מהסט של אתמול (עודכן בעמוד הרביעי) - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהסט של אתמול (עודכן בעמוד הרביעי)

PyroGhost

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי אותך, גם ככה לא הייתי נותן פרטים מזההים עליה פה בפורום, מקסימום הייתי מבקש שהוא ישלח לי תמונה ואם היא הייתה מסכימה הייתי מקשר בין שניהם, זה גם תלוי מאיזה איזור הוא בארץ וכאלה...

עריכה - בן 15 משדרות, אין מצב חחח

טוב נחזור לנושא, תגובה על התמונה, מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד תמונה יפה שאני אוהב, הצל על העיניים תורם מאוד לפי דעתי אבל אני בטוח שיהיו כמה שיחלקו על זה...

אני חולק עליך. 8)

מפריע לי שאתה חותך אותה. זה בכוונה? :-X

נ.ב.

מה לגבי השם שנתתי לתמונה הראשונה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל התמונות אתה חותך את החלק העליון של התמונה (הראש נחתך, או היד), ובתמונה האחרונה, הציפורן של יד שמאל חתוכה.

בתמונה הראשונה, היה אפשר להתמקד בפנים, להשאיר קצת רקע מעל הראש ולחתוך למטה קצת מתחת לצדף, או להתרחק קצת ולכלול בתמונה את החזה, כך שהעטרת של השמלה לא היתה נחתכת. זה קצת מפריע שהשמלה חתוכה באמצע.

ערכתי את התגובה הקודמת שלי בזמן שהגבת. לא ענית לי לגבי השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את השם, תודה.

לכל תמונה יש כמה וריאציות, חתוכות יותר וחתוכות פחות, השתדלתי לצלם כל אחת מהתמונות כמה פעמים - לשחק עם הזום ולנצל את המהירות של המצלמה, אבל מצאתי שאלה התמונות הכי יפות מכל סדרה ( יש עוד שאני אעלה לפה בהמשך ולא הועלו עד עכשיו... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצלם מהר או לוקח את הזמן בין התמונות? תשתדל להרים קצת את המצלמה גם כאשר אתה חושב שכל התמונה נכנסת בפריים.

התמונות מצולמות לפי הגדרות ידניות, או על אוטומאט? אתה משתמש במצב פורטרט?

דרך אגב, לא ציינת באיזו התמונות צולמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הראשונה הכי מוצלחת, לא מעט בגלל שהדוגמנית יפה ומיוחדת (ולמי שכתב אחרת יש טעם ממש מוזר בנשים), אלא גם בגלל התאורה הרכה והטשטוש היפה של הרקע.

הרעיון של התמונה השניה מצויין, אבל היה הרבה יותר מוצלח אם כתם האור היה מאיר את העיניים ושדווקא שאר התמונה הייתה בצל.

התמונה השלישית לא מחמיאה לדוגמנית. משהו בצורה שבה היא נשענת על הסנטר גורם לאף שלה להראות גדול יותר ממה שהוא באמת (לפחות ממה שרואים בתמונות האחרות). בכל מקרה, היה עדיף לצלם את התמונה הזו עם אורך מוקד גדול יותר ולקבל יותר השטחה של הפנים וטשטוש של הרקע. לחלופין, אולי היה עדיף לצלם אותה פחות בפרופיל.

בתמונה הרביעית נראה שהדוגמנית משעינה את היד שלה על הגוף, זה גורם ליד שלה להראות שמנה יחסית, ואת זה אפשר לפתור ע"י עמידה קצת שונה (כזו שבה היד תפוסה על הענף אבל לא נשענת על הגוף).

בסה"כ התחלה יפה מאוד. עם קצת יותר תשומת לב לפרטים תוכל לעשות לה "בוק" יפה מאוד :xyxthumbs:

לגבי שם באנגלית, למה? אלא אם אתה מתכוון להפיץ לחו"ל, בישראל דבר עברית. שם באנגלית לא הופך את התמונה ליותר מוצלחת, הוא רק נשמע יותר מתיימר. זו דעתי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאט לאט חחח

נתחיל מזה שאתה צודק, הפעם שכחתי לציין שהתמונות צולמו עם הפוג'י S9000 שלי ( זאת המצלמה היחידה שלי ::) ... ) וכן ציינתי שהן צולמו בפארק רעננה.

אני מצלם מהר, לפעמים לוקח את הזמן בין התמונות, מנסה לחשוב על קומפוזיציות יפות.

לקחתי לתשומת ליבי את ההערה על להרים את המצלמה יותר למעלה. תודה.

התמונות צולמו על מצב P, אין לי את הידע המספיק נכון לעכשיו בשביל לצלם עם מצב ידני מלא... והיו כמה שהייתי צריך להשתמש במצב ה"אנטי בלור" בשביל למנוע טשטוש של התמונה.

וboren, תודה רבה על התגובה העניינית, בדיוק לכזאת תגובה חיכיתי, תודה שהבנת שהתמונות האלה הן בסה"כ בשביל ההתנסות האישית שלי מכיוון שאני ממש בהתחלה והביקורת שלך הייתה בונה ולא קוטלת. אני מקווה שיגיע היום שבו אני באמת אוכל לעשות לה בוק רציני ושמתי לב שהתייחסות יתר לפרטים תעזור לי להוציא יותר טובות כשראיתי את התמונות האלו במחשב, למרות הכל עדיין יצאו לי טובות ואני אעלה לפה עוד כמה דקות סט נוסף של עוד כמה בתקווה לקבל התייחסות וביקורת בונה (:

ד"א מה השם שלך? ( מופנה לBoren ), סתם מתוך התעניינות, אני לא אוהב לקרוא לאנשים לפי הניקניים שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר שמיצינו את התמונות עד עכשיו אני אעלה את הסט הכמעט אחרון ( אני לא רוצה להעלות יותר מידי בבת אחת בשביל שיהיה יותר קל להגיב עליהן ) של התמונות מאתמול :

נתחיל בשתי שצילמתי כאשר המצולמת לא ידעה שאני מצלם ( תקראו לזה פפראצ'י אבל יצא יפה לדעתי )

הראשונה בעת שיחה בפלאפון, צחוק טבעי למדי

9medium9jh.jpg

והשניה בהפסקת קפה שעשינו, צילמתי כמה דברים מסביב ופתאום קלטתי אותה בפוזה יפה אז צילמתי ( פה מגיע לידי ביטוי היתרון של הזמן הקצר בין ההדלקה של המצלמה עד לצילום התמונה (: )

10medium9tm.jpg

נקנח בתמונה נוספת שבה ניסיתי לעשות משהו יותר אומנותי, אם אפשר לקרוא לזה ככה :

11medium9hs.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...