום אני לא חושב שתרגיש בהבדל חוץ מבנצמרקים ודברים בסיגנון בין הכפולי ליבה של וAMD

ודרך אגב לפי מה שהבנתי מפתחת כפולי הרבה יותר טובים מהדור הנוכחי ככה

שיכול להיות שבקרוב כולם ימליצו על אינטל

אני כבר מת ליראות תמילחמה בין בסוקט M2 לבין חדשים של אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צריכים להוציא מעבדים כפולי ליבה שיתחרו ב D920

אתה לא יכול לשים בולדוג (Athlon X2) שאוכל לך ק"ג של אוכל (מחיר מעל 2000 שקל) שיתחרה מול פינצ'ר (D820/D920) שאוכל כמה גרמים של אוכל (מחיר סביבות 1500-1700 שקל)

כי כמו שאמר אינטגרל, זה מילכוד עצמי - או שתפסיד נתח שוק או שתחיה בהפסדים

ונחשב לכפול ליבה אמיתי או איך שקוראים לזה

קלאסי. ולא סתם נחשב, הוא כפול ליבה קלאסי

ודרך אגב לפי מה שהבנתי מפתחת כפולי ליבה הרבה יותר טובים מהדור הנוכחי ככה

שיכול להיות שבקרוב כולם ימליצו על אינטל

אני כבר מת ליראות תמילחמה בין מעבדים בסוקט M2 לבין מעבדים חדשים של אינטל

Conroe, מדובר על המחצית השנייה של 2006, עם צורך בצ'יפסטים חדשים מבית (סדרת צ'יפסט 965 עד כמה שזכור לי)

ככה שסוף 2006 יהיה מעניין, עד אז אין אקשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...