איש איש ונגנו יראה... כל חבר בפורום יעלה תמונה או קישור לאתר של הנגן שלו... - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איש איש ונגנו יראה... כל חבר בפורום יעלה תמונה או קישור לאתר של הנגן שלו...

Roshos

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ל malcolmx9 :

אמממ הסנהייזר מעולות לנגנים ניידים .. איכות שמיעה פצצה, באסים חזקים וטרבל שאפשר לשמוע את הפרטים בשיר ..

ה הוא נגן נחמד .. לעומת הנגנים כיום הוא ענק! אבל גם מאוד חזק ולא עושה אף פעם בעיות .. הבטרייה מחזיקה 12 שעות

ו30 GB זה מספיק בשביל המוזיקה שלי ... מה שכן הוא גם מאוד זול (180 דולר לפני שנה וחצי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל malcolmx9 :

אמממ הסנהייזר מעולות לנגנים ניידים .. איכות שמיעה פצצה, באסים חזקים וטרבל שאפשר לשמוע את הפרטים בשיר ..

ה הוא נגן נחמד .. לעומת הנגנים כיום הוא ענק! אבל גם מאוד חזק ולא עושה אף פעם בעיות .. הבטרייה מחזיקה 12 שעות

ו30 GB זה מספיק בשביל המוזיקה שלי ... מה שכן הוא גם מאוד זול (180 דולר לפני שנה וחצי )

אני בנתיים חושב ללכת על ה-H340, קניתי אחד לאחותי לפני כמה שבועות בהמלצת חברי הפורום והוא מצויין. אבל אין לי את הרצון להוציא קרוב ל-2000 ש"ח על הנגן, עד כמה שהוא טוב, אז הזן אקסטרא יהיה פשרה מצויינת שבילי: גם נפח גדול וגם נגן איכותי (או לפחות כך שמעתי).

לגביי האיכות שלו יש לכם תלונות? אני בעיקר מקשיב למוסיקת מטאל, על ווליום גבוהה.

*גודל הנגן לא מפריע לי אגב. היום אני מסתובב עם דיסקמן ישן ובאמת ענק, וזה גם לא מפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש ... הטאצ' זה כמו הגירסה החדשה של ה XTRA .. יותר זמן , הרבה יותר מעוצב וקטן (ושביר חח ) וממה שהבנתי מהאנשים שהתשמשו בו הממשק הרבה יותר נוח ..

*גם אני שומע מטאל בוליום גבוה .. אחלה של דבר עם האוזניות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסטרא ידועים כנגנים מצויינים עם איכות שמע לא מהעולם הזה, אבל הם סתם ענקיים ושמעתי שיש להם קצת בעיות עם ההארדיסק לפעמים, זה גם נגן ישן שכבר בקושי מוכרים, אם אתה קונה משהו שאמור להיות גימיק אז למה לקנות אחד שהוא כבר סבא....., עדיף כבר את הטאצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יעבור

האוזניות שמגיעות איתו מספיקות אולי בשביל לשמוע מוזיקה חסידית

לא שזה רע כן?

הביאוס פה שחייבים לקנות נורמליות בשביל הבאסים אבל מה עם הדאווין??? הרי האלה אומרות "יש לי אייפות ולכם לא"

בינתיים אני לא מחליף אבל אני מתעתד להחליף בקרוב.

לגבי המכשיר שלי- בצבע שחור IPOT VIDEO 30GB....אין לי מילה רעה אחת להגיד עליו חוץ מ:

הבני זונות לא הוציאו מיקרופון עדיין למרות שיש שני פרסומים למיקרופונים מבלקין ועוד איזה חברה שמוכרת את המיקרופון בהון תועפות.

השלט שהוא גם רדיו עולה 50$.....למה מי מת?

הוא נשרט אם נושמים עליו

תוסיפו מיקרופון כבר DAMMIT

אחרי שעתיים תגידו שלום לבטרייה..אבל עדיין לא יצא לי לראות שעתיים באופן רצוף.

כמה מילים טובות:

איכות הוידאו ומסך הוידאו מעולה.

יש יציאה לטלויזיה ...חיברתי אותו לטלויזיה,לפלאזמה ולמקרן....איכותית בהחלט!!!

איכות שמע מעולה

קטנצ'יק וזה נעים להסתובב איתו וגם כשהוא קטן המסך שלו מספק בשביל לראות בכיף, יש לי תמיד כמה פרקים של CSI,LOST,SMALLVILLE איתי.

למי שיש את המכשיר....תקודדו עם תוכנה בשם PQDVD כשמותקן אצלכם VOBSUB התוכנה מקודדת ביחד עם כתוביות בתנאי שהן באותה תקייה עם הוידאו המקודד ויש להן אותו שם כמו לקובץ הוידאו המקודד רק עם סיומת שונה.

יש כבר תמיכה בעברית וזה נוח מאוד.

ITUNES...בהתחלה לא יכלתי להסתכל עליה...אבל הכרחתי את עצמי ואני חושב שאין טובה ממנה...גם אם אין לך IPOT

יש שמועות שיוצא הPMP בקרוב..זה קצת יבאס אותי אבל בגדול בנזונה של מכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש ... הטאצ' זה כמו הגירסה החדשה של ה XTRA .. יותר זמן , הרבה יותר מעוצב וקטן (ושביר חח ) וממה שהבנתי מהאנשים שהתשמשו בו הממשק הרבה יותר נוח ..

*גם אני שומע מטאל בוליום גבוה .. אחלה של דבר עם האוזניות :D

האסטרא ידועים כנגנים מצויינים עם איכות שמע לא מהעולם הזה, אבל הם סתם ענקיים ושמעתי שיש להם קצת בעיות עם ההארדיסק לפעמים, זה גם נגן ישן שכבר בקושי מוכרים, אם אתה קונה משהו שאמור להיות גימיק אז למה לקנות אחד שהוא כבר סבא....., עדיף כבר את הטאצ'

הטאצ', כולל משלוח, יעלה לי בסביבות ה- 1520 ש"ח. כבר עדיף לי להוסיף את ה-60 ש"ח ולקנות את ה-X5 20GB מבאג מחשבים (ליד העבודה שלי).

אבל שוב חייב לשאול, בין הטאצ' לX5 יש הבדל משמעותי?

עריכה:

יכול להיות שאלך בכל זאת על הזן אקסטרא, למרות שהוא כבר מהדור הישן. זמן הסוללה של 12 שעות מספיק לי, וכמו שאמרתי הגודל לא מפריע (על איזה גודל מדובר בדיוק, סתם מתוך סקרנות?). אז חבל לי להוציא עוד כ-200 ש"ח על מכשיר שיתן לי את אותם התוצאות, בלי הבדל משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , לX5 יש באת המון יתרונות על הזן, הוא מציג ווידיאו, יש לו רדיו, הוא הרבה יותר דק, וגם הרבה יותר יפה...

מצד שני האיכות שמע של הזן בוודאות יותר טובה והוא גם פחות שברירי, אני הייתי לוקח את הX5 בגלל הרדיו ובגלל שהוא יותר חדיש וחדש ושאפשר להוסיף לא כל מיני דברים כמו שלט ונרתיק (הנה עוד חסרון של הX5 הוא בא דיי ערום מבאנדל....)

ובאשר לשאלה השנייה, האקסטרא יותר שן אפילו מהH320 והוא גם יותר ארוך, אתה יכול לבדוק באתר של קריאטיב או אפילו בזאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...