עבדו עליי (איך לתפוס רמאי) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבדו עליי (איך לתפוס רמאי)

ryan_b

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עזוב אחי לא שווה את המאמץ לך תוכיח שאתה לא הרסת את הHD ואתה סתם איזה ילד בכיין שהתחרט,

אין הסכם אין כלום,כולה 150 ש''ח,''כפרה''כמו שאומרים,יצאת בזול.לפעם הבאה תשאל על הבנאדם יותר פרטים,תוודא

שהמוצר עובד,ואם אין דרך לוודא מייד,תן חצי מהכסף ואם המוצר בסדר ופועל והכל טוב אז תתן ת'חצי השני.

מה לעשות ככה זה לפעמים את נופל על איזה מניאק לכולם זה קרה כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני נשמע מפגר?

זה שאיתרתי את הכתובת זה מפגר?

מצד אחד אתם טוענים שהדיון סתמי, ומצד שני אתם ממשיכים להיכנס ולכתוב את הדעות השליליות שלכם.

אני לא קורא את הזבל הזה, זה לא משפיע עליי. תעברו הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה פה בתמונה במיקרה?-

%D7%91%D7%99%D7%AA%D7%A8%20%D7%92%D7%99%D7%94%D7%A0%D7%95%D7%9D.JPG

כי אתה מדבר כמו ע.. מפג...

ואתה כותב עם שגיאות כתיב! (באמת שלא רציתי לעשות את זה, ממש לא, אבל עקב התנהגותך זה הגיע לך!).

תפסיקו לפגוע באנשים (גם אם זה אנשים שאתם מדברים איתם בפורומים (או באינטרנט בכלל) וכמעט לא מכירים אותם.

בחור, כמו שאמרו הרבה פה, אני אישית הייתי עוזב את זה (אני מקווה שאתה לא הולך לפוצץ אותו, כי אז אתה תהיה הנתבע), לומד לקח, וממשיך בחיי.

אבל בכל מה שתעשה, שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה כותב עם שגיאות כתיב! (באמת שלא רציתי לעשות את זה, ממש לא, אבל עקב התנהגותך זה הגיע לך!).

תפסיקו לפגוע באנשים (גם אם זה אנשים שאתם מדברים איתם בפורומים (או באינטרנט בכלל) וכמעט לא מכירים אותם.

בחור, כמו שאמרו הרבה פה, אני אישית הייתי עוזב את זה (אני מקווה שאתה לא הולך לפוצץ אותו, כי אז אתה תהיה הנתבע), לומד לקח, וממשיך בחיי.

אבל בכל מה שתעשה, שיהיה לך בהצלחה.

קודם כל אני יודע ואני מנסה לישתפר בזה (ואתה מוזמן לתקן אותי תמיד)

חוץ מיזה יש דבר שניקרא "אהבה קשוחה" ואני מנסה לעזור לו בכך שיבין שלתת מכות לנוכל מיזדין רק תיפגע בו

ביגלל זה התמונה של "שיעול" הערסים "שיעול" ביתר ירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי מדבר על מכות?

המכות היו הרעיון שלכם

אז מה אתה רוצה לעשות?

מיבחינת מישפט גם ככה אחד מהארד דיסקים שהוא מכר לך תקין ככה שזה אפילו פחות מ100 שקל

ואתה לא רוצה לתת לו מכות -שזה טוב

אבל מה אתה כן רוצה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תוציא יותר על שיחות טלפון חח ולא יצא לך כלום בשביל מאה חמישים שקל הרמת פורום שלם שיכתוב לך 10 עמודים עדיף הייתה שותק וזהו

או שכמו שאמרת אם יש לך את הכתובת לך ותביא לו מכות וזהו מה אתה כמו נקבה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...