מהסט של אתמול (עודכן בעמוד הרביעי) - עמוד 6 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהסט של אתמול (עודכן בעמוד הרביעי)

PyroGhost

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובה שלי? אמ.....אהבתי גם היא יפה גם התמונות יפות

בכול מיקרה משו יותר ספציפי התמונה הראשונה בע"מ 3 (זה שהיא מסתכלת למטה עם מעיל לבן) אהבתייייייייייייי ממש אהבתי! היא נורא טיבעית כזאת והרקע אחד העצבניים בחיים לא ראיתי רקע כזה בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני אהבתי אותה מאוד, זה נראה טבעי מאותה סיבה שזה טבעי, היא לא ידעה שאני מצלם אותה, היא בדיוק מזגה לנו קפה כי לקחנו הפסקה ותפסתי אותה בפוזה ממש טובה, לדעתי התמונה הזאת מזכירה מאוד פרסומות מחו"ל, אחת התמונות האהובות עליי מכל הסט הזה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן הרבה שיטות לתקן color cast ובמקרה הזה השתמשתי בתוסף לפוטושופ שנקרא color washer.

http://thepluginsite.com/products/photowiz/colorwasher/index.htm

לתוסף יש הרבה אופציות אבל השיטה שלרוב עובדת הכי טוב זה לסמן איזור שאמור להיות נטול צבע כמו קיר לבן או חולצה לבנה או אפילו דברים אפורים. בהסתמך על השטח שנבחר התוכנה מתקנת את הצבע כך שהלבן בתמונה הוא לבן ולא ירקרק או אדמדם או עם כל השפעת צבע אחרת.

לפעמים רוצים שתהיה קצת השפעת אור חמים או כל צבע מסגנן אחר אבל במקרה של התמונה הזו העור הירקרק צהבהב של הדוגמנית אינו אפקט המשרת, לדעתי, את התמונה.

אגב, במקרה הזה קשה היה למצוא איזור נטול צבע ונדרשתי להסתפק באיזור הלבן שבעיניי הדוגמנית. התוצאות לא השביעו רצון ונדרשתי לשחק קצת עם הכיוונים בתוכנה.

זה שבתמונה המקורית יש color cast זה וודאי ומדעי. האם זה יפה ? זה כבר שיקולי אסטטיקה והעדפה אישית של כל אחת ואחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף את המקור, זה שהצבעים שם יותר חמים ורכים זה מחמיא יותר לדוגמנית ועושה את התמונה יפה יותר, העריכה שעשית אמנם עושה את התמונה אמיתית יותר אבל העור שלה לא יצא יפה כ"כ :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי התמונות כמעט כולם בסך הכל סתמיות, נראה כאילו מצאת אוביקט וצילמת, בלי הרבה התענינות בתאורה,סידור עומק בצילום וכל הדברים החשובים האחרים.

יש פה ושם קצת אומנותיות יותר כמו זאת בחושך, ואולי הראשונה.

אבל סך הכל לא אהבתי, בכלל. אם הבחורה לא היתה ניראית טוב גם לא היו פה 9 עמודים.

וגם האיכות, פשוט על הפנים, אמרת 9 מגה פיקסל? של מה של SANYO ???

בכל מקרה, נראה נורא, כאילו שמרת על JPEG באיכות 6 בפוטושופ.

יש תמונה אחת שכן אהבתי אבל, זאת:

אהבתי את הניגוד הצבעים והתנוחה.

5medium9pj.jpg

עריכה, ניסיתי לערוך אבל התמונה שרופה מדי בשביל זה, אפשר לשפר רק טיפה את הצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיב לזה לאט לאט..

קודם כל בקשר לאיכות, איך בדיוק אתה מצפה שאני אעלה לפה תמונה ב9 מגה פיקסל ( שצולמה בפוג'י S9000 לידיעתך... )??

התמונות עברו הקטנה אגרסיבית ביותר בכלי ההקטנה של הוינדוס ואם היית טורח לקרוא פה היית רואה את זה.

נמשיך מזה שהתעניינתי מאוד באובייקט ובתאורה ובכל המסביב אבל מה לעשות שנדפקו לי כמה אז הייתי צריך להשתמש בתמונות חילופיות שצילמתי מהר אחרי זה, בכל זאת אני מצלם פה דוגמנית / בן אדם ולא תמיד הוא יכול להישאר קפוא למשך הרבה זמן עד שאני אספיק לכוון את הכל, יצאו שההבעות פנים בהן לא היו טובות מספיק ותמונות שנמרחו כתוצאה מתזוזה שלה וגם שדפקו כתוצאה מטעויות שלי - קורה, זה היה בסה"כ בשביל ההתנסות, אני לא צלם מקצועי ואין לי מספיק ניסיון בשביל שכל התמונות יהיו פרפקט.

ככה שהתמונות ששמתי פה חוץ מכמה מקרים הן גיבוי, חלק מתוך סט שצילמתי מהר, בשביל לנסות לתפוס אותה בפוזה יפה לפני שהעיניים יתחילו לכאוב לה כתוצאה מהשמש שהייתה מולה או שהיא פשוט תזוז מתוך אינסטינקט..

וזאת אכן תמונה יפה, אני אוהב אותה כמו שהיא עם הצללים המקוריים, זה נותן לה אפקט יפה ומיוחד כזה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...