עבדו עליי (איך לתפוס רמאי) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבדו עליי (איך לתפוס רמאי)

ryan_b

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עשרת העמודים האלה (כן קראתי כל אחד ואחד) הוכיחו לי שהפורום הזה נרשם לתחרות "הפורום המטומטם ביותר בעולם".

התפתחות עלילתית שכזאת ניתן לראות רק בפורום ישראלי:

1. קודם כל זה שעבדו עליו, באמא שלי אתה מפגר לגמרי גם בגלל שאין מה לעשות וגם בגלל שאתה עוד רוצה ל"תבוע" עלק, חושב אתה גר במדינת חוק

2. אתם, משתמשי הפורום (במיוחד הוותיקים), בזבזתם 700 אלף הודעות על גבי 10 עמודים בנושא כזה שולי?!!? הרג אותי ההוא שהתחיל להביא ציטוטים מהחוק, עוד טבמל שחושב שאנחנו חיים במדינת חוק.

3. מנהלי הפורום, שנתנו לדיון מטומטם שכזה להגיע ל-10 עמודים של בבל"ת - קבלו ח"ח עצבני!! :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אמנם אני כותב פה לעיתים רחוקות בלבד אך לעיתים קרובות אני מבקר בפורום ונהנה לקרוא את המאמרים ואת הת'רדים השונים, נושא שכזה ובמיוחד רמת התגובות שאחריו פשוט מחצינה את הילדותיות וחוסר המקצועיות שכל כך לא מאפיינים את הפורום.

*חומר למחשבה*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל זה שעבדו עליו, באמא שלי אתה מפגר לגמרי גם בגלל שאין מה לעשות וגם בגלל שאתה עוד רוצה ל"תבוע" עלק, חושב אתה גר במדינת חוק

2. אתם, משתמשי הפורום (במיוחד הוותיקים), בזבזתם 700 אלף הודעות על גבי 10 עמודים בנושא כזה שולי?!!? הרג אותי ההוא שהתחיל להביא ציטוטים מהחוק, עוד טבמל שחושב שאנחנו חיים במדינת חוק.

אמנם אני כותב פה לעיתים רחוקות בלבד אך לעיתים קרובות אני מבקר בפורום ונהנה לקרוא את המאמרים ואת הת'רדים השונים, נושא שכזה ובמיוחד רמת התגובות שאחריו פשוט מחצינה את הילדותיות וחוסר המקצועיות שכל כך לא מאפיינים את הפורום.

1. הוא לא רוצה לתבוע (או תבוע, כלשונך) אותו. אולי ניסית לקרוא אבל הבנת הנקרא שלך לוקה בחסר.

2. לך זה אולי נושא שולי (ואולי לא כל כך, כי בכל זאת קראת את כל מאה התגובות שרצו פה) אבל בשבילו זה היה עניין מהותי. כמו כל ישראלי הוא לא רצה להרגיש פראייר ורק רצה לשחרר לחץ ועצבים. לא הוא לקח את זה למקומות מופרעים.

3. כל הדיון על מהות החוק הייתה עקרונית ולא מעשית. אם נראה לך שאנחנו לא חיים במדינת חוק אז אתה בעיקר דביל. החוק האזרחי שונה מהחוק הפלילי והוא דווקא עובד על בסיס יומיומי ולפעמים אפילו בצורה טובה (מניסיון אישי).

4. אם אתה קורא פה הרבה זמן, אתה כבר אמור לדעת שבנוסף לכך שיש פה המון מקצוענים, חלק גדול מהם הם צעירים (שלא להגיד ילדים) - שיכולים להשקיע את השעות הרבות בהתעסקות במחשבים וזה מה שעושה את הפורומים כל כך מקצועיים. החסרון הוא כמובן שיש המון אנשים עם בגרות נפשית נמוכה (לדוגמא, כל מי שהציע להרביץ למוכר בסיפור הזה) - אבל זה חלק בלתי נפרד בכל הפורומים האלה.

5. לא תרמת כלום לדיון - לא הבנתי מה ניסית להעביר בהודעה שלך...

ולדעתי היה צריך לסגור את הדיון עוד לפני 4 עמודים - הרי זה לא מוביל לשום מקום...

עריכה: לזה שמעלי: בבל"ת = בילבולי ביצים ללא תועלת.

עריכה2: רק כשהסתכלתי בכרטיס שלך הבנתי מה היה פשר ההודעה... אתה הבעלים של אתר מתחרה? בחייך.. לפחות היית עושה גילוי נאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון לא עשה את הדיון שטותי. אלא המשתתפים בו (לפחות חלקם).

רוב ההודעות היו הודעות נדפקת (ספאם)

והחלק השני היו הודעות אין מה לעשות (גם ספאם).

ואף אחד לא ענה על השאלה.

הרצון הפרמיטיבי שלכם לפזר ספאם הוא מה שעשה מהדיון הזה דיון שטותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...