hec 400 שבא עם המארז יחזיק 6800GS ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hec 400 שבא עם המארז יחזיק 6800GS ?

RobiNooB

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

LiorP23 , תגיד לי , הקביעות שלך מבוססות על מה בדיוק ?

בן אדם אומר לך שמניסיון שלו , שהוא לא , גם ספקים יותר חלשים מחזיקים מערכות כאלה , וגם מניסיון שלי , ספקי 400 , גם ספקי TT שאתה כל כך סולד מהם , וגם ספקי 350W מבוססי ATX 2 "סוחבים" מערכות גם יותר רציניות מ6800GS עם מעבד 3200 באוברקלוק .

פשוט הייתי רוצה לדעת על סמך מה בדיוק אתה אומר באופן מפורש לבן אדם "לא" , ושולח אותו להוציא עוד בין 200 ל400 שקל נוספים על משהו , שהוא לא בהכרח צריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה לגמרי לא עומס, מעבד צורך במנוחה הרבה פחות חשמל מאשר בעומס

אוברקלוק זה מעמיס על הספק, אבל שוב, במנוחה זה לא בעומס

ד"א ספקי 350W בתקן ATX2 לא ייתנו סה"כ 17A ב 12V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי קצת הסתבכת ...

אתה בעצם טוען שלא צריך ספק טוב בשביל הכרטיס הזה , אלא בשביל המעבד כשהכרטיס מותקן במערכת ?? אני מניח שתגיד שלא זה מה שאתה טוען..

בכל מיקרה , המחשב לא קורס ולא קרס בכל פעולה שאני עושה איתו , שזה כבר מעבר לפעולות יומיומיות של בן אדם שפוי , וזה משחקים , דחיסת , DEFRAG , ואפילו TOAST , PRIME95 , WINRAR BENCHMARK , ו3DMARK 05 06 שהרצתי לבדיקות יציבות (בהחלט לא של הספק הוותיק שלי). וכדאי להזכיר שהמערכת באוברקלוק לא קטן בכלל.

אז מה הוא העומס המסתורי שאנו חוששים ממנו ואמורים להוציא עליו סכום מכובד של כסף שאותו אתה "מסרב" לפרט ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז עכשיו החזרת אותנו עמוד אחורה כשדיברנו על מישחקים.

אני לא מכיר בן אדם שיקנה 6800GS בשביל שהמחשב שלו לא יתאמץ במשחקים (כמו אלו שאתה מדבר עליהם) , אז אני לא כלכך מבין את ההסבר שלך עם כל הכבוד לידע שלך,

רק שים לב לדבר אחד:

... שזה לא נכון לקנות ספק כוח יותר חלש מהדרוש בגלל ש"אני לא ...
minimum 350W system power supply is recommended

A PCI Express® compliant motherboard and power supply

A PCI Express® supplementary power connector

50MB of available hard disk space

CD-ROM or DVD-ROM drive

Microsoft® Windows® 2000, XP

VGA or DVI-I compatible monitor

יש הבדל בין "דרוש" ל"מומלץ". ואת זה עוד קשה למצוא באתר של NVIDIA.

וכולם זוכרים את ההמלצות המוגזמות של NVIDIA שהסידרה רק יצאה , לעומת האמת בשטח:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/135/3/

ובכדי שדברים לא יצאו מהקשרם , אני בטח לא המלצתי על ספק נחות שיעבוד ביחד עם הכרטיס הנ"ל , אלא טענתי שהHEC המדובר עם כל ה18A ל12V המסכנים שלו יחזיק מעולה את ה6800GS ואפילו הוא מעבר לגבולי ויותר מסביר בשביל הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על משחקים רגילים שבקושי מאמצים את המעבד

משחקים עם פיזיקה רצינית למשל, יאמצו את המעבד ואת הכרטיס מסך במקביל

אתה מוכן לערוב לו שהמחשב שלו לא ייכבה במשחק כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאני מוכן לערוב לו רק זה בתנאי שתתן מספר דוגמאות למשחקים כאלו - ואנחנו מחכים לתשובה ...

(וד"א - אתה לא ממש יודע על איזה משחקים אני מדבר בדיוק כמו שאני לא יודע על איזה משחקים אתה מדבר - אבל אין מה להתייחס למה שנאמר בסוגריים אלא לשורה למעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי במפורש - משחקים עם פיזיקה

תבחר לעצמך איזה משחק שבא לך עם פיזיקה רצינית

ואם אתה מוכן לערוב לו אז בבקשה

אם זה מספיק בשבילו אז תפאדל שיקח את המארז הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביקשתי הגדרה כללית (באמת אני לא מבין ממתי מסווגים משחקים לפי פיזיקה - משחק זה משחק בגלל שהוא משחק - איך אתה יודע שאנחנו לא משחקים במשחקים שעליהם אתה מדבר).

אז בגלל שלא נבזבז יותר מדי קילובייטים על השרת - בוא נדבר מפורשות , זה כבר דבילי למרוח את זה...

תן מספר דוגמאות למשחקים עליהם אתה מדבר - ואני מדבר על שמות של משחקים, כמו DOOM3 - זה שם של משחק - אני רוצה שמות של משחקים - ככה בקלות נאמת או נשלול את הטענות שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים לא הצד החזק שלי

אני רק נתתי דוג' לשימוש שינצל גם את הכרטיס מסך וגם את המעבד ביחד, ובמקרה כזה גם אתה וגם פותח הת'רד תהיו בבעיה

כשחברות מודיעות שהן ייצרו כרטיסים פיזיקליים נפרדים זה אומר שדרישת השוק תהיה בהתאם, ותהיה בטוח שהם בדקו את זה, אחרת הם לא היו משקיעים מיליונים על וייצור של מוצר שלא נדרש בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור - אין שום בעייה , ההתרעה היתה מיותרת. אתה מודיע על מיקרה תאורטי במצב שאולי... כאשר ... בלה בלה ... ובעצם אין לך מושג , דחקת את ההתרעה למצב תאורטי בעתיד , עם איזה הסבר על כרטיסים פיזיקלים שעוד לא יצאו ושימוש נרחב שבקושי קיים באופק עם קשר תמוהה לדרישות מעבד גבוהות יותר.

חבל להטעות אנשים, לא בעייה להעמיס את המעבד, , ביחד עם אפליקצייה גרפית חזקה (RTHDBL DX9 או משחק) ולראות איך הכל עובד נהדר ביחד.

כמו שאנחנו לא ממליצים לקנות חומרה מסויימת בשביל לשדרג לעוד שנתיים שלוש , כך גם לא מבזבזים פי 3 על ספק למקרה שאולי משהו יקרה ויגרום לפתע לחצי מהמערכות של חצי משחקני המחשב הנלהבים בעולם לקרוס , ואפילו לחשוב שיצרניות המשחקים יתעלמו מיזה בפיתוח המשחקים שלהם... (כן , זה הן שעושות את הכסף מהמשחקים - לא NVIDIA).

אני יכול להבטיח לך שיותר מ60 אחוז מהמערכות שנמכרות עם כרטיסים מעבר לממוצע (200 דולאר ומעלה) נמכרות עם ספקים ממוצעים. שום דבר נורא לא יקרה - אף יצרן משחקים לא ישגר לעצמו כדור לרגל. זה בדיוק כמו החשש לפני כמעט שנתיים שכרטיסים עם 128 לא יאפשרו לשחק משחקים בעתיד. - יש יותר מדי כרטיסים טובים כאלו בשוק - שאף יצרן משחקים לא יכול להתעלם מהעובדה. - כך גם לגבי הספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...