איש איש ונגנו יראה... כל חבר בפורום יעלה תמונה או קישור לאתר של הנגן שלו... - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איש איש ונגנו יראה... כל חבר בפורום יעלה תמונה או קישור לאתר של הנגן שלו...

Roshos

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה :).

והייתי קונה את ה-H340, שכולל את כל החבילה: איכותיות, נרתיק ונפח כפול מה-X5. אבל הוא נגמר מהמלאי בכל החנויות, וצריך לבצע הזמנה מיוחדת בכמה מהן כדי להשיג אותו- אין לי רצון לחכות שבועיים עד שיגיע הנגן!

דיברתי עם באג, ורק להם נשארו כמה יח' בסניף שבהרצליה, אבל צריך לארגן העברה לסניף שבת"א וגם לזה אין לי כוח.

אבל בכל מקרה, ה-X5 הוא די והותר בשבילי. כך שלא אתחרט על הקנייה שלו (לפחות מקווה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ipod מיני עד שהוא נגנב ובין לבין הזמנתי את האוזניות האלו http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p?OpenForm&pc^sc^KSC75 באמת אחלה של חבל שלא הספקתי להנות מהם..

המוכר אמר שהם ברמה של ספורטה פרו אבל קשה לי להאמין, מה שכן אחלה של באסים יש להם.

עכשיו חשבתי לקנות נאנו 2 או 4 ג'יגה מה המלצתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה ipod מיני עד שהוא נגנב ובין לבין הזמנתי את האוזניות האלו http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p?OpenForm&pc^sc^KSC75 באמת אחלה של חבל שלא הספקתי להנות מהם..

המוכר אמר שהם ברמה של ספורטה פרו אבל קשה לי להאמין, מה שכן אחלה של באסים יש להם.

עכשיו חשבתי לקנות נאנו 2 או 4 ג'יגה מה המלצתכם?

חברה מישהו יכול להמליץ לי על נגן?

גם מה דעתכם עך האוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שיהיה בסביבות הנאנו 4g

אוזניות לא צריך לדאוג בקשר אליהם כי כבר יש לי כמו שאמרתי וביקשתי חוות דעת.

איך הזן פוטו לעומת הנאנו?

גם חשוב לי שיהיה עברית אז זה גן שיקול נגד הנאנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

clubin slider 1gb :P

יחסית למחיר נגן ממש סבבה......אגב אם אתם שמים לב הוא עבר יחסית גדול :) לפניי המודינג כל החלק הקדמי שלו היה בצבע כסף....בגלל תאונה קטנה הוא נשבר והייתי צריך להכין פאנל חדש....אז עכשיו הוא שחור

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...