משהו הזוי שקרה לי היום - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הזוי שקרה לי היום

HitmanX

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד , סתם שאלה

האם פותח האשכול - רוסי במקרה ?

לך לישון על האף די כבר להפליות בן רוסים אולי תתחיל האם פותח התראד הוא מזרחי ?

עכשיו חזרה לנושא ותתחילו להרגע עם ההפליות הגזעינות האלה קצת רמה ותרבות אנחנו בפורום של מחשבים לא סנוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני אומר ככה או שמישהו עובד עליך למה יש לי המון חברים שמעשנים ונתפסו וחלק גם סוחרים בקטנה וכל אלו שנתפסו באו לקחת מהבית עם צו חיפוש ועשו חיפוש בבית תוך כדי לדעתי זיון שכל .........

ואם לא אחי אז בהצלחה כל הסטלנים עומדים מאחורייך למען הצדק וה גאנג'ה....:#

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לא אחי אז בהצלחה כל הסטלנים עומדים מאחורייך למען הצדק וה גאנג'ה....:#

תודה אחי... מחר על הבוקר אני שם, מקווה לטוב

אתה בטוח במאת האחוזים שהוא רוסי... אני רק מעוניין שהוא יאשר את זה ואז אני אגיד את אשר על ליבי...

כן אני רוסי.. למה יש לך משהו נגד רוסים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי... מחר על הבוקר אני שם, מקווה לטוב

כן אני רוסי.. למה יש לך משהו נגד רוסים ?

אח רוסי, אתה לא יודע כמה הוא מז*ן לי בשכל בהודעות הפרטיות כמה שהוא שונא את הרוסים ::)

אני מנסה לדבר איתו בצורה יפה, בסובלנות וסבלנות אבל הוא בשלו, מה שבטוח, משהו מציק לו בחיים.

אם תרצה לקרוא קצת שלח פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח רוסי, אתה לא יודע כמה הוא מז*ן לי בשכל בהודעות הפרטיות כמה שהוא שונא את הרוסים ::)

אני מנסה לדבר איתו בצורה יפה, בסובלנות וסבלנות אבל הוא בשלו, מה שבטוח, משהו מציק לו בחיים.

אם תרצה לקרוא קצת שלח פרטית.

זה כבר ממש דפוק מצידו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב פעם אני עדים לתופעה לא מבורכת אשר באה מעליית הרוסים ה"ברוכה"

הרי מהנשורת של העלייה הזו עדיין לא החלמנו , מהזונות שהגיע כמשב רוח מקולל ממערב אירופה , מהסמים הנמכרים בכמויות לכל אשר חפץ בכך

אני לא אומר שרק הרוסים עושים אז זה ,אבל רוב רובם של הזונות , המאפיות ואפילו סוחרי הסמים הם רוסים

חבל שבעוד שהם חושבים שהם עלייה מבורכת האמת המצערת היא שהם פחות או יותר הרסו את המדינה...

פשוט בושה וחרפה והתולעת הזאת מראה בפומבי ואף מצהיר על החיבה שלו לסמים (ראו בחתימה ובדרכי ההתבטאות שלו) חבל שהגענו לכך באמת חבל...

אני באמת מקווה שאם הפרחח הזה עסק בשימוש בסמים שהמשטרה תעלה עליו ואף תוציא את תמליל השיחה שלו בצאט אשר בין השאר מראה על העלמת ראיות (עבירה פלילית)..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי מהנשורת של העלייה הזו עדיין לא החלמנו , מהזונות שהגיע כמשב רוח מקולל ממערב אירופה , מהסמים הנמכרים בכמויות לכל אשר חפץ בכך

אני לא אומר שרק הרוסים עושים אז זה ,אבל רוב רובם של הזונות , המאפיות ואפילו סוחרי הסמים הם רוסים

חבל שבעוד שהם חושבים שהם עלייה מבורכת האמת המצערת היא שהם פחות או יותר הרסו את המדינה...

פשוט בושה וחרפה והתולעת הזאת מראה בפומבי ואף מצהיר על החיבה שלו לסמים (ראו בחתימה ובדרכי ההתבטאות שלו) חבל שהגענו לכך באמת חבל...

אני באמת מקווה שאם הפרחח הזה עסק בשימוש בסמים שהמשטרה תעלה עליו ואף תוציא את תמליל השיחה שלו בצאט אשר בין השאר מראה על העלמת ראיות (עבירה פלילית)..

תודה.

כן, בדיוק, כל המהנדסים והרופאים והאוכלוסיה שקידמה את ההייטק שלנו שנות אור. כל הבחורות הלבנבנות.

ממש מכה, חבל שבאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

את התובנות המעמיקות שלך תשמור לעצמך, טוב? אני בטוח שאתה לא טלית שכולה תכלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...