עבדו עליי (איך לתפוס רמאי) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבדו עליי (איך לתפוס רמאי)

ryan_b

Recommended Posts

בן אדם עזוב את זה 150 שקל לא שווים את כל זה

ואם הם כל כך חשובים לך ותצליח לגלות את הבן אדם שרימה אותך תמיד אפשר לבצע איתו שיחה "לבבית" עם עוד חבר ועוד יותר טוב עם תוכל להקליט אותו במהלך אותה שיחה (תצרח עליו כמה שיותר בן אדם מפוחד נוטה לעשות יותר טעויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יותר הגיוני שהוא יטען שההרדיסק היה תקין ואת הנזק יצר הקונה. זה שישמע יותר אמין בבית המשפט כנראה יזכה במשפט מסוג זה.

יופי, אתה מסכים שהוא (פותח הת'רד) יפסיד במשפט. אז למה אתה מתווכח איתי?

אני החזרתי אותו למציאות אחרי שהוא כתב, בתמימותו:

בבית משפט לתביעות קטנות אני אנצח. זה ברור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות מ150 שקל לפי מה שהבנתי היו 2 ארד דיסקים אחד של 20 ואחד של 30 ושניהם ביחד עלו 150 שקל

ומה שקרה זה שה30 לא פעל

תעשו חשבון ותיראו שההפסד ביכלל לא גדול

חוץ מיזה הוא אמר שהוא קנה כדי לשים במחשב שהוא רוצה לימכור ככה שתאורתית הוא יכול לימכור מחשב שיש לו רק 20 גיגה

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אין לך מה לעשות נגד זה, ככה זה שקונים "שחור".

2) אתה אל ממש יכול להוכיח כלום, יכול להיות אפילו שבית המשפט ימצא אותך כמטריד על סכום כזה פעוט.

3) חבל על הזמן שלך, ושל בית המשפט, אכלת אותה, למד להבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שלהוכיח זה החלק הקשה - זה החלק הקשה בכל משפט מהסוג הזה. הגישה של להגיד "אני לא מכיר את האיש" נשמעת הגיונית - עד שמשקיעים שנייה של מחשבה ורואים את הדברים הבאים: היו להם שיחות טלפון לפני שהם נפגשו (רישומים בחברות הטלפון) וגם היתה להם שיחה אחרי שהם נפגשו. לא הרבה אנשים משתמשים בטיעון הזה - יותר הגיוני שהוא יטען שההרדיסק היה תקין ואת הנזק יצר הקונה. זה שישמע יותר אמין בבית המשפט כנראה יזכה במשפט מסוג זה.

אני לא תמים בכלל וזה שאני יודע מה אומר החוק לא עושה אותי כזה.

אני מציאותי: אין לי ספק שאף אחד לא יעשה מאמץ כדי להוכיח את כל הדברים האלה ובטח לא בשביל הרדיסק משומש ששווה בקושי מאה שקל.

כל מה שכתבתי נכון בכל עסקה - קטנה כגדולה ויכול לשמש לחיים. מי שרוצה להבין יותר לעומק יכול להשקיע בעצמו ולקחת קורס בנושא (לדוגמא באו"פ).

זאת אומרת שאם יש לי פה הארדיסק מקולקל [במקרה] אני יכול לפתוח אקראית דפי זהב, להתקשר לשם הראשון שאני מוצא ולהאשים אותו בכך שהוא מכר לי הארדיסק מקולקל.

למחרת אני מגיש תביעה ואני מנצח...?

חבל שלא חשבתי על זה קודם, וזרקתי הארדיסקים מקולקלים. הייתי יכול להיות עשיר...

טוב, נתחיל מההארדיסק שיש לי פה...

נ.ב.

כל מי שבעל הארדיסק מקולקל ואינו חפץ בו מוזמן לשלוח אותו אלי ולקבל תמורתו כסף. [10 ש"ח לקילו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הגעתם בכלל ל 6 עמודים..

ביהמ"ש בכלל לא הולך להסתכל על אחד כזה שרוצה לתבוע בנדם שהוא לא יודע עליו כלום חוץ ממספר טלפון שלו.

להשיג את האיש צריך צו של בית משפט ועוד בלאגן שלם עם הרשת הסלולרית, ואפילו ההוצאות של הביהמ"ש על ניירת וכו' יותר יקרים מהתביעה אז אני לא יודע באיזה עולם הוא חיי בכלל שהוא יכול לתבוע אותו. :kopfpatsch::screwy:

בכלל מה יהיה כתוב בפרוטוקול ביהמ"ש??

"מדינת נגד 054-897969"??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 150 שקל לא שווים את כל הבלאגן הזה... עזוב תרמאי הזה ותשמח שאתה בריא. :smile1:

ובכלל אל תצפה לאיכות כזו טובה מארד דיסק יד שניה :P, זה אחד הרכיבים ההכי פגיעים שיש במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...