מתלבט בין שני מקלדות-של MICROSOFT ו-LOGITECH מה יותר טוב למשחקים? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מקלדות-של MICROSOFT ו-LOGITECH מה יותר טוב למשחקים?

parker8

Recommended Posts

המקלדת של - עולה באופיס דיפו 99 ש"ח הדגם הזה ניגמר עכשיו מהמדפים ולא יחזור לדעתי, נישאר רק בסניפים הגדולים.

12361211c.gif

אני מסכים איתך... המקלדת הזאת תהיה בחירה מצוינת בפחות כסף, אני משתמש בה מאז שהיא יצאה ואני מרוצה עד הגג...

לדעתי כל המקלדות האלה זה דבר טיפשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היחידה עם המקלדת הזאת היא הדרייברים שלה - אין תמיכה בדפדפנים מלבד IE (כלומר, אי אפשר להגדיר כפתור שיפתח את ב-FF, הוא תמיד ייפתח רק ב-IE וגם כפתורי ה-Back/Forward לא מתפקדים [צריך "להערים" על הדרייברים]). מה גם שטרם מצאתי דרך להפעיל את My Computer בעזרת המקלדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם המקלדת הזאת היא הדרייברים שלה - אין תמיכה בדפדפנים מלבד IE (כלומר, אי אפשר להגדיר כפתור שיפתח את ב-FF, הוא תמיד ייפתח רק ב-IE וגם כפתורי ה-Back/Forward לא מתפקדים [צריך "להערים" על הדרייברים]). מה גם שטרם מצאתי דרך להפעיל את My Computer בעזרת המקלדת...

אני חייב לציין שמה שאתה אומר הוא ממש נכון, אך למרות זאת אני חייב לסייג את דבריך...

את כפתורי ה-Back/Forward שיש במקלדת אני ממש לא צריך ואיני מוצא את עצמי לעולם מחפש את הכפתורים הללו מהסיבה שמיקום שלהם הוא על העכבר של MX חמש מאות ועשר.

את החיפוש בגוגל ניתן למצוא לרוב על אחד סרגלי הכלים בדפדפן הזה או האחר, ולכן אני אומר שאם אתה רוצה בFF כל שעליך לעשות הוא רק לפתוח את הFF ולרשום את חיפושך בסרגל הכלים.

דבר יחיד שדי פריע לי בה הוא הפרופיל השטוח למדיי שלה, הרגליים שאמורות להטות את המקלדת בזווית גדולה יותר קצרות מידי... וזה די מוריד מנוחות המקלדת.

אך אני חייב לומר דבר טוב אחד לפחות והוא המקשים ממש ממש נוחים ללחיצה עד כדי כך שאני ממש סובל בשימוש במקלדות ג'נריות כתוצאה מכך...

ועוד פעם המלאי של המקלדת הזו ניגמר לחלוטין ממש בקרוב...

יצא לי לראות אחת כזאת באופיס דיפו שת"א (יגאל אלון) שהוא הסניף הגדול, אני במקרה קניתי את האחרון במלאי שהיה בסניף בגבעתיים. מאה ש"ח זה ממש אבל ממש כלום כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את Media והיא עובדת לי מצוין בFF

ברגע שהגדרתי את ככ להיות הדפדפן הראשי המקלדת עובדת איתו מצוין

בנוגע לתקיעות איזה?

אני אישית לא מכיר אף מקלדת במחיר של המקלדת שלי שנותן את אותה נוחות שימוש ועיצוב מצוין

המקלדת פשוט יפה ותוסיף לה עכבר מצוין כמו ה510MX שיש לי ויש לך שילוב מצוין ובמחיר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט? אחלה מקלדת.

ואם אתה חושב ש-ZBOARD "חרא" של דבר אז למה שלא תפרט?

כמעט פירושו שהיא אינה נתקעת בשום שילוב מקשים שאני משתמש בו בזמן משחק. עם-זאת ישנם מספר שילובים לא-נוחים ליד שבהם היא כן נתקעת (W+A+2 למשל, תנסה ללחוץ את זה כשהיד שלך נמצאת בתנוחה הרגילה).

את הzboard לא אהבתי מהסיבה הפשוטה שהפאנלים האלו מרגישים זולים בהשוואה למקלדות של או , היתרון היחיד שיש למקלדת הזאת זה העובדה שאפשר ללחוץ הרבה מקשים בו-זמנית, אבל הבעיה הזאת אינה קיימת גם בדגמים זולים ונוחים יותר (הLogitech Media למשל).

היא כן קיימת בLogitech G15 ממה ששמעתי מאנשים שרכשו את המקלדת, כך שלא הייתי ממליץ גם עליה.

מוצר יקר שמרגיש זול ולא שווה את המחיר = חרא. וזו דעתי האישית, כמובן.

עריכה: אני דווקא אוהב את הפרופיל השטוח של המקלדת, לוקח זמן להתרגל אליו (ועוד בלי הרגליות) אבל לאחר תקופת הסתגלות קצרה הוא מתגלה כנוח להפליא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

השאלה שלי אם אתה עושה השוואות בהתחשב בעובדה שהמקלדת מיועדת למשחקים לא שם החברה, או המראה בא לידי ביטוי ..

אלא נוחות+צרוף מקשים+אפשרות לשעות משחק ללא כאבים בידיים ועוד.....

אז מה זה מרגישים זולים? דיי בילבלת אותי במיוחד במשפט האחרון שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה השוואה למשחקים גרידא כי בכל יישום אחר הmedia של לוג'יטק היא המקלדת הכי נוחה שניסיתי.

במשחקים גרידא היא לא תתקע והיא נוחה יותר למגע ולהקלדה כך שאין סיבה להשקיע סכום נוסף.

את הZBoard ניסיתי אצל חבר, לא אהבתי את המגע של המקלדת כולה ושל הסטים השונים למיניהם, המקלדת הרגישה זולה ולא-עמידה, לא משהו שהייתי מצפה ממקלדת במחיר כזה.

הסתמכות על שם אינה קיימת מכיוון שעד לפני שנה וחצי היה לי מחשב משנת 1998 עם מסך, מקלדת ועכבר של חברה איטלקית בשם Olivetti, כך כשהניסיון שלי עם ציוד היקפי הוא "חדש", "עדכני" ו"אובייקטיבי" (אובייקטיבי לסובייקטיביות שלי ^^).

ואיזה משפט בלבל אותך בדיוק?

עריכה: סליחה טעות שלי, 1998

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...