dual core - אינטל או AMD ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dual core - אינטל או AMD ?

אסיאסי

Recommended Posts

אם כבר קונים DUAL של איזה חברה עדיף? (המטרה שלי למשל היא משחקים) שמתי לב שAMD לא כל כך זולים בקטע של כפולי הליבה אז.........

וחוץ מזה, למרות שזה קשור, - האם אפשר לשים בלוחות האם תואמי AMD? ממה שהסתכלתי נראה לי שלא, וגם ראיתי שהם לא תומכים מהיריות של מעל 400. אני צודק?

אם אני לא יודע מה אני מדבר אז סליחה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני

זה שאין DDR2 לAMD לא כל כך משנה... מעולים בלי זה...

למשחקים אתה יכול לקחת גם חד ...

3200+ של למשל...

לא מכיר את כפולי הליבה של , לכן לא רוצה להטעות אותך סתם...

;)

אני מבין שלעכשיו החד זה מספיק אבל, במחשבה קדימה, לא עדיף להשקיע בכפול ליבה? אני לא רוצה להתיישן מהר מידי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשיבה נכונה :xyxthumbs:

לפי מה שאני יודע, כפולי ליבה "זולים" של INTEL , חלשים יותר מ X2 3800 של (שהוא הכפול ליבה החלש ביותר אצל ...)

לכן הם זולים יותר...

אני מציע לך לקנות את המעבד X2 3800+

אבל תקח בחשבון שהמעבד כמעט ולא קובע את הביצועים של המשחקים...

אז אם אתה רוצה לקחת כפול , זה יהיה אך ורק בתנאי שזה לא "יפגע" בכרטיס המסך... (אני מתכוון שלא יהיה טעם לקחת מעבד חזק וכרטיס חלש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני מתכנן: לקנות פלטפורמה טובה, עם כפול עכשיו (המחשב שלי כבר לא סוחב) ובקשר למשחקים - לקנות כ.מסך טוב (נגיד ה7800GT ) עוד חודשיים שלושה, אולי קצת לפני (או משהו אחר, אי אפשר לדעת בקצב הזה).

אין לי כסף לקנות קומפלט ברגע זה וגם ככה אין כל כך זמן עכשיו למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפולי ליבה באמת עובדים כמו שצריך עם כמה ישומים? (כמו קידוד סרט אינטרנט וווינאמפ ביחד) או שזה עדיין גימיק?

כמו כן האם עדיין יותר חזקים בקידוד ובמולטי טסקניג מAMD?

אני מעוניין בשידרוג מה שיש לי בגלל זה אני שואל כמו כן חשוב לי מולטי טסקינג וקידוד סרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איתם עוד כמה "בעיות" כמו במשחקים וכו...

זה לא בדיוק בעיות יותר נכון יש ישומיים שלא תומכים בהם..(אותו עיקרון כמו ה64BIT)...

אבל לאט לאט סוגרים את כול הפינות...

ובראיה לעתיד רק DC....

ולגבי אינטל או הם +- שווי ביצועים..

שיהיה לך תקציב מוגדר אז יהיה אפשר לדעת לאיזה כיוון ללכת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת תקציב זה לא בעיה כי אני כנראה ישדרג רק שילוש אולי יוסיף רפטור 74 ג'יגה (חשוב לי מהירות ולא רוצה צאוור בקבוק) כנראה גם יהיה חייב להחליף כרטיס מסך בגלל הpci-x , בקשר למחירים יש לי מחירים שחנות קונה אז לא מוגבל כל כך...

גם כן רציתי לשאול אם אני יהיה צריך להחליף ספק גם מבחינת הספק וגם מבחינת חיבורים? (המפשט שלי בצד)

אם הביצועים של וAMD אותו דבר זה מעולה ככה יהיה לי מגוון בחירה גדול...

איזה בעיות יש במשחקים?

ומה זאת אומרת "ובראיה לעתיד רק DC...."?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים יש בעיות "קשות" יחסית שהמשחק לא תומך בריבוי ליבות ברמה כזאת שהמשחק קורס, אבל יש לזה פתרונות תוכנתיים

בקשר למעבד - בהנחה שיש לך תקציב מוגדר ומוגבל כלשהו, קודם תחשוב על כרטיס מסך (כי כדאי לעבור ל PCI-Express), אחרי זה על מעבד ולוח אם.

אם נשאר תקציב תלך על X2 3800 של AMD, אם אין לך תקציב בשבילו אז Pentium D 820/920 יהיו מצוינים גם כן

מבחינת ביצועים בקידוד ומולטיטסקינג - כמו שאתה רואה במאמר הזה שנכתב על ידי, גם בתחומים אלה ה עדיף (רק הכפול ליבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שיותר חשוב לי עבודה חלקה של המחשב עם המון המון ישומים (מולטי טסקניג) (מה שעכשיו המחשב שלי לא מספק) וגם קידוד .

משחקים גם רוצה שירוצו טוב אבל לא להיסחף בטירוף אם זה...

ומצטער אבל מה זה בדיוק dc?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...