משהו הזוי שקרה לי היום - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הזוי שקרה לי היום

HitmanX

Recommended Posts

כן, בדיוק, כל המהנדסים והרופאים והאוכלוסיה שקידמה את ההייטק שלנו שנות אור. כל הבחורות הלבנבנות.

ממש מכה, חבל שבאו

כל הפיתוח הטכנולוגי והקדמה זה דבר רע וגורם "אפל" למדינת ישראל.

אתה רוסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב תחזרו לנושא הדיון ותפסיקו לרדת על רוסים הם\אנחנו (אני כולה רבע אז אני לא ממש יכול לקרוא לעצמי רוסי) אחלה עם ועשו טוב ועשו רע כמו כולם אז שקט!!

בכול מיקרה מה נסגר עם החקירה? אני כבר מת לדעת מתחילת הדיון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב פעם אני עדים לתופעה לא מבורכת אשר באה מעליית הרוסים ה"ברוכה"

הרי מהנשורת של העלייה הזו עדיין לא החלמנו , מהזונות שהגיע כמשב רוח מקולל ממערב אירופה , מהסמים הנמכרים בכמויות לכל אשר חפץ בכך

אני לא אומר שרק הרוסים עושים אז זה ,אבל רוב רובם של הזונות , המאפיות ואפילו סוחרי הסמים הם רוסים

חבל שבעוד שהם חושבים שהם עלייה מבורכת האמת המצערת היא שהם פחות או יותר הרסו את המדינה...

פשוט בושה וחרפה והתולעת הזאת מראה בפומבי ואף מצהיר על החיבה שלו לסמים (ראו בחתימה ובדרכי ההתבטאות שלו) חבל שהגענו לכך באמת חבל...

אני באמת מקווה שאם הפרחח הזה עסק בשימוש בסמים שהמשטרה תעלה עליו ואף תוציא את תמליל השיחה שלו בצאט אשר בין השאר מראה על העלמת ראיות (עבירה פלילית)..

תודה.

מוזר שחיכית דווקא לאישור לפני ששפכת את כל הפסולת שלך החוצה...

ואם היה מסתבר לך שהבחור הוא מזרחי / תימני / דרוזי / ערבי / אתיופי ?

מספיק כבר עם התמהוניות הזו, הנוער כיום הוא נוער מועד לפשעים קלים יותר מלפני עשור והסיבות לכך הן סוציואקונומיות פוליטיות ובטחוניות כמקשה אחת.

אבל אתה, במקום להתבסס על העיקר בחרת להיטפל להבדל הבולט היחיד שבו, עקב בורותך, אתה מצליח להבחין וזה המוצא האתני...

מובן לך שזאת היא קביעה נסיבתית בלתי מגובה בעובדות.

חבל שזו הצורה שבה תחיה את חייך.

חשוב על כך,

מקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה וחרפה והתולעת הזאת מראה בפומבי ואף מצהיר על החיבה שלו לסמים (ראו בחתימה ובדרכי ההתבטאות שלו) חבל שהגענו לכך באמת חבל...

אני באמת מקווה שאם הפרחח הזה עסק בשימוש בסמים שהמשטרה תעלה עליו ואף תוציא את תמליל השיחה שלו בצאט אשר בין השאר מראה על העלמת ראיות (עבירה פלילית)..

א. אתה ובמיוחד אתה לא תגיד לי מה לכתוב ומה לעשות בחיים

ב. אם תקרא טוב טוב את ההודעות שלי בדיון זה תראה שאין שום הוכחה ל"העלמת ראיות" ובמיוחד לא לשימוש בסמים

טוב תחזרו לנושא הדיון ותפסיקו לרדת על רוסים הם\אנחנו (אני כולה רבע אז אני לא ממש יכול לקרוא לעצמי רוסי) אחלה עם ועשו טוב ועשו רע כמו כולם אז שקט!!

בכול מיקרה מה נסגר עם החקירה? אני כבר מת לדעת מתחילת הדיון....

כמו שכבר אמרתי החקירה מחר בבוקר אז כל הפרטים מחר

ולכל השאר סבבה... שכל אחד יחשוב מה שבראש שלו רק חלאס עם ההודעות הלא קשורות ;D

ואותי אישית אנשים כמוהו מצחיקים... אז לא אכפת לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיכית דווקא לאישור לפני ששפכת את כל הפסולת שלך החוצה...

ואם היה מסתבר לך שהבחור הוא מזרחי / תימני / דרוזי / ערבי / אתיופי ?

אני ידעתי שהבחור ממוצא רוסי ולכן השאלה שלי הייתה מעיין שאלה רטורית ורק רציתי אישרור לעובדה...

מספיק כבר עם התמהוניות הזו, הנוער כיום הוא נוער מועד לפשעים קלים יותר מלפני עשור והסיבות לכך הן סוציואקונומיות פוליטיות ובטחוניות כמקשה אחת.

הרוסים כציבור שייכים לרובד הכי א-פוליטי במדינה לא מעניין אותם פוליטיקה או ביטחון הם עושים כטוב בעיניהם הם מנתקים עצמם מהמדינה והמדינה ברוב חוכמתה נוהגת בגישה אשר תומכת ונותנת למיעוט הזה ,למרות שציבור זה טוען שהוא יהודי (כפי שאמרתי למרות שהוכח כבר שהמון גויים נכנסו לארץ כאשר הם בכלל לא יהודים (חור בחוק השבות)) להמשיך לאכול חזיר , להמשיך לפתוח מקומות לא כשרים וכו' ע"מ לאפשר לו להמשיך ולבטא את עצמו למרות שדרך הביטוי שעד כה נוקטים הרוסים האלה היא דרך של גויים

אבל אתה, במקום להתבסס על העיקר בחרת להיטפל להבדל הבולט היחיד שבו, עקב בורותך, אתה מצליח להבחין וזה המוצא האתני...

הרי הכי נוח להאשים אותנו הצברים על זה שאנו רוצים שהרוסים האלה יתנהגו כדרך ארץ אשר יתחילו לכבד את השבת , לאכול אוכל כשר אבל מה הרוסים בחרו להתנתק מהצביון הזה ולהמשיך את אורח החיים המקולל שהם בזה שהם אוכלים אוכל לא כשר (חזיר) , בזה שהם פותחים חנויות לא כשרות וכו

'

חבל שזו הצורה שבה תחיה את חייך.

אני מתחיל לחשוב שאתה בכלל גוי שהתפלח ארצה...

חשוב על כך,

מקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אתה רק מוכיח את צרות (בשורוק) החשיבה שלך.

הטחת האשמות חסרת כל ביסוס.

מסכים איתך שישנם עולים מברית המועצות שהינם גויים ושלא היו אמורים להיות כאן, אך דא לך שבהבטה לאחור לתקופות היסטוריות מיזוגים מעין אלו נחלו הצלחה רק כאשר האוכלוסיה המקומית ידעה להטמיעה לתוכה את הזרים and not the other way around.

ובקשר אלי, נהיר כי הינך דורש מישהו שמולו תוכל להתנגח על מנת לקצוף ולנבוח לכאן ולכאן; צר לי להניע אותך מקדרתך : אני יהודי במלוא מובן המילה, ואני גם אתאיסט במולא מובנה הנגדי;

כך שאכילת בשר חזיר בערב יום כיפור בבית הכנסת הינה שקולה לקבלת השבת בארוחת הערב בביתו של הרב מבחינתי.

ולא לא עשיתי את אף אחד מהנ"ל וגם אין בכוונתי לעשות זאת לעולם.

ואם נתייחס לרמתך, אנא הזכר לי לשמוח לעיד כאשר משפט בוזגלו יתן את אותותיו בך.

מגעיל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...